gabikao
18.02.09,14:55
Funguje vam ibanking dnes vo VUB? Mne stale vyskakuje, ze zlyhalo zabezpecenie, tak neviem, ci sa deje nieco u nas v pc alebo u nich...
Lianka
18.02.09,14:28
Najlepsie im ihned zavolat, iste maju nejaku hot line linku.
gabikao
18.02.09,18:41
Zajtra im zavolam, ak to stale nepojde, ale mne nejde ibanking ani otvorit - hned mi ho vyhodi ako nezabezpecenu stranku s neplatnym certifikatom :(. Inokedy som v poho vsetko robila a teraz toto. Tak neviem, ci sa nam podarilo nejak zavirit pc alebo to robi aj ostatnym... Robi to aj vam, ked to skusite?
Rozalka
18.02.09,18:54
Cez MS IE to ide v normálne, posťahovala som si výpisy, aj odoslala úhrady.
ivka70
18.02.09,18:59
nemas novo instalovany pocitac?
mozno ti chybaju nejake bezpecnostne certifikaty
Rozalka
18.02.09,19:02
Nechýbajú, mám také firewally, že často nemám šancu pozrieť ani obrázky tu na porade.
Odporúčam zajtra zavolať do VUB.
gabikao
19.02.09,02:55
Dakujem za odpovede, stale to nejde, este sa popytam polovicky, ci nieco nemenil v nastaveniach a potom telefonujem.
arizona
19.02.09,03:20
Nerobí Ti to vo večerných hodinách (asi 20-21 hod ?) Mne sa to raz stalo,ale bolo mi povedané, že vtedy sa to stáva,lebo niečo VUB aktualizuje,alebo čosi také.
marosc
19.02.09,05:49
Včera okolo 19-stej hodiny cez MS IE fungoval normálne. Problémy s otváraním stránok mám, keď idem cez Mozillu, kde mám nastavené vyššie zabezpečenie
Ibaka
19.02.09,06:06
Tiež som robil úhrady bez problémov
alla66
10.09.09,20:02
Nechcem otvárať novú tému, potrebujem malú info:)

kolegyňa má aktivované sms ... mala by vždy dostať upozornenie na mobil, ak bude mať pohyb na účte. Vravela, že musí vždy poslať sms a príde jej odpoveď, koľko má na účte €.....Ak máte niekto aktivovanú túto službu vo VÚB, napíšte, čo je nutné urobiť, aby fungovala bez problémov.:confused:
Ja používam TB , smska mi príde po každej transakcii bez problémov.Nevidím dôvod, prečo vo VÚB nechodia kolegyni notifikačné sms o stave na účte.. informovala sa v banke = "má si službu nastaviť v telefóne. . dík.:)..
Danta
11.09.09,03:33
Predpokladam, ze kolegyna ma aktivovany sms banking. To znamena, ze si musi vyziadat informaciu o stave uctu sms-kou. Ak chce, aby jej chodili sms pri kazdom pohybe na ucte, da sa jej to aktivovat cez internet banking v zalozke sms. Da sa to tam celkom jednoducho nastavit;)
alla66
11.09.09,03:51
Dik za radu.
dany11
12.09.09,13:45
Práve teraz som bola prihlásená na IB a vsetko funguje tak ako ma.Aj mne sa raz stalo,že som sa nemohla prihlásiť a chyba bola v tom,že manžel viackrát zadal nespravne udaje pri prihlasovaní.Zavolali sme na ich nonstop linku a všetko bolo zase OK.
gabikao
13.09.09,11:28
temu som zadavala davnejsie ale nedovysvetlila som kde bola chyba:
nejakym sposobom sme zmenili v pc datum a tym padom nas to vyhadzovalo, ked som si zavolala, tak mi ich technicka podpora rychlo pomohla :-)