domenico.office
15.02.09,22:40
Dovoľte mi, aby som mám predstavil svojich verných pomocníkov, ktoré doplňujú a spríjemňujú moju každodennú prácu na PC....Určite si užívatelia Windows pomaly, ale isto zvykli na nový doplnok Visty, malé, ale užitočné programíky na pracovnej ploche tzv. Gadgets, obsahujúce hodinky, počasie, digitálny rámček a pod. Moji pomocníci sa však volajú Yahoo Widgets a prechodom na nový operačný systém si opäť nachádzajú svoje miesto na mojej pracovnej ploche, namiesto pôvodných Windows Gadgets (samozrejme Widgets fungujú aj na XP). Inštalácia a používanie je bezplatné, nie je viazané na nijakú registráciu, kupovanie, či zadávanie registračných čísiel. Samotná inštalácia je úplne jednoduchá a zvládne ju aj priemerný užívateľ PC. Prekážkou pre viacerých by mohla byť inštalácia, či nastavenie v angličtine, ale dá sa to zvládnuť. Inštaluje sa to ako samostatný balík základných Widgets a download je možný na: h ttp://widgets.yahoo.com/download/ Z priložených obrázkov je jasné, ako vyzerá pracovná plocha s Widgetmi. Okrem tých, ktoré sú vám jasné na prvý pohľad, používam ovládač internetových rádii, alebo multikonvezný Widget s aktuálnymi kurzami všetkých mien sveta. Na doplnenie uvádzam, že chod mojich Widgets spotrebuje asi 50 MB operačnej pamäte.
dolfort
17.02.09,04:51
Prečo nepíšeš blog?
domenico.office
17.02.09,07:48
Prečo nepíšeš blog?
Ani ma to nenapadlo....ak to tu nemá byť a zaťažujem tým niekoho, ospravedlňujem sa.
dolfort
17.02.09,08:56
Ani ma to nenapadlo....ak to tu nemá byť a zaťažujem tým niekoho, ospravedlňujem sa.

práveže ide o to že keď máš viacej takých nápadov alebo postrehov či dobrých rád, dáš to do blogu a je šanca že si to prečíta viacej ľudí ako tu
domenico.office
17.02.09,23:48
práveže ide o to že keď máš viacej takých nápadov alebo postrehov či dobrých rád, dáš to do blogu a je šanca že si to prečíta viacej ľudí ako tu
Skúsim to presunúť do blogu.