svecova
13.02.09,06:05
Viete mi poradit aky modem potrebujem ak chcem internet od t com turbo 1?mala som predtym od nich rodinny internet, v notebooku mam interny modem a chcem vediet ci to bude normalne fungovat?dakujem za odpoved
Fero11
13.02.09,06:09
Nie nebude ti to fungovat, prtoze ten modem co mas v notebooku je analogovy, pre dial up. Ty potrebujes modem ADSL. Je ich strasne vela, mozno ti aj t-com nieco ponukne, ak nie, tak hladaj v eshopoch (linky sem neuvadzam) mozno by bolo dobre zobrat modem aj s routerom a switchom, prip. wifi, aby sa dalo napojit viac PC
ivoovi
13.02.09,09:18
Viete mi poradit aky modem potrebujem ak chcem internet od t com turbo 1?mala som predtym od nich rodinny internet, v notebooku mam interny modem a chcem vediet ci to bude normalne fungovat?dakujem za odpoved

Ahoj
Priamo pri objednavke cez internet na stranke T-comu je moznost kupit si aj DSL modem za 1,7 € alebo router od 36.7€.
Zalezi kolko PC sa bude pripajat na internet. Kedze mas NB za zmienku stoji tento:
DSL Wi-fi router za 36,70€ (1105,62 Sk) určený pre viac ako 4 PC.Ak sa budes pripajat iba sama a nepotrebujes byt mobilna po byte/dome potom staci aj ta prva moznost
DSL Ethernet modem za 1,70€ (51,21 Sk) určený pre 1 PC.Mrkni na nejake bazare myslim ,ze tam najdes kopec ponuk za dobru cenu.
svecova
24.02.09,05:15
neviete mi poradit, co robit ak mi stale vypisuje, ze stranka nie je v rezime offline?mam internet explorer a na mozila mi to ide bez problemov..niesom technicky zdatna, tak budem vdacna za kazdu radu
Fero11
24.02.09,05:25
IE nejde ani mne a vobec ma to netrapi, po spusteni a nacitani "LEN" localhostu to trva aspon 20 sek.
Moja rada kasli na IE
svecova
24.02.09,05:27
mam si radsej nainstalovat iny prehliadac?
bobino38
24.02.09,05:42
...nainštaluj si Operu...poprípade Firefox
jaja1
24.02.09,05:56
ja používam už roky Avant Browser, a som veľmi spokojná, s IE tiež nebola som spokojná
ivoovi
24.02.09,20:30
neviete mi poradit, co robit ak mi stale vypisuje, ze stranka nie je v rezime offline?mam internet explorer a na mozila mi to ide bez problemov..niesom technicky zdatna, tak budem vdacna za kazdu radu

Neviem aku verziu IE mas. Pravdepodobne mas zaskrtnute "Pracovat Offline". Ked spustis IE tak hore klikni v menu na "Subor" a odskrtnut polozku "Pracovat Offline".
Ci uz to pomoze alebo nie tak pouzivat iny prehliadac.