charonme
16.02.09,20:29
Ako mam prepravit 200x140 nestocitelny matrac? UPS a DPD mi to odmietli prepravit a toptrans mi zatial neodpovedal. (Polo)statnym organizaciam neverim.
misolga
16.02.09,19:39
Skús sa informovať na Slovenskej pošte-dopravu službou Expres kuriér.Záleží podľa hmotnosti a rozmerov matraca, ale čo som pozerala berú do 1000 kg a 4,7 m3 objem.
Chobot
16.02.09,19:57
Ako mam prepravit 200x140 nestocitelny matrac? UPS a DPD mi to odmietli prepravit a toptrans mi zatial neodpovedal. (Polo)statnym organizaciam neverim.

A na akú vzdialenosť?

Všetko sa dá, ide len o cenu. Kupoval si to nové? A predajca nezabezpečuje dopravu?
branislavp
16.02.09,21:05
Pozisťuj si prepravné spoločnosti a hlavne si porovnaj cenu, aby Ťa preprava nevyšla drahšie ako si zaplatil za matrac. Z Tvojho príspevku neviem, či sa jedná o kúpu nového matraca, v takom prípade by takúto službu mal zabezpečiť predajca, alebo ak nie, tak by mal vedieť poradiť zákazníkovi s dopravou.
charonme
17.02.09,05:06
dakujem vam, uz mi toptrans odpovedal pozitivne. matrac bol na inzerat
branislavp
17.02.09,08:41
Ako mam prepravit 200x140 nestocitelny matrac? UPS a DPD mi to odmietli prepravit a toptrans mi zatial neodpovedal. (Polo)statnym organizaciam neverim.
Včera som Ti poslala príspevok na Tvoju tému, doteraz nie je aktualizovaný, niekde sa mi stratil.
PPatricius
17.02.09,19:48
matrac kupovaný na inzerát???:confused:
Chobot
18.02.09,09:17
matrac kupovaný na inzerát???:confused:

No a? By si sa čudoval, čo všetko sa kupuje na inzerát, či draži v on line aukciách (napr. ovčie kiahne, parfémy, z ktorých bola polovica použitá, prázdne sudy od piva, ..). Ja som predal súčiastky a príslušenstvo z 5 ročného kuchynského robota Moulinex.:rolleyes::D
danushka
18.02.09,11:53
No a? By si sa čudoval, čo všetko sa kupuje na inzerát, či draži v on line aukciách (napr. ovčie kiahne, parfémy, z ktorých bola polovica použitá, prázdne sudy od piva, ..). Ja som predal súčiastky a príslušenstvo z 5 ročného kuchynského robota Moulinex.:rolleyes::D


:D:D:D

...inak vraj aj detské vši sa dajú speňažiť...moje deti mi to svojho času tvrdili, že super vec také hnidy v hlave...to treba ostať doma, veď normálna choroba:eek::eek::eek:
...pri tejto teórii sme doma ostali do času, kým si dcéra s dlhými vlasmi nedoniesla tieto zvery v dlhých vlasoch a trebalo ich strihať...apropó zavšivila nás všetkých doma...
kukučka
18.02.09,12:39
No a? By si sa čudoval, čo všetko sa kupuje na inzerát, či draži v on line aukciách (napr. ovčie kiahne, parfémy, z ktorých bola polovica použitá, prázdne sudy od piva, ..). Ja som predal súčiastky a príslušenstvo z 5 ročného kuchynského robota Moulinex.:rolleyes::D

napíš kde, ponúknuť máme čo :D
Chobot
18.02.09,12:56
napíš kde, ponúknuť máme čo :D

www.mimiaukcie.sk

www.mimibazar.sk