neta1
17.02.09,20:17
Zdravim poradaci, neviem ci som to tu zaradila najlepsie, ale ziadna ina tema sa mi k tomuto nehodila. Vedel by mi niekto poradit, ako mam urobit kvalitny darcekovy kos? Mam totiz predajnicku s roznym zaujimavym sortimentom sladkosti a cukroviniek, darcekov a skratka samych fajnovych veci a ludia si ziadaju aj taketo sluzby....presla som toho po nete dost, ale nikde som nenasla nejaky navod ako v tom kosi vsetky tie veci poprichytavat, aby sa to po zodvihnuti nezosypalo dole . Ocenim kazdy napad na kos, co dokonca kyticku zo sladkosti. dakujeeem
veronikasad
17.02.09,19:44
Zdravim poradaci, neviem ci som to tu zaradila najlepsie, ale ziadna ina tema sa mi k tomuto nehodila. Vedel by mi niekto poradit, ako mam urobit kvalitny darcekovy kos? Mam totiz predajnicku s roznym zaujimavym sortimentom sladkosti a cukroviniek, darcekov a skratka samych fajnovych veci a ludia si ziadaju aj taketo sluzby....presla som toho po nete dost, ale nikde som nenasla nejaky navod ako v tom kosi vsetky tie veci poprichytavat, aby sa to po zodvihnuti nezosypalo dole . Ocenim kazdy napad na kos, co dokonca kyticku zo sladkosti. dakujeeem
Daj si do vyhladávania kytica pre mužov. Nájdeš niekoľko inšpirácii
neta1
24.02.09,11:08
no dakujem, je to ispirativne, ale mne skor ide o sposob ako to tam do toho kosa uchytit vsetko, aby to nebolo len dole, ale aj pod ruckou....ci je to tak spinami pripnute alebo drotikmi alebo prilepene?
mirkag
05.03.09,15:49
ja som len amatérka, ale už som niekoľko košov urobila. Začínaš veľkými kusmi - fľaše, kávy, za nimi dezerty a pod. Pokračuješ menšími a nakoniec malé vecičky môžeš prilepiť kde chceš. Obyčajnou lepiacou páskou - dobre to drží napr. na sklených fľašiach. Všetko obalíš celofánom - je to efektnejšie, hodíš tam nejaký veľkú mašľu a môžeš darovať.....
neta1
31.03.09,12:01
Vdaka mirkag, uz som ich par zvladla.....lepiaa paska sa osvedcila...dik