davidokon
18.02.09,07:50
Dobrý deň,
stiahol som si aktualizácui Win XP SP2 aj SP3 ale pri inštalácii jedného aj druhého mi vypíše chybu inštalácie. Potom sa PC reštartuje a vypíše že Windows asi nebude pracovat správne. Prosím Vás keby ste mi mohli poslat nejaku stranku odkial by som stiahol SP2 alebo SP3 do cracknutého Windowsu.
Diky
Chobot
18.02.09,07:53
Dobrý deň,
stiahol som si aktualizácui Win XP SP2 aj SP3 ale pri inštalácii jedného aj druhého mi vypíše chybu inštalácie. Potom sa PC reštartuje a vypíše že Windows asi nebude pracovat správne. Prosím Vás keby ste mi mohli poslat nejaku stranku odkial by som stiahol SP2 alebo SP3 do cracknutého Windowsu.
Diky

:D:D:D:D

Ak si bol taký chytrý, že si si stiahol a naištaloval nelegálnu verziu Win., tak sa nečuduj, že s tým máš potom problémy. Jasné, že ti nepôjde nainštalovať žiadny SP, veď pri inštalácii kontroluje originalitu Windowsov. Bohužiaľ budeš musieť pracovať s tým, čo máš.

Aj keby existovala možnosť, tak ti poradiť nemôžeme, lebo to nie je v súlade s Etiketou porady.
Jaguár
18.02.09,12:23
Skontroluj si, či si stiahol správnu jazykovú verziu, pretože ak máš napr. český Windows XP tak inštalačné balíčky SP musia mať príponu "csy".
A vôbec načo ti je inštalovať SP2 keď dávaš SP3, veď tá obsahuje všetky záplaty ktoré má aj SP2.
Ináč odporúčam ti implementovať SP3 priamo do nového inštalačného CD, a to pomocou niektorého programu, napr. AutoStreamer, príp. nLite, obidva sú aj v slovenčine, takže ľahko si s tým poradíš.