Valika
21.06.05,14:35
Chcela by som vložiť tlačivo napr. medzi daňové - do dokumentov, tých nových, ale sa mi to nedarí?? Ako na to ? Dakujem
bea
21.06.05,12:56
Klikneš na "Pridaj"
Napíšeš : Názov súboru, Autor,prípadne Obsah
V "Kategória" vyberieš kam chceš vložiť dokument
Nižšie je "Pridať súbor" - v "Prehľadávať" (ak na to klikneš) si vyhľadáš v Tvojich súboroch, čo chceš vložiť a dvomi klikmi to tam vložiš
Potom klikneš na "Submit"
A hotovo.
Valika
21.06.05,14:03
Dnes už to nestihám zajtra sa potrápim. Vdaka.
Richard
21.06.05,19:58
Valika, čo konkrétne sa ti nedarí? Aké tlačivo prikladáš? V akom formáte? Čo ti vypísalo, že robíš zle?
Valika
22.06.05,05:47
Máme PC sieť a môžem prilepiť tlačivo z kolegovho PC alebo musí byť súbor na mojom PC ? Vdaka
janaGT
22.06.05,05:52
dá sa aj z kolegovho - teda zo siete, nemusí byť súbor len v "tvojom počítači"
Valika
22.06.05,05:58
Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???
JanaF
22.06.05,05:59
Samozrejme, ze sa da, ak su oba pocitace napojene do siete. Staci si uz len potom najst spravne cislo PC, ak ich mate ocislovane a pozit postup ako ti uviedla bea
janaGT
22.06.05,06:00
Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc.
rtf sa nedá
JanaF
22.06.05,06:10
Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???Suhlasim s JankaGT. Skus to teda prepisat. Das si Subor uloz ako... V dolnej casti su dva vyberace: V jednom je nazov suboru a daj si ho ulozit, uvediem priklad: dokument.doc alebo dokument.pdf a v druhom vyberaci si vyber "Vsetky subory" a potvrd to. Zavisi to aj od toho ake subory su nainstalovane v PC.
bea
22.06.05,06:14
Pozerám že je to formát rtf aj taký môže byť alebo len doc. Pridanie súboru tam mám napísanú cestu ale čo dám do link na súbor???Ak je to formát rtf, tak si ho v PV otvor a daj si ho "Uložiť ako" pod tým istým menom, ale ako "Typ súboru" dokument programu Word. Potom ho môžeš už pripnúť.
Do link nedáš v tomto prípade nič. Tam sa uvádza adresa na nejaký súbor, keď nemáš to tlačivo Ty.
Tak to skús. :)
Valika
22.06.05,06:24
Dakujem pekne hádam sa mi to podarilo uvidím ked to Richard uverejní. Pekný dník prajem všetkým.
Richard
22.06.05,08:15
Valika Už je to zaradené...

Ešte Vás velice prosím, nedávajte do dokumentov oscanované články a podobne...
Asi by som mal problémy cez autorské práva :-(
Valika
22.06.05,08:41
Dakujem idem sa na to pozrieť lebo nie som veľmi zbehlá v práci s PC a som rada že som to zvládla. Pekný deň.
AntekaK
24.06.05,07:37
Ahojte, dá sa prilepiť príloha aj k súkromnej správe?
bea
24.06.05,07:59
Nedá sa .
Kočtúchová
29.06.05,05:13
Prosím Vás, chcela by som prilepiť tlačivo do dokumentov ohľadom OOU - evidencia IS - zo školenia, ale mám to na CD a neviem vôbec ako to tu dostať. Prosím o veľmi veľmi veľmi podrobný postup (prvý krok - otvoriť si stránku porada som zvládla:) )dalej mi to nejde. Skusala som podľa Richarda - tuším - ale nič z toho.

Dakujem.
bea
29.06.05,06:01
Prosím Vás, chcela by som prilepiť tlačivo do dokumentov ohľadom OOU - evidencia IS - zo školenia, ale mám to na CD a neviem vôbec ako to tu dostať. Prosím o veľmi veľmi veľmi podrobný postup (prvý krok - otvoriť si stránku porada som zvládla:) )dalej mi to nejde. Skusala som podľa Richarda - tuším - ale nič z toho.

Dakujem.Skús podľa mňa. :)
Choď v Porade na "Dokumenty, tlačivá" - otvor ich
ďalej máš tam "Dokumenty , Štatistika ...Pridaj ...", klikni na "Pridaj"
v "Informácie o súbore" vypíšeš: - Názov súboru, Autor, príp. Popis
potom si vyberieš "Kategória" - Ochrana os. údajov
ideš na "Pridať súbor" - klikneš na "Prehľadávať" a objavia sa Ti súbory v Tvojom PC a aj na CD. Vyberieš si ten, ktorý chceš vložiť, dvakrát naň klikneš a objaví sa Ti v okienku.
Klikneš na "Submit" a hotovo!
Kočtúchová
29.06.05,06:39
Dúfam, že sa mi to podarilo - mala som to vo formáte rtf, tak som ešte špekulovala, čo s tým - ale dobre - napísalo, že bolo úspešne pridané, len ho že vraj ešte treba skontrolovať. Hadam to teda pojde otvoriť.
Díky.
bea
29.06.05,07:00
O súboroch s príponou .rtf je písané v predchádzajúcich príspevkoch, ale myslím si, že ak si to niekto stiahne, tak si to potom môže prekopírovať do Wordu? Asi to bude O.K.
Richard
29.06.05,09:42
.RTF aj .TXT sa už môžu pridávať!