EkoMax
13.02.09,19:04
Neviem si poradiť,
v peňažnom denníku mám zaúčtovaný príjem do valutovej pokladne EUR. Vidím tam zápis, ale ked hľadám v pokladni zdrojový doklad, nemám ho nikde. už som skontrolovala nastavenie valutových pokladní, nastavenie účtovania cudzej meny, ale valutovú pokladňu mi neukáže ani v tlačových zostavách. A pritom do účtovnej závierky do výkazu majetku a záväzkov mi tento príjem v EUR započíta.
Neviem, či sa niečo stalo, keď som urobila uzávierku /kôli spracovaniu výplat/, alebo jednoducho nechápem ako sa môže doklad vypariť a pritom v denníku figurovať. Skúsila som ho nahrať ešte raz, takže teraz mám už nahraté dva doklady - príjem EUR, obidva mám v denníku, ale nájsť ich neviem.
Napísala som dotaz do Pohody, ale je víkend a stratím 2 dni času, chcela som to uzatvoriť.
Vopred veľmi pekne ďakujem za rady. Dúfam že to nespôsobil piatok 13-teho.:mee:
Ziarowka
13.02.09,19:43
ja by som sa skúsila postaviť na daný zápis peňažnom denníku a pravým tlačidlom myši by som vyvolala ponuku otvoriť zdrojový doklad... teda neviem či to takto funguje aj v JU ale v PU keď sa postavím do účtovného denníka a dám voľbu otvoriť zdrojový doklad, otvorí mi príslušný doklad. Tak isto by som sa pozrela, či som v správnom roku, či nemám zapnutý žiaden filter... inak netuším
Kája.
13.02.09,19:52
Neviem si poradiť,
v peňažnom denníku mám zaúčtovaný príjem do valutovej pokladne EUR. Vidím tam zápis, ale ked hľadám v pokladni zdrojový doklad, nemám ho nikde. už som skontrolovala nastavenie valutových pokladní, nastavenie účtovania cudzej meny, ale valutovú pokladňu mi neukáže ani v tlačových zostavách. A pritom do účtovnej závierky do výkazu majetku a záväzkov mi tento príjem v EUR započíta.
Neviem, či sa niečo stalo, keď som urobila uzávierku /kôli spracovaniu výplat/, alebo jednoducho nechápem ako sa môže doklad vypariť a pritom v denníku figurovať. Skúsila som ho nahrať ešte raz, takže teraz mám už nahraté dva doklady - príjem EUR, obidva mám v denníku, ale nájsť ich neviem.
Napísala som dotaz do Pohody, ale je víkend a stratím 2 dni času, chcela som to uzatvoriť.
Vopred veľmi pekne ďakujem za rady. Dúfam že to nespôsobil piatok 13-teho.:mee:


Toto bola chyba v aktualizácii 9101, ja som takto nemohla nájsť celú agendu valutovej pokladne, bola som tesne pre nervovým zrútením, ale už je to opravené v aktualizácii 9101k.
EkoMax
14.02.09,04:14
Ano, ďakujem za odpovede, prišla som na to, robila som aj v denníku otvorfenie zdrojového dokladu, ale tam vypisovalo, že je vymazaný. Tak sompotom stiahla akutálnu veriziu 9101m a FUNGUJE TO, ale celý piatokový večer som strávila nad programom a s nervami som bola tiež v koncoch.
atka4
16.02.09,14:55
Ano, ďakujem za odpovede, prišla som na to, robila som aj v denníku otvorfenie zdrojového dokladu, ale tam vypisovalo, že je vymazaný. Tak sompotom stiahla akutálnu veriziu 9101m a FUNGUJE TO, ale celý piatokový večer som strávila nad programom a s nervami som bola tiež v koncoch.
Detto som sa takto babrala takmer celý piatok, chcela som urobiť kompletnú uzávierku, v denníku aj na analytickom účte v účt. osnove som mala pohyby v jednej z pokladní za celý rok, ale medzi pokladňami nebola.
Ale urobil to up-grade 9101m :mad:
bea
17.02.09,07:15
Veď preto si práve myslím, že je dobre, aby sme tu písali, čo nám nejde, aby sa iní s tým zbytočne netrápili a nemysleli, že je chyba u nich :-)