rektora
18.02.09,18:30
Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
u.erika
18.02.09,19:20
Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Ja mám jednu klientku ktorá tiež má SH, jej dovážajú tovar z Maďarska, Balassagyarmat, neviem koľko je to od Rim. Soboty, ak potrebuješ kontakt, tak mi napíš SS
rektora
18.02.09,19:42
Dakujem Ti velmi pekne, aj ked neviem kde je to mesto v Madarsku, radsej by som preferovala nieco na Slovensku ZV,BB a okolie, spm tu uplne nova a este sa len otukavam, ale uz mi tato stranka na vela otazok dala odpoved, som rada, ze som vas nasla dakujem dakujem.
OKAA
19.02.09,06:58
Moja dcéra mala ,,sekoš,,!Boli tam velmi pekné veci aj značkové.Dodávatela si pochvalovala.U nás na dedine jej to moc nevynášalo.Za jedno bola velmi lacná a za druhé platila vysoký nájom!Ale,už som zabudla odkial mala tovar.Rada to zistím a napíšem.Najprv sa skontaktujem s dcérou,býva za nevestu.Možno tým pomôžem.;)
rektora
19.02.09,11:04
Dakujem, budem rada ak sa mi ozves.
rovemi
19.02.09,11:10
PREČÍTAJTE Si TO!!!!!!! V novinách MY stojí: Veľkoobchod Sekond hand hľadá záujemcov na predaj nášho tovaru. VYVARUJTE SA!!! Je to róm, ktorý Vám nahovorí blbosti, že je to značkové, ale popritom tie veci sú vytriedené zo sekáčov, ktoré nikto nechce. Vraví, že je z Lučenca, ale nikdy sa nepredstaví a tovar je Nemecký- určite kradnutý. Ani moderné, ani kvalitné, ani značkové. Najprv si pýta 30% a potom chce celú sumu, na 100kg to vychádza cca. 480eur. Ja som naletela:( Vyplatila som mu 200eur a keď som zbadala ten tovar, tak mi prišlo zle. Tie veci sa už dnes vôbec nenosia. Ešte aj moja babka má lepší vkus. Nechcem, aby sa to stalo aj Vám. Kto chce jeho číslo, nech mi napíše. Aspoň Vy majte rozum, keď už som ho ja nemala.
OKAA
24.02.09,06:06
Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.



Ohladom zakúpenia tovaru,som vám poslala súkromnú správu.;)
rektora
24.02.09,14:24
Dakujem Ti OKAA, aj ja som si prave tento velkosklad vyhliadla.:)
OKAA
24.02.09,17:54
Som rada.Určite budeš spokojná:).....Nech sa darí.....
kataria
25.02.09,17:58
dobrý deň, už dávno som rozmýšlala, na "sekáčom", že by som si otvorila, no vždy ma odradilo, že odkiaľ budem brať tovar, vidím, že niektorí to vedia, ale je to v súkromných správach. Ak by ste mi vedeli poradiť, budem veľmi rada. Ďakujem
milan523
01.03.09,18:43
dobry,ja bi som ties prosil o tu adresu toho skladu.velmi pekne dakujem..
bogetka
02.03.09,19:53
Aj ja by som poprosila kontakt na ten sklad, ak môžem, už mám sekáč, ale na Slovensku je to bieda, tak si rada skúsim niečo nové.

A zároveň môžem poradiť konkrétne čo všetko budete pri otvorení second-handu potrebovať.
Vďaka, Viera
Hermina
03.03.09,10:31
Zdravim. Tiez som mala second hand obchod so sestrou. Nakupovali sme z BB - SCS Slovakia. Zo zaciatku sme chodil pre tovar - potom nam to boli schopni aj doviest (zalezi od mnozstva). Vrelo doporucujem - ceny a aj kvalita boli uplne ok. Len poznamka: hoci im robim reklamu-lebo si ju zasluzia, nemam ziadne prepojenie na tuto spolocnost.
Zuzana
janina987
05.03.09,08:53
Som tu nová, veľmi oceňujem všetky vaše rady, tak isto idem otvárať obchod s takýmto tovarom, ak je možné ocenila by som aj ja rady tohto typu, kde je možné zohnať tovar. Vopred vám za rady ďakujem
Jana
Jadu113
23.03.09,17:39
Dobry den, mohli by ste mi tiez poradit dobry velkosklad? Dakujem!
kubikula
01.04.09,09:56
Skus kontaktovat velkoobchod so second handom v BB-SCS Slovakia...
den.kos
24.04.09,08:51
Zdravím, chcela by som opýtať aká bola vaša počiatočná finančná investícia, čo všetko ste museli vybaviť, a ako sa Vám darí v podnikaní...za odp. ďakujem
Záhorec
30.04.09,08:29
Dobrý deň!
Sme firma ktorá v oblasti Second Hand pôsobí viac rokov. Začíname ponúkať nový produkt, predaj Second Handu formou komisionálneho predaja. Ak máte záujem o pomoc rád Vám poradím.
renataton
30.04.09,08:51
Dobrý deň, vidím, že nie som sama, ktorá sa trápim nad dobrým dodavateľom
SECOND HAND uvítala by som tiež, keby ste mi niekto poslal cez SS kontakty
dobrých veľkoskladov - ďakujem pekne ;)
michaela16
15.05.09,16:10
vie niekto či je dobry sklad v žarnovici
02Michaela
20.05.09,05:56
Tiež rozmýšľam, že otvorím secon hand, tak že ak Vám nikto nepomohol z číslom alebo firmou, veľkoskladu alebo dodávateľa, tak ste na tom, rovnako ako JA. :-))
Ale keďže som v tomto smere začiatočník a vôbec nič neviem o podnikaní, skúsila som to cez google. Zadala som do prehliadača Veľkoobchod, veľkosklad secon hand, a bolo. Dúfam, že som Vám aspoň trošku pomohla. Je tam toho .... neúrekom. Vážne. A niektoré majú aj cenníky. Skúste. Držím palce
deni11
15.06.09,11:47
zdravím Vás, už ste otvorili ten Second hand? Zaujímalo by ma ako sa Vám darí?
sanshi9
22.06.09,12:30
ahoj.. poznám jednu firmu čo dodáva ho maloobchodov. serioznu. ak máš záujem napíš mi, nechcem sa vnucovať:)
peťo.
nana134
22.06.09,15:44
ahoj uz dlhsie rozmyslam,ze by som si zalozila second hand.Rozmyslala som,ze sa pokusim poziadat o podporu statu,nenavratnu pozicku pre zivnostnikov.Ma niekto s tym skusenosi?Dakujem nana
totka1
30.06.09,07:47
Ahoj. Ja som majiteľkou malého "sekáču", ktorý ale asi zatvorím. Mám to v dedine a nieje o to veľký záujem. Tovar mám veľmi pekný zákazníci, ktorý ku mne chodia sú naozaj spokojný, ibaže je ich málo aby sa mi to oplatilo. Ak by mal niekto záujem odkúpiť tento tovar určite by sme sa dohodli na dobrej cene. Samozrejme mu dám aj doklad z registračnej pokladne. Ak chcete iné informácie stačí sa spýtať ak budem vedieť rada Vám pomôžem.
totka1
03.07.09,08:41
Správa pre "nana 134".
Som z Trenčíne. Nemôžem Vám poslať súkromnú správu iba ak mi pošlete svoj email.
nana134
05.07.09,19:24
Sprava pre totka,moj mail:andorka@pobox.sk,Napiste,dakujem
MikiRv
18.07.09,16:01
Pred nedávnom som si otvorila sekáč, prosila by som viac informácií ohľadom komisionálneho predaja ( Záhorec, 30.04.09). Ďakujem.
ss2men
10.08.09,18:20
dobrý deň.
Ak by niekto potreboval kontakt na second hand skúste aj pro-euro.sk viem len že začínajú od septembra 2009
Emilkaa
16.08.09,17:37
Moja dcéra mala ,,sekoš,,!Boli tam velmi pekné veci aj značkové.Dodávatela si pochvalovala.U nás na dedine jej to moc nevynášalo.Za jedno bola velmi lacná a za druhé platila vysoký nájom!Ale,už som zabudla odkial mala tovar.Rada to zistím a napíšem.Najprv sa skontaktujem s dcérou,býva za nevestu.Možno tým pomôžem.;)
Zdravim,
prosim Vas ta Vasa dcera mohla vratit nepredany tovar nazad?
Dakujem za odpoved:)
cokolade
14.09.09,13:03
mohli by ste mi dat blizsie informacie???
cokolade
28.09.09,17:08
mohla by som dostat viac informacii od zahorec,co sa tyka komisionalneho predaja?budem vam velmi vdacna
minobj
25.10.09,21:03
triedený second hand 2€ / kg
cream 11€ / kg

predávame aj outlet kde je jednotlivá cena za tovar a lux. kožené kabely za 15 € / kus

na cene je možná dohoda pri väčšom odbera

povod tovaru : UK a USA

máme aj svoju stránku kde sú galérie oblečenia, no neviem, či je dovolené ju tu npísať, viac info cez SS ..

Milan
katarina kucbelova
26.10.09,07:05
Ahojte poradáci...aj ja som si v lete otvorila malý sekáčik,som taký malý živnostníček...snažím sa prežiť.Tiež som hladala a stále hladám dobré kontakty na super tovar.Problém mojich zákazníkov je že chcú predovšetkým značkový tovar najlepšie za 2 eurá...ale to kolegyne určite doverne poznajú.Ja som si našla velmi dobrý veľkosklad v Šali..sú tam fakt super vecicky...ak niekto bude chcieť dám telefon na milého mladého muža ktorý tovar s usmevom a milým slovom privezie.Dámy ktoré prevádzkujete second handy...nenapdla vás myšlienka nájsť si kontakt v napríklad Anglicku...tovar takto získaný je oveľa lacnejší...to keby nám niekto poradil...ja by som bola veľmi vdačná..Pozdravujem Katka
Katarina
28.10.09,09:03
Katka ja by som veľmi pekne poprosila to tel. číslo do Śale. Dakujem.
Katarina
28.10.09,09:06
Prosím Vás, čo už prevádzkujete SH ako sa robí skladová evidencia na kilá alebo podľa sortimentu.
katarina kucbelova
02.11.09,06:02
Ahoj Katarína...posielam ti čísielko na veľkosklad v Šali...0905 707 218.Verím že budeš spokojná rovnako ako ja.
seven
05.11.09,15:39
Ja mám jednu klientku ktorá tiež má SH, jej dovážajú tovar z Maďarska, Balassagyarmat, neviem koľko je to od Rim. Soboty, ak potrebuješ kontakt, tak mi napíš SS
prosim o kontakt na SH v BGY
Katarina
11.11.09,10:01
Ahoj Katarína...posielam ti čísielko na veľkosklad v Šali...0905 707 218.Verím že budeš spokojná rovnako ako ja.


Veľmi pekne dakujem.
anellino
25.11.09,13:36
Pozrite si v inzerátoch môj týkajúci sa outlet ošatenia, s predajnými cenami sa dostanete jemne nad second hand, a ľudia teraz viac oceňujú outlet, lebo je nový. Ja sa mu nechcem venovať, mám zameranie na najnovší štýl pre tzv."strednú vrstvu" a prebytok tovaru dávam ako outlet.
Monika36
30.11.09,14:11
Prosím o radu. Momentálne som nezamestnaná a chcem si otvoriť seconhand. Teraz riešim vhodné priestory a mám aj záujem o príspevok z úradu práce. Nejaké informácie som si už pohľadala na internete, aj nejaké veľkosklady, len neviem, ktoré sú fakt dobré. Chcem poprosiť, či mi môže niekto poradiť, ako začať. Koľko zhruba na začiatok investovať do tovaru. Aký druh živnosti na to treba. Ak mi vie niekto poradiť, privítala by som aj info ohľadom tovaru-viem, že sú tam ceny na kg, koľko oblečenia tak môže byť v cca 20 kg vreci.Nemám vo svojom okolí nikoho, kto by takýto obchod mal a kde by som mohla nadobudnúť nejaké info pred začatím živnosti. Veľmi pekne ďakujem za každé info.:):):)
mony110
01.12.09,12:48
to mate pravdu, aj mne to napadlo, ale zatial som sa o to extra nezaujimala.. este len si zakladam s.r.o a hladam dobre kontakty na velkosklady....ak by ste mi mohla poslat na ten v Sali......vdaka
Monika36
01.12.09,14:12
Hľadala som v Googli, nahoďte si - second hand- a určite si vyberiete podľa potreby. Našla som schopný v Čadci a Žarnovici. Keďže som úplný začiatočník, tak zatiaľ lúskam cenové ponuky. Budete sama alebo budete mať spoločníka? Ja budem sama, chcem na živnosť.
mony110
02.12.09,16:50
No, budem sama... este sa len snazim zorientovat.... ja pracujem a popri tom chcem mat aj obchod, tak sa akurat snazim zistit, ci mi je lepsie mat s.r.o alebo zivnost, ale vidim to na s.r.o. Ten v Cadci som uz aj ja pozerala, ale najradsej by som brala zo zahranicia.... Anglicko alebo Nemecko, tak uvidim, ci sa mi nieco podari zohnat....
Monika36
02.12.09,17:17
Je jednoduchšie mať sro ako živnosť, myslím, keď budem sama? Vlastne živnostník ručí celým majetkom a sro-čka do istej výšky, nemám teraz prehľad.To už je potom právnická osoba?Držím palce na tie kontakty.
katarinka1981
06.12.09,19:08
Som velmi rada,ze som nasla tu v porade cerstvu temu second hand...aj ja si planujem otvorit "sekacik" a potrebovala by som poradit podobne ako Monika,som len zaciatocnicka.V nasom meste je ich dost,ale mohlo by mi to ist celkom...Zobrala by som si urcite zivnost,a myslim ze by nebol problem som na MD...aj mna by velmi zaujimalo kolko veci je napr. v 10 kg baleni kolko je kusou cca.a aku ma predajnu hodnotu.Netusim totiz aky bude zhruba nejaky zisk...ci mi to pokryje naklady...a mat nejaky zisk.Dufam,ze mi niekto napisa.Dakujem :o)
Monika36
07.12.09,07:38
Super, som rada, že nás je viac na takéto info. Ja som nezamestnaná, zostala som sklamaná a rozhodla som sa, že radšej pôjdem na živnosť. Uvažujem, že po novom roku (teraz na konci je to určite zbytočné) si obehnem veľkosklady, aj keď ešte nebudem mať živnosť, ale aspoň uvidím na vlastné oči, ako ten tovar vyzerá, koľko mi sadne na 1 kg, lebo je pravda, že potom sa ťažko robí nejaká finančná prognóza, chcela by som využiť príspevok z ÚPSVaR. Zatiaľ lúskam také problémy ako napr.: požiarna kniha, viem, že budem potrebovať hasičský prístroj, ktorý musí mať certifikát, ale kde zoženiem tú požiarnu knihu...?To sú problémy, čo? Ale hovorím, som začiatočník...a asi sa niekedy pýtam aj dosť hlúpo...:---Budem vďačná za akúkoľvek radu. Díky.
Quo
28.12.09,23:35
Ak niekto ma nejaky kontakt na velkosklad v okoli TN, ZA a podobne, budem rad, ak mi poskytnete najake info. Bud sem, alebo SS.
Ja uz zivnost mam, ale momentalne to, co mam v ZL stagnuje a je to bieda...
Chcel by som si otvorit SH aj s priatelkou, kde by sa okrem SH veci predavali napr aj nove hodinky z UK.
Za akukolvek radu, alebo pomoc vopred velmi dakujem :)
avea
10.01.10,17:52
Dobrý deň, darí sa v SH podla dátumu už bude rok čo ste otvorili.
Tiež plánujem otvoriť SH na dedine /cca.1200 obyvatelov/ no vôbec si neviem predstaviť či to pôjde. Podľa mojích výpočtov potrebujem priemernú dennú tržbu 35 až 40€ aby ma to uživilo.Predajňu chcem otvoriť vo svojom rod. dome. Podľa vaších ročných skuseností je to reálna tržba?
avea
10.01.10,17:57
omyl
Dáša_
10.01.10,18:10
Dobrý deň, darí sa v SH podla dátumu už bude rok čo ste otvorili.
Tiež plánujem otvoriť SH na dedine /cca.1200 obyvatelov/ no vôbec si neviem predstaviť či to pôjde. Podľa mojích výpočtov potrebujem priemernú dennú tržbu 35 až 40€ aby ma to uživilo.Predajňu chcem otvoriť vo svojom rod. dome. Podľa vaších ročných skuseností je to reálna tržba?


na dedinách je so sekáčom trochu problém. Možno by bolo vhodné, keby si našla podobné dva tri sekáče a raz za čas si povymieňali sortiment. lebo na dedine sa to rychlo okuká a ty máš plný sklad, ale ľudia si nemajú podľa nich z čoho vyberať.

Myslím, že by sa to dalo dohodnúť tak, že raz za čas každý sekáč pripraví povedzme na kilá rovnaké množstvo tovaru, ale kvalitného a jeden zoberie auto a tovar povymieňa medzi sebou. To aby ste nemuseli zbytočne zvyšovať sumu, ktorú dáte do tovaru a zároveň mali často aj novinky.
peopeo
12.01.10,17:33
ja prevadzkujem secondhand v malom meste asi pol roka. Prvé týždne boli uplne super, ale potom sa orvorili 2 ďaľšie, no úplna hrôza. Preto obchod zatváram ale ešte mám jeden, ten je v pohode. Mám na predaj regále, pulty, stojany, vešiaky a aj pekné oblečenie prevažne detské z Anglicka. Mám kontakty na viacero skladov, vedela by som pomoct ak niekto otvara sekáč. zuzubabozavinaccentrum.sk, 0918801075
janina987
19.01.10,20:29
Som z Banskej Bystrice a zacinam s velkoobchodom SH tovaru. Kedze len zacinam nie je toho vela, ale tovar dovazam zo zahranicia a je to naozaj krasny kvalitny tovar bez poskodeni, nie je ziadny odpad. Cream kvalita. Ak mate niekto zaujem mozte ma kontaktovat, ostatne poviem blizsie osobne. Este nemam svoju stranku, ale pomaly sa k nej hadam dopracujem :) Tel. 0903523470 alebo 0918040480, alebo cez odkazy, poslem potom mail.
kratifca
06.02.10,10:31
Dobrý den, máme novotvorený velkoobchod second hand v Žiari nad Hronom ...teraz akcia február 4,30€ za kg !!!
wwv.okfashion.sk
0905335302:)
Ponúkame aj tvorbu web stránok ohladom second hand
kratifca
06.02.10,10:32
Dobrý den, máme novotvorený velkoobchod second hand v Žiari nad Hronom ...teraz akcia február 4,30€ za kg !!!
wwv.okfashion.sk
0905335302
Ponúkame aj tvorbu web stránok ohladom second hand
neytex
14.02.10,19:14
aj mna by zaujimali podmienky komisu. Dakujem. Tomas
Lorry15
02.03.10,16:04
Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)
blondy
02.03.10,16:36
Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)
Skús tu : www.second-hand-textil.sk , je to veľkoobchod vo Zvolene
rafto
08.03.10,05:43
ahojte napíšte čo už máte otvorené SH ako vam to ide čo všetko bolo treba okolo toho vybaviť a tak
demkodca
06.04.10,13:47
Ahojte,

chcela by som otvoriť second hand, nevedel by mi niekto poradiť spolahlivého dodávateľa?

ďakujem

Alebo popríprade čoho sa mám vyvarovať.
kartal
28.05.10,12:37
Ahoj odpovedam Ti na tvoju otázku. Ja mám otvorené 2 Second Handy v Bratislave, ale na sro. Potrebuješ si to najprv zariadiť žveci, potom choď na hygienu podať žiadosť, potom s potvrdenou žiadosťou choď a príslušný obvodný úrad a podaj Otváracie hodiny oznámenie. Potom ti príde hygiena a otvoríš. Nahlásenie prevádzky sa robí do 15 dní. To je všetko:)
lenuska111
31.05.10,10:40
Ahojte,chcem si otvorit second hand no potrebovala by som blizsie informacie ohladom velkoskladov.Chcela by som sa zamerat na kvalitnejsie oblecenie.Ak mi viete niekto poradit napiste mi prosim Vas budem Vam velmi vdacna.;-)

Ahoj, ja som na túto stránku zablúdila až teraz takže sa chcem spýtať či si si už tvoj plánovaný second otvorila a vôbec ako pokračuješ. Ja mám SH už druhý rok a poviem ti zohnať dobrého dodávateľa nebolo fakt jednoduché. Prešla som 11 veľkoskladov od KE cez BB až po BA. Kde sa mi pozdávala cena nebol dobrý tovar /teda nemyslím že nejaký potrhaný, ale také 80-te roky/. Kde bol tovar pekný bola cena, že sa to nakoniec nevyplatilo. Celkom spokojná som bola v Prievidzi /aj keď je to odo mňa cca 260km/, ten mi žiaľ zrušili.Až neskôr som si našla jeden naozaj super veľkosklad aj cenami aj naozaj bezkonkurenčným tovarom v PL. Ešte jedna skúsenosť, ja som si sortiment rozšírila aj o detské jednorázové plienky. Veľmi to priláka zákazníkov, ak máš aj niečo iné, ja mám aj veľa krásnych hračiek, tiež je veľký dopyt po športovom tovare, napr. na cyklistiku.
kristina11
31.05.10,12:54
lenuska111,
mozes mi dat prosim ta kontakt na toho dodavatela v PL? dakujem.
kristina
lenuska111
02.06.10,07:36
lenuska111,
mozes mi dat prosim ta kontakt na toho dodavatela v PL? dakujem.
kristina
Ahoj, ten sklad je v meste Rzeszow, presnú adresu ti určite pošlem. Bude to možné až v piatok, kedy idem za účtovníčkou, mám ju totiž na faktúrach a ona mi včera nemala čas to pozrieť, takže sa veľmi ospravedlňujem, ale myslím na to a určite ti ju pošlem.
lenuska111
07.06.10,11:00
Ahoj, adresa je ulica Lwowska 199, firma sa volá firma Handlova Baks. Ahoj prajem veľa šťastia v podnikaní.
jonnie
30.06.10,08:00
Ahojte, dozvedela som sa, a casto tu debatite o tom - tak som odpisala aspon cislo - ak sa niekomu zide :) Viem,ze na Slovensku je tiez "pobocka" velkoskladu z Polska, len netusim,ci ten spominany - udajne s rovnakymi cenami. Viem len,ze tel. je 0903413348 - a malo by to byt v DK alebo NO
tosos
07.07.10,06:57
ahojte
pozeram ze zhanate sklad na SK co sa tyka modneho tovaru z UK. ja prave take nieco rozbieham v ziline. ak by ste mali zaujem tak ma kontaktujte na t. cisle 0905 615 234. jedna sa o tovar priamo dovezeny z UK vysokej kvality a v zaujimavych cenach. ;)
fugaso
16.07.10,13:27
kvalitny a velmi cenovo dostupny second hand najdete v Dca, viem, že sa tomu venovali najskor v malom, teraz už robia aj velkoobchod a dost obstojne...sam od nich odoberam a nadmieru spokojnost..tiez som si presiel niekolkymi dodavatelmi, no teraz mam konecne pokoj klikni na gustavson/sk
fugaso
24.07.10,09:17
Velkosklad anglickeho second hand modneho oblecenia. Chcete mat zaruku nedotknutelnosti tovaru na uzemi SR, odoberajte original od priameho dovozcu! Chcete vyberat odevy priamo z vesiakov, navstivte nase maloobchodne predajne. Neprekonatelne ceny a kvalita tovaru. Pre kazdeho odberatelôa vieme nastavit obchodne podmienky zvlast!
http\\:gustavson_sk
slavik8
30.09.10,07:36
Dobry den, nasla som vasu konverzaciu o skladoch second hand. Aj ja som nedavno otvorila sekac, ale s detskymi vecami. Mohli by ste mi, prosim, poslat kontakt na sklady, co vam poradili? Ja zatial beriem veci zo ZV a Zarnovice. Dakujem.
michaela&leila
30.09.10,09:57
Dobry den,

prosiiim pomozte...
chcem si otvorit outlet s oblecenim z anglicka, ktory nakupujem vo vypredajoch
Mohli by ste mi niekto pomoct co treba vybavit, ako zacat a naco si davat pozor? som zaciatocnicka, takze nemam sajnu kde a ako zacat

vopred dakujem za odpovede
ajusenka
31.10.10,07:08
Dobrý deň,otváram predajňu so secondhandom,môžem vás poprosiť o bližšie info ohľadne toho komisu na mail:mary.svehlova@gmail.com,ďakujem
ninkaa89
15.02.11,18:43
Aj ja by som poprosila kontakt na ten sklad, ak môžem, už mám sekáč, ale na Slovensku je to bieda, tak si rada skúsim niečo nové.

A zároveň môžem poradiť konkrétne čo všetko budete pri otvorení second-handu potrebovať.
Vďaka, Viera
Ahoj, mňa by zaujímalo, čo všetko je potrebné pri otvorení secondhandu, mám v pláne detský secondhand.
Nina
zeze55
19.02.11,13:47
Ahoj mám second hand prečítala som si že más veľkosklad ?Dobre som to pochopila môžeš mi poslať niejaké bližšie informácie ?
zeze55
19.02.11,13:52
Mám tiež secon hand a hľadám kvalitný tovar bola si už v tom Poľsku Resov čo ti poradili ked áno ako si dopadla oplatí sa to?Odpíš budem vdačná lebo je to úbohé s našími skladmi ahoj
jakubpowergear
21.02.11,12:00
Dobry den chcem sa opytat , rozmyslam nad otvorením SH , začat by som vedel , kedže by to šlo na firmu , poprosil by som vas aby ste mi poradili ohladom odberatelov , najlepšie polsko madarsko , alebo sčím ste spokojny . Dakujem za skore odpovede
b.magdalinova
21.02.11,12:04
triedený second hand 2€ / kg
cream 11€ / kg

predávame aj outlet kde je jednotlivá cena za tovar a lux. kožené kabely za 15 € / kus

na cene je možná dohoda pri väčšom odbera

povod tovaru : UK a USA

máme aj svoju stránku kde sú galérie oblečenia, no neviem, či je dovolené ju tu npísať, viac info cez SS ..

Milan
Dobrý deň! Mohli by ste mi prosím poslať fotky že aky tovar máte? Ak je to ešte aktuálne. :) Ďakujem.
b.magdalinova
21.02.11,12:12
Ahoj, adresa je ulica Lwowska 199, firma sa volá firma Handlova Baks. Ahoj prajem veľa šťastia v podnikaní.
Ahoj! čítala som tvoj príspevok. Mohla by som ťa poprosiť nejaké informácie, že aký tovar je tam v PL? Približne že aké značky? a že sa platí za kg? alebo že ako to prebieha? je to velkosklad? Dakujem za odpoved :)
Julyana
23.02.11,12:53
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakom veľkoobchode v Prešove, nechcem si otvárať SH, ale chcem len v menšom množstve predávať veci cez internet a stratila som dodávateľa tak musím nájsť iného. Neviete mi poradiť? kde by sa dal zohnať tovar za veľmi prijateľnú cenu? Ďakujem
domcita
07.03.11,18:37
Od 1.03.O9 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru, som z R.S. Dakujem za kazdu radu.
Dobrý deň,
tiež mám záujem otvoriť second hand chcem sa opýtať ako Vám to ide? a či mi v súkromnej správe niekto neviete aj poradiť veľkosklady
Dakujem
xtriadax
11.03.11,19:32
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či neviete o nejakom veľkoobchode v Prešove, nechcem si otvárať SH, ale chcem len v menšom množstve predávať veci cez internet a stratila som dodávateľa tak musím nájsť iného. Neviete mi poradiť? kde by sa dal zohnať tovar za veľmi prijateľnú cenu? Ďakujem

Daj si do googlu detský second hand Tvrdošín.Majú svoju stránku. Ja som spokojná. Celkom fajn tovar za dobrú cenu na další predaj cez internet
Kvietocek
01.04.11,08:50
Prosim Vas akym zakonom sa riadi predaj secondhandu?
Dakujem
evuska
04.04.11,19:11
Dobrý má niekto skúsenosť nakupovať tovar z veľkoskladu pro-euro z huncoviec? Poprosím ak máte skúsenosť tak dajte vedieť. Diki
Kvietocek
07.04.11,17:19
Prosim Vas o radu. Ked nakupujem u dodavatela second-hand oblecenie...je nutne resp. urcuje mi nejaky zakon, ze to musim mat aj v nazve firmy (second-hand)?
Dakujem
Kvietocek
08.04.11,07:30
:confused:
nedeje
28.04.11,11:03
Chcela by som sa venovať predaju second-hand oblečenia na komis-predaj tovaru na kilá.Preto zháňam dodávatela prípadne second hand tovar ktorý sa tam nepredal a u mňa by to možno odišlo aj keď za menej € no nestálo by to v predajni či na sklade.Ak má niekto s týmto skúsenosti prosím napíšte mi.
Ponúkam aj tovar prevažne značkové mikiny,tepláky,tričká a sem-tam detský tovar v dobrom stave bez dier a flakov niektoré s pár žmolkami iné ako nové.Ak by mal niekto záujem ozvite sa určute sa dohodneme.
naples26@yahoo.com
28.04.11,21:01
mate aj nadalej zaujem o dodavatela SH tovaru ?
nedeje
29.04.11,06:52
Mám záujem samozrejme.No neviem či ste ma správne pochopili ten predaj funguje na princípe takom že dostanem napr 100kg a čo nepredám vracia sa nazad.Teda vopred neplatím nič platím len za tovar ktorý predám.Teda ak stých 100kg predám napr 30kg tak platím len za 30kg a 70kg vrátim..Ak by vám to takto vyhovovalo určite sa dohodneme.
Cestovatel
29.04.11,13:37
Dobrý deň, skúste nás kontaktovať na tel.č.: 0905756724. Myslím, že pre Vás budeme mať ponuku, ktorá by Vás mohla osloviť.
andreabc11
12.05.11,11:16
nepoznate niekto second hand, ktory predava detske potreby, ako kociky, autosedacky, postielky... dakujem (zapadne slovensko)
tania99
07.09.11,12:43
Milá OKAA!
prosím neposlala by si aj mne kontakt na toho dobrého dodávateľa od dcéry, o ktorom píšeš v príspevku z 19.2. 2009? Veľmi by nám to pomohlo, otvárame nový second hand ! Ďakujem (tanja59@azet.sk)
Jarka1910
09.10.11,15:56
Prosím vás ako je to vlastne s čistením a žehlením second hand textilu pred predajom? Ak tovar kúpim vo veľkosklade,pred predajom musím dať ešte všetko chemicky vyčistiť? Tiež chcem otvoriť obchodík s detským textilom,ale zdá sa mi,že s tým je dosť starostí? Prosím vás vyjadrite sa k tomuto: SOI - Predajca je povinný pri našej kontrole predložiť hodnoverný doklad o pôvode tovaru i jeho chemickom ošetrení. Inak povedané - odevy musia byť vyprané. Každý kus musí mať štítok s informáciami ako ho treba ošetrovať. Teda doporučený spôsob prania, žehlenia, údaje o materiáli, z ktorého je vyrobený. Samozrejmosťou je cenovka a po zakúpení pokladničný bloček."
Cestovatel
09.10.11,16:45
Prosím vás ako je to vlastne s čistením a žehlením second hand textilu pred predajom? Ak tovar kúpim vo veľkosklade,pred predajom musím dať ešte všetko chemicky vyčistiť? Tiež chcem otvoriť obchodík s detským textilom,ale zdá sa mi,že s tým je dosť starostí? Prosím vás vyjadrite sa k tomuto: SOI - Predajca je povinný pri našej kontrole predložiť hodnoverný doklad o pôvode tovaru i jeho chemickom ošetrení. Inak povedané - odevy musia byť vyprané. Každý kus musí mať štítok s informáciami ako ho treba ošetrovať. Teda doporučený spôsob prania, žehlenia, údaje o materiáli, z ktorého je vyrobený. Samozrejmosťou je cenovka a po zakúpení pokladničný bloček."



Dobrý deň,
keď napríklad u nás zakúpite tovar, obdržíte aj certifikát, ktorý akceptuje hygiena a teda mala by aj SOI. V našom prípade ide o termickú dezinfekciu, čo je výhoda oproti iným veľkoobchodom, kde majú certifikát o chemickej dezinfekcii. Totiž pri termickej nie je na predajni potrebná nútená ventilácia, pri chemickej áno. Čo sa týka tovaru tesne pred predajom, tak ho stačí ožehliť, aby vyzeral lepšie. To stačí. O údržbe odevov informujú visačky na každom kuse podobne ako je to pri predaji nového tovaru. Ak zvažujete otvorenie predajne iba s detským tovarom, tak je to dobrý nápad, ale snáď ešte lepší je ak to je kombinované minimálne s dámskym. Podľa skúseností aspoň takáto kombinácia zvyšuje rentabilitu.
A starostí, to je s každým podnikaním. A obchod so second handom je podobne ako akýkoľvek iný obchod, akurát jedna výhoda tu je. Tovar nemá záručnú dobu a keďže ide o second hand, tak aj predaj ob sezónu je stále in, narozdiel od nového tovaru. A ešte jedne veľký rozdiel od obchodu s ázijským neznačkovým oblečením, v dobrom second hande to nesmrdí ako v sklade s toxickými chemikáliami.
Ak som poradil.
Prajem príjemný deň.
Jarka1910
09.10.11,18:01
Ďakujem za obsiahlu odpoveď . Ozvem sa vám telefonicky asi koncom mesiaca a nakoľko to nemám k vám ďaleko(cca 60km),rada by som sa prišla pozrieť na váš tovar. Prajem pekný zvyšok večera.
tania99
19.10.11,17:59
Jarka, pri nákupe tovaru vo veľkosklade na Slovensku alebo aj v zahraničí je predajca povinný vystaviť Vám k faktúre alebo pokladničnému dokladu aj certifikát o dezinfekcii (o vyčistení) odevov. Následne Vám môže prísť hygiena na kontrolu a bude pýtať tieto certifikáty.
Jarka1910
19.10.11,20:18
Tania ďakujem. Ty máš second hand predajňu? Ak ano,nevieš či hygiena,alebo SOI vyžaduje aby sa second hand predával v oddelenej miestnosti v prípade že predávaš aj iný tovar? Ja si chcem otvoriť predajňu s detskými potrebami a zlúčiť to s detským second hand textilom.
tania99
22.10.11,03:48
My tiež ešte len začíname, ale teraz sme to všetko vybavovali, máme v predajni aj nový tovar, oddelený len tak v jednej časti predajni. To ani neviem či by to mohol byť problém. Ale pokúsim sa zistiť a dám vedieť :-)
didudula
07.11.11,09:11
Dobrý den,ja mám tiež predajnu second handu a zameranu na viac detský tovar a tento tovar beriem zo second handu tatiana z prievidze.s tovarom som velmi spokojna pridavam aj kontakt mozete vyskusat mslim,ze budete spokojny.www.secondhand-tatiana.sk myslim si ze stranka uz funguje lebo robili novu a cislo je 0917707645.
Jarka1910
07.11.11,10:46
Pre didudula: Ďakujem za kontakt.Som z okresu PD,takže mi to isto pomôže :).Chcela som napísať súkromnú správu ,ale nejde mi to.Nemám dosť príspevkov.Rada by som vedela ,ako vám ide predaj detského secondhandu. Ja premýšlam ,či by nebolo dobré predávať aj dámsky.
didudula
07.11.11,14:27
ja mám aj dámsky aj pansky ale najviac detskeho aj sa detský najviac predava.pre deti nieje nikdy dost.som rada ze som pomohla dufam,ze budete spokojny :)
value1
10.11.11,21:15
ahoj, ja by som sa chcel spytat ci treba dokladovat prijem tovaru ked mam tovar od FO
didudula
11.11.11,18:06
Tovar si mozes dat do ucta ako vklad podnikatela.
silvia2011
14.11.11,08:13
vedeli by ste mi povedat, co vsetko treba ohladom hygieny, co pozaduju, ci a ako kontroluju tovar.
dakujem
Jarka1910
27.11.11,17:39
Tak to by aj mňa zaujímalo,čo všetko vyžaduje hygiena, či sa napríklad nové veci môžu predávať v jednej miestnosti so secondhand textilom a či je pravda,že detské ošatenie do veľkosti asi 108cm sa predávať v second hand nesmie. TANIA99 by nám mohla odpovedať ...
Maskaroza1
03.12.11,09:06
Ahojte! Ja tiež uvažujem o otvorení SH. Pozerala som cez net nejaké tie veľkosklady a zaujímalo by ma, či je lepšie kúpiť triedený tovar alebo či si tovar mám sama vyberať po kusoch? Aby som sa nezakopila nepredajným tovarom. Prípadne, čo robíte s tovarom, čo sa nepredáva? Tiež by som mala záujem o kvalitný zahraničný tovar, prípadne aj niečo lacnejšie, len tak na nosenie doma. Myslíte, že to bude dobrá voľba?Za odpovede Ďakujem!:)
Ps: veľa vecí tu posielate cez ss a potom sa bežný čitateľ nič konkrétne nedozvie :(
xtriadax
25.01.12,11:32
Dobrý deň. Hygiena vyžaduje akurát papier o dezinfekcii oblečenia a pri predaji topánok sprej do topánok s antibakteriálnym účinkom. Momentálne myslím že už netreba ani ten. Samozrejme v predajni kabinka. Skontrolovali sociálne zariadenie a napísali papier o kontrole.
maca 121
31.01.12,16:13
Dobrý deň, prezerám rôzne fóra a hľadám odpovede
Uvažujem o otvorení predajne s detským oblečením no zvažujem či sa to ešte oplatí pri dnešnej konkurencií a ak áno akou formou či nový tovar, alebo second hand alebo komisionálny predaj alebo všetko dokopy ak sa to vôbec dá , pridať inter. predaj
Chcela by som vás poprosiť aký je váš názor na to a ako mám vlastne začať .
lenka865
16.02.12,19:10
A ja by som sa chcela spýtať, že ak si nájdem dodávateľa v Anglicku, tak ako získam ten certifikát o vyčistení, ak mi ho tam nedajú? alebo čo ak by bol prípadne v anglickom jazyku? ďakujem
xtriadax
17.02.12,07:27
Dobrý deň. Certifikát o dezinfekcii musí dodávateľ vystaviť automaticky ku faktúre. Ináč by tento tovar nemal predávať. Ku certifikátu v cudzom jazyku treba priložiť slovenský preklad.
miusha
17.02.12,14:42
Zdravim, som nova tu, ale aj v oblasti podnikania v tomto odvetvi. Planujeme otvorit Second Hand a v podstate ideme do niecoho uplne neznameho, kedze doteraz sme sa venovali uplne inym oblastiam...Vidim, ze je tu vela uzivatelov mne podobnym, ale aj vela, ktori su uz v tejto oblasti zbehnuti, preto by som bola vdacna za akukolvek radu ohladom podnikania v tejto oblasti. Vsetko, co mame je napad a priestor :) tak Vas prosim o info....ti, ktori ste zacinali, podnikali, alebo podnikate so Second Hand tovarom. Ako ste zacinali? Co bolo najdolezitejsie na zaciatok? Dodavatelia? a celkovo skusenosti...Budem vdacna za kazdy postreh, radu, nasmerovanie... DAKUJEM!!!
xtriadax
18.02.12,07:04
Zdravím. Je tu toho popísané dosť. Stačí dať vyhľadať second hand.
ivadiva1
01.06.12,10:19
Hĺadám dodávateĺa second hand textilu-formou komisionálneho predaja.tel. 0911714604
marushqa
07.07.12,19:42
ahoj, ja taktiez uvazujem nad Second hand, vedela by si mi poradit co vsetko je potrebne k takemuto zalozeniu? CO vsetko mi treba pobehat a tak pdoobne? Dakujem krasne vopred za odpoved
marushqa
07.07.12,19:47
ahoj, vedela by si mi pomoct ohladom potrebnych dokumentov na otvorenie Second handu? Dakujem za tvoju odpoved
marushqa
07.07.12,19:51
mohli by ste mi napisat email s touto strankou? dakujem marushqa.predaj@gmail.com
xtriadax
07.07.12,19:58
Ahoj. V prvom rade živnosť, potom priestory, ohlásiť prevádzku na hygiene a mestskom úrade. Kúpiť kasu prihlásiť ju na DÚ a môžeš predávať ;).
dawidco12
19.06.14,07:46
ahoj OKKA mohla by si aj mne poslat kontakt na dodavatela od koho braha tvoja dcera ked mala second hand. Budem ti velmi vdacny dakujem:D
jslancik
19.06.14,07:59
ahoj OKKA mohla by si aj mne poslat kontakt na dodavatela od koho braha tvoja dcera ked mala second hand. Budem ti velmi vdacny dakujem:D
OKAA tu už sto rokov nebola. presne 2 roky, 4 mesiace a 5 dní.
lujza.j
19.06.14,08:01
Sekače to je bizňis....
Denisa Karácsonyová
16.09.15,05:38
Mohla by som poprosiť aj ja adresku kde najdem ten sklad?dakujem