StripesWhite
18.02.09,19:43
Cavte !!
Nevie niekto ako to funguje ked som nebol na zubnej prehliadke na kt.mam chodit kazdy rok. Pocul som ze ak by som nahodov isiel na vysetrenie takl si ho musim hradit sam prave koli tomu ze som nebol na prehliadke je to tak?Ak pojdem teraz na prehliadku mozem nakoze nabehnut zase na tie preventivne prehliadky aby som nemusel za vysetrenia platit ...ako to vlastne je ? dufam ze mi niekto stym poradi.Vopred Dakujem majte sa !!!
alla66
18.02.09,18:59
Manžel to tiež zanedbal,nebol dlho,až ho zubár vyradil z evidencie..Našiel iného zubára,objednal sa na prehliadku. Zuby mal v poriadku,zaplatil len 400 Sk,to mu ešte odstránili zubný kameň.Teraz si to sleduje....
syrik
19.02.09,08:15
Je to tak...ja som jediný rok prehliadku neabsolvovala a na ten ďalší, keď som si mala všetko hradiť, som tam chodila s bolestivým zubom ako na klavír...som mala zapálený koreň, nehovoriac o tom,že než mi na to prišli, mi omylom rozvŕtal druhy zub....vyšlo ma to ce 3000 Sk...urobil mi aj prehliadku,takže tento rok to už platí z časti ZP...ale tie rozdiely nie sú veľmi veľké...vyjde Ťa to aj pri prehliadke len o čosi menej...