mery29
13.02.09,07:37
chcela by som vsetko zhrnut ak nieco mam zle prosim opravte ma
percentualne odvody do SP a zdravotnej P ostali take ake boli aj minuleho roku ale neviem ake su max hodnota zakladu a minimalna prosim dolnite to
pre nemocen. max 1003,09 potom poistenie v nezamestnano max 2674,9
hodnota min. mzdy je 295,5 EUR. Zivotne minimum je 178,92 EUR NZD je 286,27 EUR zaokruhlenie zloziek mzdy na desatisiciny dole, zaokruhlenie odvodov do SP vymeriavaci základ na desatisiciny dole poistne tiez, rovnako pre zamestnanca aj pre zamestanavatela potom zaokruhlenie odvodov do ZP vymeriavaci zaklad na desatisicina nadol a poistne tiez ako aj pre zamestnanaca aj pre zamestanavatela, zaokruhlenie dani zdanitelny zaklad na desatisiciny nadol a dan tiez
prosim vas je to spravne????
ak nie opravte ma dakujem
spit1
13.02.09,07:22
Doporucujem poziet si prilozeny rozpoctovy dokument. Je to sice robene pre SZCO, ale co sa tyka zaokruhlovania je to rovnake. Su tam aj 2 pomocne tabulky pre maximalny a minimalny zaklad a potom 2 tabulky s realnym vypoctom (plan a skutocnost). Vzdy aktualizovany dokument najdete na stranke uvedenej v dokumente.
Co som to len tak na rychlo pozrel, tak sa mi zda, ze sa to zaokruhlovanie napisali spravne.
mery29
13.02.09,07:49
dakujem
mery29
13.02.09,08:22
a ako toje s danou lebo to som tam nenasla zdanitelny zaklad na 10 centy nahor a dan nadol??
a a zlozky mzdy teda priplatky a nahrady za dovolenku a tak to 10 centy nahor??
dakujem
spit1
14.02.09,12:00
Dan je na riadku 174 - na 2 miesta nadol (na centy nadol), zaklad dane je na riadku 149 a je zaokruhleny tiez na centy nadol. Pri zaokruhlovani dane som nevychadzal priamo zo zakona, ale inspiroval som sa dokumentom, ktory tu prikladam (dufam, ze je to v poriadku, ak nie prosim spravcu stranky o odstranenie toho dokumentu)
Marína
14.02.09,12:41
Len nič neodstraňuj, prosím.;) Inak, svoje dokumenty(ak sú v súlade s etiketou porady) odstraňuješ sám a nie moderátori. Môžeš tak učiniť do cca 2 týždňov. Potom je tvoj príspevok na úpravu nedostupný.
spit1
16.02.09,07:37
O tom odstraneni som napisal pretoze ten PDF dokument som nevytovoril ja. Je tam sice vlozeny copyright, ale jednoducho nerobil som ho ja. Ten XLS dokument vyssie je moj vlastny, takze tam ziadny problem nevidim.
Marína
16.02.09,17:39
Myslela som na tvoju tabuľku. Áno, ten pdf súbor je spracovaný Jankou Motyčkovou.