susanka13
17.02.09,18:17
Ahojte... mam problém asi zo žalúdkom. Ráno som mala závraty točila sa mi hlava a bolo mi zle... a potom ma bolel žalúdok , tak akoby štípalo ma v ňom. Prosím ak ma s vás niekto take iste problemi alebo mal, alebo mi vie niekto poradiť tak vás prosím o pomoc a o rady .... Ďakujem
lijana1
17.02.09,17:21
ked mas krce alebo ta napina na vracanie je lepsie ist za svojim obvodakom nech ta posle ku odbornikovi. do zludka nevidis.Over si, ci nemas v stolici krv
Peterika
17.02.09,17:24
Ak opísaný stav pretrváva dlhšie, určite treba navštíviť lekára a dať si spraviť odborné vyšetrenie. Môže to spôsobovať aj nadmerné vylučovanie žlče "štípanie " a hlavne ráno. A to točenie hlavy môže byť priamo vyvolané tým zvýšeným vylučovaním žlče a zníženým tlakom.
Lieči sa to liekmi - žiadna operácia.
Neodkladaj to a šup, šup k lekárovi - veď len na vyšetrenie, aby si vedela čo ťa to vlastne trápi.
Zita5
17.02.09,17:24
Ahojte... mam problém asi zo žalúdkom. Ráno som mala závraty točila sa mi hlava a bolo mi zle... a potom ma bolel žalúdok , tak akoby štípalo ma v ňom. Prosím ak ma s vás niekto take iste problemi alebo mal, alebo mi vie niekto poradiť tak vás prosím o pomoc a o rady .... Ďakujem

Nehľadajte pomoc na fóre .:)Ak Vám záleží na Vašom zdraví , tak treba zajtra ísť k obvodnému doktorovi a ten to posúdi , resp. pošle Vás na vyšetrenie .
susanka13
17.02.09,18:12
a môže to byť aj od vajec? lebo som včera večer jedla
syrik
18.02.09,05:44
a môže to byť aj od vajec? lebo som včera večer jedla


Ak sa Ti to stalo len raz, tak áno...ak sa Ti to opakuje každé ráno,tak utekaj k lekárovi...a nezadávaj tu viac tém s tým istým problémom...stačí jedna...;)
Chobot
18.02.09,09:14
a môže to byť aj od vajec? lebo som včera večer jedla

... môžeš byť aj tehotná..:rolleyes:
OKAA
19.02.09,07:38
A môže to byt aj žlčník....:(
Dáša_
19.02.09,07:48
... môžeš byť aj tehotná..:rolleyes:


mimotemyTo napadlo aj mna - to je tak vo filmoch, vždy jak je nejakej žene ráno zle, znamená to, že je tehotná.
Teda, pokiaľ to nie je dr. House :D
piggos
24.02.09,06:33
Dajte sa vyšetriť na helicobaktera on spôsobuje zvýšenie žalúdočnej kyseliny, ktorá spôsobuje pálenie v žalúdku a tak tiež tie závraty ja som helikobactera mala a tieto stavy veľmi dobre poznám.
BXLmiami
24.02.09,11:03
:) Povedala by som,že máš skôr problém s krčnou chrbticou.Podráždil sa Ti vestibulárny aparát v mozgu,ktorý je zodpovedný za rovnováhu-závrať a následná reakcia ako na kolotoči-žaludok.Treba vyšetrenie,chod za obvodným lekárom.
pasuliatko
24.02.09,18:21
ja som niečo podobné mala, a doktorka mi zistila zvýšenú sekréciu žalúdočnej šťavy mám ju nadbytok, thak mi predpísala HELICID 20 a pomohlo mi. skús sa napiť minerálky čistej alebo aj Fatra mi vie pomôcť, skús zájsť za lekárom a poradiť sa s ním. držím palce