digehe1
14.02.09,11:21
prosím o pomoooooooc, prečo mi nejdu otvoriť súbory nielen na porade?
ivka70
14.02.09,11:23
hodne tazko reagovat na taketo strucne zadanie

ale ak pockas, mozno niekto ma doma krystalovu gulu a nazrie do nej :))

skus este raz definovat, co ches otvarat, kde a co ti to urobi ...
marjankaj
14.02.09,11:39
prosím o pomoooooooc, prečo mi nejdu otvoriť súbory nielen na porade?

Zájdi ku kováčovi, nech ti ukuje tenší hlások. Kozliatka otvorili, možno aj tie súbory si dajú povedať.

Alebo ak chceš otvoriť napríklad súbor "niečo.xls" a nejde ti to, asi nemaš nainštalovaný EXCEL na svojom počítači.
Fero11
14.02.09,11:39
Moze byt viac dovodov, mozno sa niekedy neprihlasis a neprihlasenym clenom sa subory nepovoluju, dalsia moznost, mozno je 4 prispevky malo, na stiahnutie suboru atd.... pozri v nastaveniach
digehe1
14.02.09,14:38
dakujem veľmi pekne za odpoved marjankaj, bola veľmi výstižná a poučná i pre ostatných.
digehe1
14.02.09,15:01
ahoj Ivka70. tak tu jeto.Napríklad otvorím si recept, je tam priložený súbor, kliknem naň ukáže mi tabulku otvoriť, uložiť, zrušiť, kliknem na otvoriť a hned sa mi ukáže- systém Windovws nemôže nájsť súbor.Aj ked kliknem štart a hladať nejde mi to.Potom sa mi zjaví tab.overte či súbor existuje a či máte k nemu prístup, ale ako?Potom kliklnem OK a otvorí sami microsoft word a viac nič obrazovka je čistá len hore mám lištu, súbor, úpravy. atd.
Chobot
14.02.09,20:51
ahoj Ivka70. tak tu jeto.Napríklad otvorím si recept, je tam priložený súbor, kliknem naň ukáže mi tabulku otvoriť, uložiť, zrušiť, kliknem na otvoriť a hned sa mi ukáže- systém Windovws nemôže nájsť súbor.Aj ked kliknem štart a hladať nejde mi to.Potom sa mi zjaví tab.overte či súbor existuje a či máte k nemu prístup, ale ako?Potom kliklnem OK a otvorí sami microsoft word a viac nič obrazovka je čistá len hore mám lištu, súbor, úpravy. atd.

A ide ti uložiť tie súbory? Napr. skús otvoriť alebo uložiť priložený súbor. Čo to urobilo?

A robí to len na stránke porada, alebo ti nejdú otvoriť žiadne súbory, čo máš v PC? A neotvoria sa ti len wordovské súbory, alebo aj iné (excel, pdf,...)?
digehe1
15.02.09,09:53
uložiť mi to ide ale čo s toho ked to nejde otvoriť, robí mi to len na porade, ale ked je tam napr.priložený obrázok ten mi ide pozerať,
Stevo5
15.02.09,15:29
uložiť mi to ide ale čo s toho ked to nejde otvoriť, robí mi to len na porade, ale ked je tam napr.priložený obrázok ten mi ide pozerať,

Zasa tomu nerozumiem. Skús si odpovedať na toto:
Idú ti otvoriť v počítači súbory ktoré majú príponu *.DOC, *.XLS, *.PPS, *.PDF ? - myslím súbory ktoré už máš uložené na harddisku u teba.
Predpokladám že ti nejdú otvoriť, aj keď z tvojich odpovedí to nie je jasné.

Ak ti nejdú otvoriť tak si stiahni a nainštaluj toto:
ZDARMA - plnohodnotný kancelársky balík OpenOfficeOrg 3.01 CZ :
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/ostatni/openofficeorg/?g[hledano]=open%20office%203&g[oz]=3.0.1 - toto je plná verzia, na trvalépoužívanie zdarma.

Alebo platený MS Office 2007 CZ :
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/textove_editory/microsoft-office/?g[hledano]=microsoft%20office%202007&g[oz]=Professional - toto je len trial verzia, bude ti plne fungovať 60 dní, potom ju budeš musieť kúpiť.

Obidva programy (sú navzájom kompatibilné) ti umožnia otvárať vyššie písané súbory, otvárať ich, editovať alebo si spraviť nové. Ak nemieniš pracovat s nimi profesionálne, na domáce používanie doporučujem OpenOffice.

Ak ti nejdú ani PDF, na pozeranie súborov vo formáte *.PDF si stiahni Adobe reader 9 CZ - zdarma:
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/ostatni/adobeacrobatreader/?g[hledano]=pdf&g[oz]=9

Obrázky ti ide otvárať, lebo máš v PC nainštalovaný program na ich pozeranie.
digehe1
16.02.09,12:56
Stevo 5 "dakujem veeeeeeeeeeľmi pekne.Už mi to ide.D.
capko456
05.04.10,14:39
Dakujem tato debata pomohla aj mne uz len niektore subory mi nejdu vecsina ano.To instalovanie akrobat reader pomohlo .