Mioo27
18.02.09,11:15
Dobry den , chcem by som sa opytat, mam notebook MSI-EX600 a akonahle ho zapnem zacne ventilator neskutocne hucat(akoby sa o nieco trel),huci az dovtedy kym snim nezatrasiem a aj to pomoze iba obcas. Ako mozem odstranit tento problem (notebook uz nieje v zaruke)
Dakujem za odpovede.
vyr skalny
18.02.09,15:38
Tento problem odstranis tak ze ho zanesies do servisu kde ti to opravia.
Ale ak si trufas rozobrat notebook tak odmontujes ventilator, poriadne ho vycistis, ak sa toci tazko tak namazes a znova namontujes a uvidis ci to pomohlo, ak nie tak kupis novy a vymenis kus za kus.
Mioo27
19.02.09,08:37
Skusal som vsetko, rozobral som ho uplne vycistil a nepomohlo, len problem s vymenou je ze na ventilatore je priamo napojene chladenie, a neda sa samotny ventilator vybrat. MSI ma najblizsi servis niekde v cesku tusim v brne. a to fakt neviem ako by som ho tam odniesol ... , na inych forach som cital ze moze pomoct silikonovy sprej, co si o tom myslite? alebo su aj ine alternativy ktore by mohli aspom zmiernit ten hukot, bez vymeny ventilatora? alebo popripade vybrat iba ventilator bez odpojenia celeho chladenia?
vyr skalny
19.02.09,12:52
Nemyslel som origo servis MSI ale nejaku predajnu pc kde robia aj servis, urcite uz taketo veci riesili a budu vediet co s tym. Ten sprej by mozno pomohol ale myslim ze len docasne, ak uz vetrak doziva tak najlepsia volba je ho vymenit. Vybrat sa urcite da len aby si taky isty aj zohnal.
big_smoke
22.02.09,13:52
klepni po pocitaci...tak jemnejsie zviklo to pomoct alebo vyfukaj z neho prach