angimak
17.02.09,17:28
mala by som prosbu k Vam poradaci...ak viete pomoct. Otvaram novu predajnu textilie, tabule uz mam hotove, ale este na otvaranie prevadzky nie su papiere vybavene /hygiena,dan.ur./ Napriek tomu, ze este nemam dovolene prevadzkovat,/planujem 01,03,09/ ci by som uz mohla vycapit tabulu,ktora oznacuje prevadzku./reklamna tabula-jedna ide nad okno, a druhe na branu,nic konkretne neobsahuje,len meno predajne -Great Day/. Ak viete, prosim poradte. Velmi pekne dakujem.
Danielle369
17.02.09,16:45
TABULU SI MOžEš DAť AJ JA SOM MALA VOLAKEDY TABULU VYCAPENU PRED HYGIENOU...ale na okno napíš kedy sa prevádzka plánuje otvoriť.
angimak
17.02.09,17:28
lebo mam este aj konkretnu tabulu,co oznacuje,ze je to vo dvore,a ze aky obchod to je.Ale tu som chcela dat len pri otvarani/ked uz vsetko bude ok/. Takze staci len plan,ze kedy chcem otvorit?To je super. Len som chcela vediet,ci to nie je protizakonne-a ci by ma mohol niekto kontrolavat za to.Dakujem
peter.nr
27.06.12,09:49
Môže tam byť len názov firmy alebo prevádzky plus kontakt, zodpovedný pracovník a otváracie hodiny. Ostatné sa berie ako reklama a platí sa 50 EUR ročne (poplatok za schválenie stavebným úradom).
stewo
29.06.12,12:47
Pripajam sa , tabulu si kludne mozes dat , je jedno ze este prevadzka nebola oficialne otvorena , treba tam ale vyznacit kedy sa prevadzka planuje otvorit. Co sa tyka poplatkov , je rozdiel ci mas reklamu namontovanu na verejnom mieste(chodnik,ulica) alebo na sukromnom pozemku prip. sukromnej budove.Ak to mas na verejnom , je to potrebne nahlasit na prislusnom urade , ak to mas na sukromnom pozemku , nemusis nikomu nic platit , potrebujes akurat suhlas vlastnika nehnutelnosti ,ze suhlasi s umiestenim reklamy na jeho pozemnku alebo budove.
Teraz som to riesil :-)) , reklamu som z chodnika stiahol a pripevnil na sukromny plot o 1m dalej :-) zadarmo