adkyy
12.02.09,17:04
Mam taky mensi problem
1.) Vzdy ked otvorim firefox tak mi nabehne prazdna strana a nie domovska stranka ktoru mam ulozenu
2.) Ak chcem ist napr. na aktuality.sk tak to napisem do riadku kde sa pisu adresa aktuality.sk, stranku mi najde,otvori,ale v riadku kde som to napisala sa to vobec nepremeni na http:/ aktuality.sk
3.) Presne tak ked na tej stranke otvaram rozne podstranky tak v riadku s adresou je stale len aktuality.sk
4.) Neda sa dat vobec Spat ani Dopredu stranka....ani tie sipky nie su oznacene na modro,stale su sive
4.) Ak prejdem napr. na stranku centrum.sk a potom chcem opat aktuality tak do riadku s adresou napisem a a vobec mi pod tym nevyhodi,ze som uz tu stranku niekedy mala...proste jej nazov aby som to nemusela tukat odznova.
Ja neviem,ale moj Firefox si nic nepamata,ale ulozene hesla ano. Uz som skusala aj odinstalovat a stiahla som si ho odznova a nainstalovala,ale je to rovnke.
A este jeden problem-taktiez pouzivam aj Flock...tam je vsetko v poriadku,ale ked chcem stiahnut nejaky subor, vyhodi mi tu tabulku ci chcem otvorit alebo ulozit subor, dam OK a cakam asi 1 minutu pokial to nabehne do stiahovania suborov....medzitim nemozem s PC nic robit, ak na nieco kliknem tak mu flock neodpovida a cakam ovela dlhsi kym sa to vseko spamata.

Prosim ak nahodou viete co je s mojimi prehliadacmi tak poradte. Budem velmi vdacna
ivoovi
13.02.09,10:34
Problem moze byt asi v registroch. Skus odinstalovat FF a pouzit nejaky nastroj na cistenie registrov napr. Ccleaner, Ashampoo WinOptimizer atd.. Potom nainstalovat opat FF a uvidime..
domenico.office
13.02.09,14:00
Tak to nie je tvoj FF až tak zle na tom, nemá úplnú sklerózu, len čiastočného HOSIPA.....
Teraz vážne. Pridávanie htt p://...... je funkcia samotného FF a nie je možné zapnúť, alebo vypnúť takúto funkciu. Ak by mi FF robil takýto problém, uvažoval by som hneď nad tým, že PC je napadnutý vírusom, či nejakým iným bordelom, ktorý to dokáže blokovať. Ak nepomohlo preinštalovanie, ako radil Ivov, len to potvrdzuje vyššie napísné a hľadal by som chybu v samotnom operačnom systéme.
To že nenačíta domovskú stránku, je možné nastaviť v Nástroje...Možnosti...Hlavné...Po spustení programu Firefox je možné navoliť, ako sa má správať FF po spustení.
220870
14.02.09,15:04
Presne tak ako píše domenico.ofice
Nástroje...Možnosti...Hlavné...
ponastavovať firefox >Malo by to šlapať.