ondrejmich
16.02.09,20:12
V našej rodine som už druhý člen tejto stránky, jeden je závislák a ja ešte len začiatočník. Začínam ako konateľ a spoločník firmy - s.r.o. a verím, že tu nájdem veľa informácii, ktoré budem potrebovať k mojej činnosti. Možno sa závislým na tejto stránke stanem aj ja, ak budem nasledovať člena našej rodiny a sledovať dianie, ktoré sa tu denne rieši.
Tak a sme už dvaja, moja mama a ja. Prajem všetkým poraďákom pekné dni v daňovom období.
sarasara
16.02.09,19:30
Vitaj ondrejmich, si tu správne. Nech sa ti tu darí.
lenkak
16.02.09,19:37
Michal,
tu sa nájde kopec informácii, stačí mať čas.
Pozdravujem maminu Vlastu.
Elena Navrátilová
16.02.09,19:40
Nech sa Ti tu páči a nech si tu nájdeš "spriaznené duše" ako maminka.
ondrejvla
16.02.09,20:53
:eek::eek::eek:

No toto...! Tak teda vitaj, ale doma nie si...
Rozalka
16.02.09,20:55
:):D:):D:):D:):)
Marína
16.02.09,21:11
:eek::eek::eek:

No toto...! Tak teda vitaj, ale doma nie si...
Vlastička, 100 bodov:D:D:D Keď som zbadala názov témy už sme dvaja, myslela som, že sa niekto oženil.:)
ondrejvla
16.02.09,21:12
V našej rodine som už druhý člen tejto stránky, jeden je závislák a ja ešte len začiatočník. Začínam ako konateľ a spoločník firmy - s.r.o. a verím, že tu nájdem veľa informácii, ktoré budem potrebovať k mojej činnosti. Možno sa závislým na tejto stránke stanem aj ja, ak budem nasledovať člena našej rodiny a sledovať dianie, ktoré sa tu denne rieši.
Tak a sme už dvaja, moja mama a ja. Prajem všetkým poraďákom pekné dni v daňovom období.

No za "odvahu" dostaneš odmenu, bod nie...:D
Melnick
16.02.09,21:35
No za "odvahu" dostaneš odmenu, bod nie...:D
Tak mu ten bodík prifaríme aj za Teba.:D:D:D A pekný MAĽOVANÝ, ako ho Ty zvykneš nazývať.:---:---:---
lenkak
16.02.09,21:38
mrník ako vyšitý.
Tak to je paráda.
cloe
16.02.09,22:02
Vlastička, 100 bodov:D:D:D Keď som zbadala názov témy už sme dvaja, myslela som, že sa niekto oženil.:)

Ja som zas myslela, že porodila nejaká šťastná slobodná mamička:)
pepsikova
18.02.09,06:17
...a máte každý svoj počítač??...

...vitaj a nech ti tu je dobre...
milvus
18.02.09,18:09
Hlásim sa ako úplný začiatočník. Nie len v podnikaní ale aj v účtovaní. Doposiaľ som vedel len to, že si papiere treba držať v poriadku a po kope. Od všerajšieho dňa, čo tu pokukujem mám v hlave chaos. Ako prvý bod chaosu je ten, či vlastne môžem používať moje osobné auto k činnosti aby ostalo len moje osobné auto. Nehnevajte sa, dobré duše poradte, je dáka taká "kuchárka" ako sa v tom vymotať? Mám zákony na kolenách, ale stále neviem "kto je zloduch a kto záhradník". Mám totál chaos.
Melnick
18.02.09,18:19
Hlásim sa ako úplný začiatočník. Nie len v podnikaní ale aj v účtovaní. Doposiaľ som vedel len to, že si papiere treba držať v poriadku a po kope. Od všerajšieho dňa, čo tu pokukujem mám v hlave chaos. Ako prvý bod chaosu je ten, či vlastne môžem používať moje osobné auto k činnosti aby ostalo len moje osobné auto. Nehnevajte sa, dobré duše poradte, je dáka taká "kuchárka" ako sa v tom vymotať? Mám zákony na kolenách, ale stále neviem "kto je zloduch a kto záhradník". Mám totál chaos.
No a keď Ti poviem, že aj zo záhradníka sa niekedy vykľuje zloduch,tak dúfam nezutekáš.:D
Vitaj a pýtaj. /sa/
milvus
18.02.09,18:48
Dík za podporu, utekať sa nebude. Naučiť sa je treba všetko, tak sa za pomoci Vás všetkých budem učiť podnikať a aj viesť si to vraj "jednoduché" účtovníctvo. Tak hor sa do toho, prečo tomu ale vravia jednoduché keď je to také zložité? :confused:
tuta
18.02.09,18:59
Dík za podporu, utekať sa nebude. Naučiť sa je treba všetko, tak sa za pomoci Vás všetkých budem učiť podnikať a aj viesť si to vraj "jednoduché" účtovníctvo. Tak hor sa do toho, prečo tomu ale vravia jednoduché keď je to také zložité? :confused:


Nič neboj bude ešte jednoduchšie. :rolleyes:

http://www.porada.sk/t102993-p2-polouctovnictvo.html
ondrejvla
18.02.09,20:35
...a máte každý svoj počítač??...

...vitaj a nech ti tu je dobre...
mimotemy
Každý svoj počítač, len "jeden z dvoch" je o poschodie vyššie...
ondrejmich
19.02.09,20:57
Ďakujem veľmi pekne všetkým za privítanie...;)
jozka56
19.02.09,21:27
Ďakujem veľmi pekne všetkým za privítanie...;)
Dobre vychovaný chalan;)nech sa Ti darí j:---:D:D
alla66
19.02.09,21:39
Ja som zas myslela, že porodila nejaká šťastná slobodná mamička:)

Ja som mala pocit,že šťastný otecko sa chváli s čerstvo narodeným synom.:)
Prajem veľa voľného času na čítanie Porady.:D
ondrejvla
28.10.09,21:02
Miško,
poznám Tvoje sny a túžby,
preto želám nech sa naplnia tie,
ktoré sú potrebné k životu,
nech sa Ti splnia sny s Tvojou láskou,
bez lásky by neboli ľudia ľuďmi...
Si naplnením môjho sna a vymodleným šťastím,
si môj syn a mám Ťa rada so všetkými kladmi i zápormi
si mojou krásnou vráskou...
lenkak
28.10.09,21:10
http://www.beruska8.cz/jpg/blahoprani/22.jpg

Prajeme hlavne veľa zdravia,splnených snov a túžob.
Lenka a Martinko