hasic4ever
15.02.09,09:45
ludia pomoc :D kupil som uplne novy pc a nainstaloval som don vsetky cd co mi dali...lenže pri vloženi každeho cd hned ako ho zacne nacitavať mi restartuje pc a da či chcem spustiť pc v nudzovom režime alebo normalne...a neviem kde je chyba...môže byť chyba v biose????mam win xp a dvd rom je lg pls poradte mi niekto...dik :confused:
ivoovi
15.02.09,09:39
ludia pomoc :D kupil som uplne novy pc a nainstaloval som don vsetky cd co mi dali...lenže pri vloženi každeho cd hned ako ho zacne nacitavať mi restartuje pc a da či chcem spustiť pc v nudzovom režime alebo normalne...a neviem kde je chyba...môže byť chyba v biose????mam win xp a dvd rom je lg pls poradte mi niekto...dik :confused:

Ahoj,
Predtym nez sa restartne neobjavi sa modra obrazovka smrti?
Robi to len pri CD alebo aj pri DVD?
PC si si poskladal sam alebo bol kupeny komplet?
Mas bednu na PC zaplombovanu?
Ak nie tak skus podotlacovat kable ktore idu k mechanike pripadne vyskusaj ine..Ak mas bednu zaplombovanu tak to odnes do obchodu.Skor by som tipol, ze je na vine mechanika.
Charon
15.02.09,13:31
... na vine mechanika.

... alebo ovládač ...
Stevo5
15.02.09,16:00
Súhlasím s ivoovi, bude vadná mechanika alebo káble. Ovládače nemyslím, tie sa inštalujú so systémom, mechaniky nie je treba doinštalovať z ich CD/DVD (ani sa k nim väčšinou nedodávajú).
Iba ak by bola špatne spravená celá inštalácia systému.
Ale pre istotu - v správcovi zariadení nie je pri nej žiadny žltý výkričník alebo otáznik? Ovládacie panely / Systém / Hardvér / Správca zariadení - ak je na niektorom zariadení v PC chyba, je pri nej žltý výkričník alebo otáznik

Ak môžeš otvoriť skrinku, skús ako už vyššie písal ivoovi podotláčať (zvýšená opatrnosť, vypnuté PC, žiadne kovové nástroje) dátový kábel k mechanike (na oboch koncoch) aj napájací. Ak nepomôže, skúsil by som pripojiť mechaniku na iný počítač a vyskúšať ju tak.
hasic4ever
16.02.09,10:02
Ahoj,
Predtym nez sa restartne neobjavi sa modra obrazovka smrti?
Robi to len pri CD alebo aj pri DVD?
PC si si poskladal sam alebo bol kupeny komplet?
Mas bednu na PC zaplombovanu?
Ak nie tak skus podotlacovat kable ktore idu k mechanike pripadne vyskusaj ine..Ak mas bednu zaplombovanu tak to odnes do obchodu.Skor by som tipol, ze je na vine mechanika.
noooooooo behnu som kupil ako komplet,je zablombovana,takže no robi to nech tam vložim čokoľvek....nie žiadna modra obrazovka...proste sa reštartuje...
mpca
16.02.09,10:39
Reklamuj ho. V 99% pripadov je vadny niektory PC komponent....