Paula
20.06.05,17:17
Nepatrí to celkom sem..... ale zdravie to môže ovplyvniť v dobrom (pre zasmiatie), v zlom (pre šľaktrafenie).

Pred dvoma týždňami som si písomne objednala upgrade SW od nemenovanej firmy, nakoľko moja nová technika ho potrebuje. Čakám, čakám... a čuduj sa svete, včera ma navštívil sused z vyššieho poschodia a vraví: Bol som v BA, zvoní mi telefón, ohlási sa nejaká pani so slovami: "Viete mi zistiť tel.číslo na pani XY., potrebujem s ňou hovoriť a zistila som si v Orange, že vy bývate v tom istom dome ako ona. Ide o počítačový program". ............:confused: Tzn., že ona zavolala na Orange a oni jej dali čísla svojich klientov bývajúcich tam, kde ja a či čo??????? Ako je možné, že jej nejaké číslo-susedove vôbec dali a ako ju napadlo volať práve na Orange, pretože ja mám iného operátora...... Takže tak je to u nás s OOÚ.
Muška
20.06.05,16:09
Paulinka, myslím, že zákon o OOÚ tu budeme praktikovať iba my Poraďaci, lebo my sme informovaní.
Paula
20.06.05,16:19
A poniektorí aj vyškolení Muška :):):)
bepo
20.06.05,17:03
A nevystrelil si z teba tvoj sused?
Paula
20.06.05,17:18
bapo, vystrelenie nehrozí........ ešte som na tel.číslo, ktoré mu nechala nestihla zavolať....oznámim výsledok :D zajtra
Heni
20.06.05,17:26
mne sa stalo nieco podobne...

vtedy som este mala sluzobny telefon, takze na moje meno nebola zaregistrovana ZIADNA sim-karta ani ziadny telefon...
boli sme vo VUB, kde sa pani uradnicka pomylila, ale si to nevsimla ani ona, ani ja. a ked som dorazila domov, zvonil synov mobil, on ma ineho operatora a ma telefon na kartu, nie pausal. Ktoze mu to volal? ano, pani uradnicka z banky... ale ani za svet nechcela povedat, ako sa k dostala k synovmu cislu... :eek:
Paula
20.06.05,17:51
Jááááj, som si spomenula...pred dvoma rokmi som kráčala po hradnom nádvorí v Prahe a zrazu mobilček zazvonil.... milý mužský český hlas sa ma pýtal, či môj syn (povedal meno aj priezvisko) si kúpil mobil v EuroTeli :confused: :confused: Najprv som myslela, že synovi nebodaj niekto mobil ukradol a nebodaj mu ho našli. Nič také sa nestalo...........Ale hlas bol milý :)
Heni
20.06.05,18:46
no, veru, ale ked nám pred mesiacom ukradli mobil, tak v erorteli nám nechceli povedať, že kam sa z neho naposledy volalo... snád by sme podla toho identifikovali, komu sa prilepil na ruky... že nám to povedia, až ked na konci zúčtovacieho obdobia prideme aj s vystavenou faktúrou za celý mesiac... takže sme museli čakat na koniec zúčt. obdobia, kým tá faktúra poštou k nám prišla... a až potom nám povedali, kam sa z neho volalo...
ale ak by sme to vedeli hned "zahorúca", tak si myslím, že by sme ho dnes mali späť...
JanaF
20.06.05,19:00
S tymi telefonmi je to v sucasnosti tak, ze pri aktivacii novej zmluvy sa pytaju, ci suhlasite so zverejnenim svojho mena a tel. cisla, ale pri tych zmluvach, ktore boli uzatvorene predtym, pre tie, asi OOU neplati...:(
Paula
20.06.05,19:19
všetko pekné.... ale hľadať mňa, ktorá nemá Orange cez suseda, ktorý má Orange pomocou našej spoločnej adresy??????????? Mimo oblasť môjho chápania čo sa týka OOÚ.
vladan
21.06.05,04:25
... zas budem múdra :D ... telefónne číslo nie je osobný údaj ;)
Paula
21.06.05,04:38
vedved Vladi :D :D , číslo nie. Iba som si požičala tú skratku :D