rudyw
17.02.09,20:15
kupil som pozemok na ktorom sa nachadza stavba mobilneho operatora,mal stavebne povolenie bez vedomia a povolenia predošlej majitelky,ktora ho na to upozornovala,ale nie kolaudaciu a stavbu normalne prevadzkoval.vznašal som namietky proti kolaudacii majetkopravne vysporiadanie,ale kolaudacia napriek tomu prebehla do dnešneho dna som o tom nevedel,len ked som sa bol inf.na stav.urades dodatkom a podmienkou mob.operatora majetkopavne to vysporiadat,ale ten si je vedomy ze mu za nečinnost nehrozi sankcia a tak napriek mojmu opakovanemu kontaktovaniu nekona.menovany ma dobre kontakty na prisluštnom mestskom urade a ponuka mi smiešne odškodne za zriadenie vecneho bremena s čim ja ako vlastnik nesuhlasim.vie mi tu niekto popradit ako postupovat ak mam zaujem o odsranenie stejto stavby s mojho pozemku,lebo ku dohode podla všetkeho nedojde.dakujem za odpoved
mysimis
17.02.09,19:41
mimotemyzaradil si to do témy "spotrebná daň z liehu" - čo to má s tým spoločné?zlezaradil
rudyw
18.02.09,20:57
nič neviem ešte dobre pracovat v porade kam mám teda svoj prispevok zaradit aby som sa dočkal nejakej rady?dik rudy