Pacino
19.02.09,10:06
Rád by som sa spýtal resp.urobil takú malú anketku ktorá by mi pomohla v rozhodovaní ísť do toho alebo nie...prípadne vysloviť svoj názor.

Akým prostriedkom chodíte na dovolenku?
Ak autobusom, ste spokojní s dľžkou cesty čo sa času týka?
Ste spokojní s priestorom v autobuse?
S luxusom v autobuse?
Ak chodíte autom, vodič predpokladám, hlava rodiny je prvé dni zničený.
Chcete isť dve rodiny musíte brať dve autá?
Mám takú myšlienku, či by bol dopyt po takomto aute v prípade dovolenky,resp.cesty kde by chcelo cestovať spolu viac priateľov.
Mám len také nápady ako je rybolov v Škandinávií, lyžovačka v Alpách prípadne v slovenských strediskách, rôzné púte v Lurdách,Medžugorií...ale ako aj na Slovensku víkendové túry po hradoch, zámkoch a tak....
Mojím cieľom je odbremeniť vodičov,členov rodiny,aby boli v podstate hneď schopní sa baviť.
Myslím že v ponuke je aj auto ktoré zodpovedá mojím želaniam a to je luxus, pohoda, bezpečnosť, nízka spotreba a hlavne variabilný priestor auta.
Pacino
20.02.09,18:13
hmm...podľa odpovedí to bude asi bieda....ja viem kríza....:(
BXLmiami
22.02.09,13:04
Z diaľkových ciest by podľa mna stálo za to zvážiť cesty na Viedenské letisko,tam to spojenie veľmi nie je,ked odchádzam alebo prichádzam,vždy musím niekoho uhánať kvoli odvozu.Ale minule som pozerala reportáž o nejakých dedinách,vraveli,že im rušia spoje a nebudu môcť chodiť do fabriky na smeny,pri väčšej továrni sa premávať s takýmto autom na linke kde nechodí autobus by možno stálo za to.Chcelo by to poriadny prieskum trhu.
Alex_M
28.02.09,09:06
Teraz maju niektore letecke spolocnosti letenky za 1 euro aj s poplatkami ;) aj toto ze za zvazenie