ondrosk
17.02.09,21:04
Manželka je tehotná, riadne zamestnaná, momentálne na PN.V práci sa informovala, že ako tehotná ma aktuálne nárok na 32 dní RD (25 novej + 7 starej). Pravdepodobne bude na PN až do nástupu na materskú dovolenku. Chem sa opýtať, či ma nárok na preplatenie celej tejto RD, po 6-tích mesiacov poberania materského príspevku zo strany zamestnávateľa? Za odpoveď ďakujem.
mysimis
17.02.09,20:07
A ako znie Tvoja otázka????
jamis
17.02.09,20:10
Manželka je tehotná, riadne zamestnaná, momentálne na PN.

???????:eek:
veronikasad
17.02.09,20:41
Manželka je tehotná, riadne zamestnaná, momentálne na PN.V práci sa informovala, že ako tehotná ma aktuálne nárok na 32 dní RD (25 novej + 7 starej). Pravdepodobne bude na PN až do nástupu na materskú dovolenku. Chem sa opýtať, či ma nárok na preplatenie celej tejto RD, po 6-tích mesiacov poberania materského príspevku zo strany zamestnávateľa? Za odpoveď ďakujem.
Kedy nastupuje na materskú dovolenku ?
Dovolenka sa prepláca iba pri skončení pracovného pomeru, môže si ju vyčerpať po skončení rodičovskej dovolenky.
Ak do nástupu na materskú bude PN, nebude mať odpracovaných 60 dní, nevznikne jej nárok na dovolenku za kal. rok pred nástupom na materskú.
ondrosk
17.02.09,20:53
nástup na materskú dovolenku bude 25. mája 2009
veronikasad
17.02.09,20:56
nástup na materskú dovolenku bude 25. mája 2009
Spočítaj si, či do nástupu na materskú je viac ako 100 prac. dní - vrátane sviatkov. Ak ano, dovolenka sa jej bude krátiť z titulu PN o 1/12. Ostatné je uvedené v predch.príspevku.
Chobot
18.02.09,10:02
Manželka je tehotná, riadne zamestnaná, momentálne na PN.V práci sa informovala, že ako tehotná ma aktuálne nárok na 32 dní RD (25 novej + 7 starej). Pravdepodobne bude na PN až do nástupu na materskú dovolenku. Chem sa opýtať, či ma nárok na preplatenie celej tejto RD, po 6-tích mesiacov poberania materského príspevku zo strany zamestnávateľa? Za odpoveď ďakujem.

Nebudem teraz kontrolovať, či nárok na dovolenku je vypočítaný správne alebo nie, ale odpoveď na tvoju otázku je, že nemá nárok na preplateni.

Dovolenka s môže preplatiť len pri skončení pracovného pomeru. Ona si môže dovolenku vyčerpať po návrate z MD alebo z rodičovskej dovolenky.