wieninger
18.02.09,08:03
Potrebujem podať žiadosť o odklad na podanie DP na Daň z príjmov PO. Ide o firmu, ktorá celý rok nevykazuje žiadnu činnosť, ale má toho veľa z minulých rokov, no a ja nestíham, kvôli firme, ktorá je živá až veľmi. Aký dôvod uviesť na žiadosť o odklad? Predminulý rok to bol vírusy v počítači a minulý choroba, tak sa nechcem opakovať. Díky za tipy a nápady.
Ivenka
18.02.09,07:34
Ja som v KE iba napisala že žiadam o predlženie, dovody som nepisala a vyhoveli.
wieninger
18.02.09,07:40
Ja som v KE iba napisala že žiadam o predlženie, dovody som nepisala a vyhoveli.

A na ktorý DU? Ja potrebujem IV a I
Chobot
18.02.09,07:48
Potrebujem podať žiadosť o odklad na podanie DP na Daň z príjmov PO. Ide o firmu, ktorá celý rok nevykazuje žiadnu činnosť, ale má toho veľa z minulých rokov, no a ja nestíham, kvôli firme, ktorá je živá až veľmi. Aký dôvod uviesť na žiadosť o odklad? Predminulý rok to bol vírusy v počítači a minulý choroba, tak sa nechcem opakovať. Díky za tipy a nápady.

Napíš, že v posledný týždeň veľa nasnežilo a si jediný vo firme, kto dokáže okrem účtovných výkazov pracovať aj lopatou a preto si musel celý týždeň odpratávať sneh a nestihol si spracovať podklady na DP. :D:D:D

Keď vieš, že s tým máš každý rok problémy, prečo si nezoberieš na vypracovanie DP posilu - napr. aj na dohodu? Niekedy sa fakt nestíham čudovať, čo všetko tu ľudia požadujú...:confused::eek:. Aby sme za druhých vymýšľali ešte aj výhovorky.:cool:
wieninger
18.02.09,07:56
Milý chobot, ďakujem Ti za radu. Skús to vysvetliť tomu, komu tá firma patrí. Nemá peniaze ani na to, aby zaplatil mňa, nieto ešte ďalšiu silu. Je to všetko len moja dobrá vôľa. Poprosila som tých, ktorí poradiť chcú. Ale tá lopata je dobrý nápad, možno využijem
Ivenka
18.02.09,07:58
Mala som aj na I aj na IV bolo to sice par rokov dozadu. Alebo skus osloviť spravkyňu, či zavaži odovodnenie, že chceš odklad.
JAJA11
06.03.09,06:09
Mala som aj na I aj na IV bolo to sice par rokov dozadu. Alebo skus osloviť spravkyňu, či zavaži odovodnenie, že chceš odklad.

Ako vyzerá taká žiadosť o odklad - čo všetko musí obsahovať? Je za to aj poplatok?