renata1973
16.02.09,15:12
Ahojte, čo dať ako podložku pod pračku, keď pri žmýkaní cestuje, niekedy dosť veľa...
Chobot
16.02.09,14:18
Ahojte, čo dať ako podložku pod pračku, keď pri žmýkaní cestuje, niekedy dosť veľa...

V Baumaxe som videl takú gumovú podložku, možno to pomôže.

Ale cestovanie pri žmýkaní nie je vždy chybou práčky, ale spôsobu plnenia. Treba plniť menej, aby sa prádlo stačilo rozložiť a aby ťažisko nebolo na jednom mieste bubna a nevibrovala práčka.
renata1973
16.02.09,15:21
V Baumaxe som videl takú gumovú podložku, možno to pomôže.

Ale cestovanie pri žmýkaní nie je vždy chybou práčky, ale spôsobu plnenia. Treba plniť menej, aby sa prádlo stačilo rozložiť a aby ťažisko nebolo na jednom mieste bubna a nevibrovala práčka.


no práve v tom je problém keď perie jednu vec ako je napríklad zimná vetrovka-veľká a ľahká. Samozrejme ju periem samostatne
Chobot
16.02.09,15:54
no práve v tom je problém keď perie jednu vec ako je napríklad zimná vetrovka-veľká a ľahká. Samozrejme ju periem samostatne

Práve také veci sú problematické - je to len jedna vec, ktorý keď nasiakne vodou, tak je sakra ťažká a je len na jednom mieste bubna.
trust
02.04.10,19:40
A akú máš práčku?
.....
Chobot
02.04.10,20:53
A akú máš práčku?
............ (http://www.oprava.eu/forum)

Robíš si tu reklamu na svoju firmu....???:confused::confused::eek::eek::cool::c ool:
alla66
02.04.10,23:29
Ahojte, čo dať ako podložku pod pračku, keď pri žmýkaní cestuje, niekedy dosť veľa...
zväčša tancujú staršie pračky s vrchným plnením. Buď sa spýtaš opravára ( bolo dostať podložky pod pračku)... kúpiš si novú pračku s predným plnením, alebo budeš striehnúť a počas žmýkania pridržiavať pračku, príp. vypnúť žmýkanie a upraviť prádlo.....
Chobot
03.04.10,00:24
zväčša tancujú staršie pračky s vrchným plnením. Buď sa spýtaš opravára ( bolo dostať podložky pod pračku)... kúpiš si novú pračku s predným plnením, alebo budeš striehnúť a počas žmýkania pridržiavať pračku, príp. vypnúť žmýkanie a upraviť prádlo.....

REnata sa na to pýtala pred vyše rokom... ;)
alla66
03.04.10,07:14
REnata sa na to pýtala pred vyše rokom... ;)
dík:D...nie som prvá ani posledná, ktorá reaguje na starý príspevok;)
trust
19.05.10,17:28
Robíš si tu reklamu na svoju firmu....???:confused::confused::eek::eek::cool::c ool:

No schválne, ktorá je moja? http://www.oprava.eu/

mimotemy