Dantess
15.02.09,13:11
Ahoj! Zaujimalo by ma či je možne mat rovnake meno salonu ako už jeden salon v tom istom meste ma. Ten salon je kadernictvo. My by sme ponukali masaze, relax, atd. Oni nic podobne ako my neponukaju. Ale ten nazov uz mam dlho vybraty a az dnes som zistil, že taky kadernicky salon v BA existuje. Je mozne mat rovnaky nazov ??? Ak by som dal podobny nazov, tak by som mohol mat z toho problemy? Dakujem za pomoc.
evka.ba
15.02.09,12:26
Ak nemajú názov chránený autorským právom tak by nemal byť asi problém.
A podobný nie je copiright....
vmsux
15.02.09,15:46
Pochybujem, ze nazov budu mat nejako chraneny. Ale over si to. Dolezite je, aby nazov vasej firmy nebol rovnaky, ako hocijakej inej firmy.
Dantess
16.02.09,07:27
Spresním to. Ten jeden salón je kaderníctvo a volá sa: ´´salón VIP´´
My sme salón, ale nič s vlasmy nemáme spoločné. Ponúkame masáže, zábaly, atď, čiže mohli by sme mať názov ´´relax VIP´´ ??? Ak by sme si to dali, tak by sme mohli mať z toho zle?
ajobs
16.02.09,08:32
Spresním to. Ten jeden salón je kaderníctvo a volá sa: ´´salón VIP´´
My sme salón, ale nič s vlasmy nemáme spoločné. Ponúkame masáže, zábaly, atď, čiže mohli by sme mať názov ´´relax VIP´´ ??? Ak by sme si to dali, tak by sme mohli mať z toho zle?


...a prečo tam musí byť to VIP ? To sa nedá nájsť originálnejší názov ?
willma
16.02.09,09:19
možno tým názvom chce len čosi naznačiť -)
Dantess
16.02.09,13:31
Prosim vyjadrite sa k teme. Dá sa to, alebo nie ?!
evka.ba
17.02.09,11:56
Veď to je úplne iný názov....
To máš ako keby bol názov firmy : " Hotel Nezábudka spol. s r.o."
alebo
"Hotel - Nezábudka, s.r.o " nie je to to isté
daj si do orsr vyhľadávanie podľa obchodného mena VIP a uvidíš, koľko ich tam je... ako uvidíš, dá sa to. :-)
rastikus
20.02.09,07:23
ja by som sa priklonil k niecomu originalnejsiemu aby nazov mojej firmy vynikol v hufe firiem (VIP salon, VIP relax,VIP hento, VIP tamto...) ludia budte kreativni