nikulik
20.06.05,07:13
Ahojte, mate niekto skusenosti s programom elall, mzdy alebo uctovnictvo???
NEVEDKO
28.09.05,18:51
ÁNO - PU aj Mzdy
nikulik
29.09.05,03:26
To je super, už som myslela, že tu na porade nie je nikto kto robí v tomto programe. Ak by som niečo potrebovala, môžem sa kľudne opýtať? S týmto programom som začala len od januára, ale stále sa dozviem niečo nové...
JanaSc
02.01.06,21:19
Doteraz som na Poradu nechodila.Robím v Elalle JU,PU,mzdy, ale neovládam HIM.
Chobot
03.01.06,10:35
Pre zaujímavosť - aj Izraelská letecká spoločnosť sa volá El Al, čo vo voľnom preklade znamená "K oblakom".
venusa-ja
16.01.08,14:21
Ja som tiež zalčala s Elallom PU, JU, Mzdy, HIM no pravdu povediac je to strašné. Asi som bola zvyknutá na niečo lepšie a menej problematické.
venusa-ja
16.01.08,14:23
Už keď nás je tak málo, čo robíme v tomto programe, tak dúfam, že si navzájom poradíme. Ja mám problém so skladom. Celkom neozumiem, čo všetko mi prenesie do účtovníctva a či to môžem opraviť. Vie mi niekto poradiť?
t.gulasiova
12.09.08,15:53
Ahojte
Viete niekto poradiť ako zistiť počet položiek v programe Elall ?

Ďakujem
t.gulasiova
14.09.08,13:11
Ahojte
Viete niekto poradiť ako zistiť počet položiek v programe Elall ?

Ďakujem
???
aktaK
19.12.08,07:45
zdravim vsetkych uzivatelov programu elall, v programe pouzivam JU, DPH, mzdy a HIM... viete uz nieco konkretnejsie ohladom prechodu na EURO v kombinacii s uctovnou uzavierkou?
tomare
19.12.08,07:54
zdravim vsetkych uzivatelov programu elall, v programe pouzivam JU, DPH, mzdy a HIM... viete uz nieco konkretnejsie ohladom prechodu na EURO v kombinacii s uctovnou uzavierkou?

Všetko je na webovej stránke firmy Elall.
aktaK
19.12.08,08:04
dakujem, uz si to idem pohladat...
zuzanask
12.02.09,12:37
Ahojte, aj ja sa zacinam zoznamovat s programom Elall. Pravdupovediac po skusenosti s inymi programami nie je nic extra.Viete mi poradit ako urobit uhradu faktury z banky alebo pokladne. vyparovat to.
Ďaďuška1
29.03.09,22:13
ahojte,mám problém s Elallom-asi v administrácii, vo všetkých firmách mi na tlačových zostavách píše údaje iba jednej firmy.Viete niekto čo s tým?
Potrebujem tlačiť uzávierky, knihy Df a Of, pokladnu a vlastne všetko, ale nemôžem, lebo v hlavičke nemám údaje konkretnej firmy ale u všetkých mám tie isté-jednej firmy. A v administrácii keď si odkliknem, tak mi vôbec nechce prepísať údaje, teda ja ich prepíšem, výjdem z toho a keď to znovu otvorím tak je to neprepísane....už neviem čo s tým...
Věra Deptová
17.09.09,16:47
Ahojte, aj ja sa zacinam zoznamovat s programom Elall. Pravdupovediac po skusenosti s inymi programami nie je nic extra.Viete mi poradit ako urobit uhradu faktury z banky alebo pokladne. vyparovat to.
JÚ/Klikneš na zadávanie+Napĺňanie:Výpisy z účtu alebo pokladňa+Číslo dokladu+Dátum+Text+Príjem alebo výdaj+KLIKNEŠ na číslo faktúry a tu sa Ti otvorí zoznam neuhradených faktúr+klikneš na konkrétnu fa.a dáš enter, následne vznikne úhrada fa.v knihe fa.+Znak a zaúčtuješ.
Věra Deptová
17.09.09,16:50
JÚ/Klikneš na zadávanie+Napĺňanie:Výpisy z účtu alebo pokladňa+Číslo dokladu+Dátum+Text+Príjem alebo výdaj+KLIKNEŠ na číslo faktúry a tu sa Ti otvorí zoznam neuhradených faktúr+klikneš na konkrétnu fa.a dáš enter, následne vznikne úhrada fa.v knihe fa.+Znak a zaúčtuješ.
Čo si prosíš vedieť vypárovať? Nerozumiem. Uveď mi konkrétne, prosím na čo myslíš.
Věra Deptová
17.09.09,16:55
???
Otvor si prehľad Peňažný denník+Klikni na tlač zostáv+Účtovný denník spolu-ľavá polovica+Náhľad+Šípkou prejdi na poslednú stranu a na ľavo máš uvedený počet riadkov.
aktaK
02.12.09,12:12
dobry den, prosim, ako sa v elalli vystavi zálohová odoslana fa?
a co nasleduje, ak mi ju uhradia (za prenajom)...
..potom vystavim riadnu odoslanu fa..

pytam sa vzhladom na zmenu v DPH od 1.1.2010 - prenajom a dátum zdanitelneho plnenia,
doteraz som vystavovala len riadne faktury, pravdepodobne od toho 1.1.2010 budem musiet vystavovat najprv zálohové a nasledne riadne, bohuzial ale nemam v tom skusenost, ako to funguje a ci je to velmi prácne oproti staremu systemu???
Chudíková Katarína
05.01.10,10:26
Ellal je fajn program, určite prehľadnejší a jednoduchší ako MRP..
pracovníci ellalu sú ochotní poradiť a nie je s programom žiaden problém, od začiatku to bol program troška problematický, ale teraz je O.K. Ja mám veľmi dobré skúsenosti a používam ho s radosťou.
aktaK
21.01.10,12:43
prosim o pomoc,
kto pracuje s Elallom, JU...

potrebujem vystavit faktúru za prijatu platbu..

aj sa mi to v podstate podarilo..., ale neviem ju sparovat s uz doslou platbou na beznom ucte...
zuzanask
13.05.10,05:29
Ahojte, zacinam pracovat s programom Ellal, zatial si nemozem stazovat, ma vsetko co potrebujem. Chcela by som sa Vas opytat, ako a kde je potrebne si nastavit samozdanovanie. Ako to mate vy? Ide o zahranicne faktury. Nakup tovaru v polsku od platitela DPH. Zadat fakturu si viem, ale pri zauctovani mi zauctuje len 501/321. Da sa tu pouzit automaticky uctovny zapis 343/399 a 399/343? Dakujem