Stani3
16.02.09,09:34
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Mám zamestnankyňu, ktorú chcem prepustiť z dôvodu nadbytočnosti.
Už sme jej aj spomínali, že pravdepodobne s ňou ukončíme pracovný pomer, ale zatiaľ sme sa na ničom konkrétnom nedohodli.
Ona si však v práci pobalila všetky svoje veci, s nami nič neprekonzultovala , len naznačila svojej koleginke, že buď pôjde na PN alebo si vyberie zvyšok dovolenky a dnes sa ani neobjavila v práci.
Potrebujem vedieť, do koľko dní je povinná sa ohlásiť, čo je s ňou a dokedy musí odovzdať PN?
Ak sa neohlási, môžem s ňou okamžite zrušiť pracovný pomer?
Ďakujem za odpoveď.
Chobot
16.02.09,08:39
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Mám zamestnankyňu, ktorú chcem prepustiť z dôvodu nadbytočnosti.
Už sme jej aj spomínali, že pravdepodobne s ňou ukončíme pracovný pomer, ale zatiaľ sme sa na ničom konkrétnom nedohodli.
Ona si však v práci pobalila všetky svoje veci, s nami nič neprekonzultovala , len naznačila svojej koleginke, že buď pôjde na PN alebo si vyberie zvyšok dovolenky a dnes sa ani neobjavila v práci.
Potrebujem vedieť, do koľko dní je povinná sa ohlásiť, čo je s ňou a dokedy musí odovzdať PN?
Ak sa neohlási, môžem s ňou okamžite zrušiť pracovný pomer?
Ďakujem za odpoveď.

Všetko, na čo si sa pýtala, tu už bolo nespočetne veľa krát popisované, stačí si len nájsť pár starších diskusií. Preto len stručne:

- dôvod neprítomnosti by mala bezodkladne oznámiť, ale ak to neurobí, nie je za to žiadny zákonný postih.
- zákon neukladá limit, dokedy je treba doručiť doklad o PN
- nemôžeš okamžite skončiť PP, najprv musíš zistiť (resp. vyzvať ju, aby ti oznámila), z akého dôvodu sa nedostavila do práce. PP môžeš ukončiť len vtedy, ak pôjde o neospravedlnenú absenciu.