JohnnyX
17.02.09,08:33
Zdravím Vás.
Chcem sa týmto opýtať na to, či sa ma netýka zvýšenie príspevku od Úradu práce na začatie SZČ ešte z mája 2008, keďže som dostal 94.634,-Sk (kraj s vysokou nezamestnanosťou), začala mi živnosť platiť od 1.5. a ževraj práve od tohoto dátumu bol príspevok zvýšený na 103.900,-Sk.....
Vopred ďakujem za príspevky. :)
r_d_h
17.02.09,10:38
Otazka je ina kedy si podaval ziadost na prispevok na UP ak v termine ked uz platilo to zvysenie tak to ti maly oznamit a dat tu vyssiu cast pokial si nemal uz napisanu sumu na ziadosti a ak predtym tak ta suma este ako keby neplatila vzdy si treba davat pozor na datumy!!!...
JohnnyX
24.02.09,10:19
žiadosť sa podávala ešte v apríli a vtedy sa aj vybavovala živnosť a pokiaľ viem, oficiálne na papieri figurovala suma tá, ktorú som aj dostal. To iba koncom apríla mi hovorili na Úrade, že sa má zvýšiť príspevok a to už neviem, či mali oficiálny papier...Každopádne SZČ sa začala oficiálne od 1.5.2008..
r_d_h
24.02.09,11:45
vzhladom na to ze si v tedy ziadal UP o prispevok tak uz nemas narok na zvysenie prispevku (ani take nieco neexistuje), ak si vedel ze sa bude zvysovat prispevok tak si mal pockat s vybavovanim zivnosti dovtedy ked by zvysenie prispevku bolo oficialne schvalene