codinko
16.02.09,13:37
Zdravím všetkých ,

prosím Vás našiel som podal mna dost pekný nie prílis velky projekt domu je to jAVIJANI dom 10.Strasne ma zaujima ci ho niekto ma postavený alebo ho aspon videl alebo vie niekto nieco viac o tom dome .

zatial velmi pekne dakujem
KvetkaK
01.06.09,06:32
My sme tiež práve objavili jeden pekný dom od Javijani, ale ako pozerám na porade, asi sú ešte tieto projekty málo známe. Ja by som chcela vedieť niekoho názor na dom č.9 na stránke www.javijani.sk. Ďakujem.
andreaS
01.06.09,06:40
uz asi pred 2-3 rokmi ked som zacala kupovat katalogy s rodinnymi domami, tak javijani bol jasne favority, kt. nesklamali vnutrom a vonkajsiu fasadu maju uzasne riesenu... mne ich styl pripomina take stredomorie, dovolenkovy typ domu :)

len skoda, ze na nas pozemok sa pouzit nedali :(

dom 10: zvonku nadherne riesenie a ta terasa je proste wow :)

dom 9: sice mensi ale podla mna pekne vyrieseny priestor

nasimi favoritmi boli 5, 6, 14, 15
KvetkaK
01.06.09,06:50
uz asi pred 2-3 rokmi ked som zacala kupovat katalogy s rodinnymi domami, tak javijani bol jasne favority, kt. nesklamali vnutrom a vonkajsiu fasadu maju uzasne riesenu... mne ich styl pripomina take stredomorie, dovolenkovy typ domu :)

len skoda, ze na nas pozemok sa pouzit nedali :(

dom 10: zvonku nadherne riesenie a ta terasa je proste wow :)

dom 9: sice mensi ale podla mna pekne vyrieseny priestor

nasimi favoritmi boli 5, 6, 14, 15
A prečo bol problém s takýmto typom domu na váš pozemok? Kto vie ako to dopadne u nás, či tiež bude vhodný. A tiež sa mi začal páčiť jeden z Tvojich favoritov, keď som si pozerala ich stránku a to dom 14. Tak ešte to bude asi ťažké rozhodovanie.
Našla som tu jednu tému, kde si sa radila ohľadom projetku, tak ako to teraz u Teba vyzerá? Už ste začali stavať či ešte nie?
andreaS
01.06.09,06:55
neboli vhodne rozmerovo, lebo nas pozemok ma na zaciatku cca 9m ale postupne sa rozsiruje a na konci ma az 25m sirku... no a dom moze byt iba na zaciatku, inak by sme sa pripravili o juznu stranu na zahradu a posedenie :) a preto sme boli limitovani domom o sirke 10m s ohladom aj na svetove strany, preto sme volili indivindi projekt... vysledny dom ma zhruba 10x17 plus poschodie, ale to je vo velkosti takej polovice a spredu aj zozadu mame na poschodi terasy ;)

akurat cakame na stavebne povolenie... dnes okolo 13-14.00 tam mame volat, tak uvidime... uz by sa to mohlo pohnut
KvetkaK
01.06.09,07:02
neboli vhodne rozmerovo, lebo nas pozemok ma na zaciatku cca 9m ale postupne sa rozsiruje a na konci ma az 25m sirku... no a dom moze byt iba na zaciatku, inak by sme sa pripravili o juznu stranu na zahradu a posedenie :) a preto sme boli limitovani domom o sirke 10m s ohladom aj na svetove strany, preto sme volili indivindi projekt... vysledny dom ma zhruba 10x17 plus poschodie, ale to je vo velkosti takej polovice a spredu aj zozadu mame na poschodi terasy ;)

akurat cakame na stavebne povolenie... dnes okolo 13-14.00 tam mame volat, tak uvidime... uz by sa to mohlo pohnut
Tak teda držím palce, nech sa vám to pohne tým správnym smerom. ;) A môžem sa ešte opýtať ako dlho asi trvá vybavenie stavebného povolenia?
andreaS
01.06.09,07:11
neviem preco som si myslela ze 90 dni, preto sme aj cakali s navstevou uradu kym uplynie tato lehota a nakoniec CIMON napisal ze to je 30-60 dni..

my sme podavali zlucene uzemne a stavebne konanie, kedze sme v intravilani, medzi domami...

inak tie lehoty su rovnake pre uzemne a pre stavebne osobitne... cize 60dni na uzemne, mesiac cakacka na pravoplatnost, 60dni stavebne a opat mesiac cakacka na pravoplatnost (lebo este do 15dni mozu reagovat dotknute strany, plus odberna lehota je 18dni z posty)
radkoslavko
07.01.10,21:38
ja mam zakupene 2 projekty od Javijani a to dom c.2 a dom c.3. Tu trojku idem teraz stavat. Cakam uz len na stav. povolenie. Inak ta dvojka je na predaj, ak by ju niekto chcel.
Simis
18.11.10,00:01
radkoslavko: kolko si zaplatil za tie projekty hlavne ma zaujima projekt javijani 2