jogi24
17.02.09,02:01
Nazdarek Poradaci.
Mam klasicke otvaravo-sklopne eurookna. V pravom dolnom rohu mam packu,ktorou si volim otvaranie,alebo sklapanie okna (vetracku) mozno to niekto poznate zo starych okien z panelaku.
Cely problem je ten,ze ten mechanizmus sa strasne tazko ovlada a dochadza stale k ohnutiu mechanizmu co ovladaju tiahla.*
Preto sa pohravam s myslienkou nahodit na okna celoobvodove kovanie.
Chcel by som zistit,ci je mozne do mojich eurookien namontovat celoobvodove kovanie bez nejakeho drastickeho zasahu,a ci nepoznate niekto nejaku serioznu firmu co to robi v okoli PD,PE,BN.Diky.
Chobot
17.02.09,07:28
Nazdarek Poradaci.
Mam klasicke otvaravo-sklopne eurookna. V pravom dolnom rohu mam packu,ktorou si volim otvaranie,alebo sklapanie okna (vetracku) mozno to niekto poznate zo starych okien z panelaku.
Cely problem je ten,ze ten mechanizmus sa strasne tazko ovlada a dochadza stale k ohnutiu mechanizmu co ovladaju tiahla.*
Preto sa pohravam s myslienkou nahodit na okna celoobvodove kovanie.
Chcel by som zistit,ci je mozne do mojich eurookien namontovat celoobvodove kovanie bez nejakeho drastickeho zasahu,a ci nepoznate niekto nejaku serioznu firmu co to robi v okoli PD,PE,BN.Diky.

A prečo sa neopýtaš dodávateľa týchto okien? Silno pochybujem, že by si niekto trúfol montovať kovanie do cudzích okien...:rolleyes: Mohol by tam niečo pošahať a tiež namontovanie len hotového kovanie nie je pre takú firmu veľmi výhodný kšeft.
lijana1
17.02.09,17:35
je to hruby zasah do konstrukcie okna .nutnost vyfrezovat drazky. nie je to mozne pri kazdom type okna. neodporucam
jogi24
17.02.09,21:01
Domcek som kupil v decembri 2008 aj s eurooknami. Nepoznam dodavatela:mee:.
Inak diky za reakcie
220870
17.02.09,21:07
Dá sa to urobiť ale cena by bola asi ako za nové okná.Skúste sa spýtať stolárov z vášho okolia.