fepeter
14.02.09,15:25
ahojte poradaci,

potreboval by som poradit s datumami. chcem dat vypoved podla §69 - nevyplatena mzda. vypoved chcem dorucit osobne. mozem sa poistit pre pripad, ze by vypoved Z odmietol pevziat a zobrat si svedka? povazuje sa v takom pripade vypoved za dorucenu aj ked ju ZL odmietne prevziat?

este by som vas poprosil, keby mi niekto ozrejmil ako je to s pisomnym dorucenim? pokial mam moznost do jedneho mesiaca dat okamzitu vypoved, kedy najneskor mozem vypoved pisomne odoslat? vyplatny termin bol k 15.1.2009, t.j. moznost okamzitej vypovede je podla mna od 1.2.-28.2. ..ked zoberiem do uvahy 2 dni na dorucenie zasielky postou + 18dnovu uloznu lehotu na prevzatie zasielky - musim poslat vypoved pisomne najneskor 8.2. aby sa stihli vsetky lehoty. cital som v ostatnych prispevkoch k podobnej teme, ze vypoved zacina plynut nie dnom odoslania,ale az dnom dorucenia/odmietnutia prevzatia. poradite? dakujem.
Zita4
14.02.09,14:40
V tomto prípade nejde o výpoveď, ale o okamžité skončenie pracovného pomeru, takže doručením sa končí tvoj pracovný pomer ihneď a máš nárok na náhradu mzdy vo výške 2-násobku tvojho priemerného zárobku.
Samozrejme najjednoduchšie je doručiť oznámenie o skončení pracovného pomeru (nie výpoveď) osobne svojmu zamestnávateľovi za prítomnosti svedkov. Ak odmietne podpísať, nech dvaja svedkovia potvrdia túto skutočnosť svojím podpisom. Ak sa toto nebude dať vykonať, čo najskôr treba odoslať doporučene s doručenkou toto oznámenie a čakať na návratku. Ak sa vráti list nedoručený z pošty, považuje sa za doručený.
fepeter
14.02.09,14:54
:cool: klobuk dole za expresnu odpoved. velmi pekne dakujem.

tym padom, ze by som musel cakat na navratku, by som uz asi nestihol jednomesacnu lehotu (keby zasielka nebola prevzata a vratila by sa mi az po 18 dnoch). skusim to teda poistit tymi dvoma svedkami. moze byt jeden zo svedkov rodinny prislusnik? (manzelka?)
Zita4
14.02.09,14:55
Na tú manželku sa radšej opýtaj nejakého právnika, asi by bolo lepšie mať nezávislého svedka.
fepeter
14.02.09,17:00
este raz dakujem.
dada 1
21.05.09,06:27
Zamestnancovi nebola vyplatená mzda v riadnom výplatnom termíne ani do 15 dní po výplatnom termíne, bola mu vyplatená 18 deň môže zamestnanec prevziať mzdu a zároveň doručiť výpoveď podla §69ods.1 pism.b?ďakujem
Chobot
21.05.09,08:18
Zamestnancovi nebola vyplatená mzda v riadnom výplatnom termíne ani do 15 dní po výplatnom termíne, bola mu vyplatená 18 deň môže zamestnanec prevziať mzdu a zároveň doručiť výpoveď podla §69ods.1 pism.b?ďakujem

Skutková podstata na okamžité skončenie bola naplnená, takže môže.