Janka6685
21.06.05,21:55
Ahojte. Máme pracovníkov na dohodu o vykonávaní práce do 31. 12. 2005. Ako je to s výpoveďou, ak im ju chcem dať do konca tohto mesiaca (06/2005)? Môže byť §60? Ak obe strany súhlasia s výpoveďou do konca mesiaca, musí tam byť aj tak nejaká výpovedná lehota? Prosím o rýchlu odpoveď. Ďakujem
durisovad
21.06.05,20:35
Vypovedne lehoty sa dojednavali pri dohodach o pracovnej cinnosti (spravidla 15 dnove). Dohoda o vykonani prace byva obmedzena pracovnou ulohou a terminom jej vykonania, resp. ukoncenia.
Myslim, ze ak obe strany suhlasia s ukoncenim dohody k urcitemu datumu, nie je dovod na vypovedne lehoty.
Janka6685
21.06.05,20:44
O.K., čiže napíšem výpoveď dohodou s odvolávkou na § 60?
durisovad
21.06.05,21:11
Je mi luto, nezaoberam sa velmi pracovnym pravom, ani nemam zakonnik prace po ruke (som doma a knihy mam v praci), odpovedala som tak, ako mi to logika napoveda. Ale ak ten paragraf hovori o ukonceni zmluvy a nie su ani z jednej strany namietky, nevidim dovod, preco by sa malo v zmluve pokracovat.
ricij
21.06.05,21:15
Hm, ja im poviem, aby už nechodili. Nič viac. A oni nechodia.... Ak by predsa chodili do prace, povedz im, že už sú odhlásení zo SP a oni nebudú chápať a už nebudú chodiť...
durisovad
21.06.05,21:20
Ja by som to na taku lahku vahu nebrala, maju predsa dohodu do konca roka. Podla mna by bolo treba ukoncenie prace urobit pisomnou formou a dat im podpisat, ze to beru na vedomie.
ricij
21.06.05,21:24
Ja by som to zasa nebral tak vážne. Z dohôd sa neplatia dovolenky, maródky, stravné lístky, atď. Teda dohoda môže prípadne formálne plynuť ďalej. Jednoducho sa povie, že práca na ktorú boli prijatí je hotová.
durisovad
21.06.05,21:32
Moze byt, ale ja by som to predsa-len spravila pisomne.
Janka6685
22.06.05,04:13
Podnikanie, účtovníctvo,...je z veľkej miery o papierovačkách, tak preto som si myslela, že by bolo najrozumnejšie dať im to písomne, len si nie som istá, ako. Ale napíšem, že sa obe strany dohodli a hotovo.

Aby ste boli v obraze. Možno to pomôže k ujasneniu mojej veci. Od augusta by som nechcela mať žiadnych dohodárov, lebo sa to nesmie (opakujúca sa činnosť). Budú len dvaja zamestnanci na pracovný pomer z úradu práce a dvaja/traja na skrátený pracovný úväzok. Počas júla to budeme musieť ešte nejako vyriešiť, takže si necháme asi len jedného na DoVP, dvoch na DoBPŠ a dvoch na skrátený prac. úväzok. S ostatnými dohodármi potrebujem rozviazať dohody.

Prajem príjemné ráno
durisovad
22.06.05,09:16
Pozrela som si ten paragraf - je to o rozviazani pracovneho pomeru dohodou. Pise sa tiez, ze dohodu treba urobit pisomne.
Janka6685
22.06.05,14:11
...Ďakujem
ricij
22.06.05,14:17
Pozrela som si ten paragraf - je to o rozviazani pracovneho pomeru dohodou. Pise sa tiez, ze dohodu treba urobit pisomne.To je síce fajn, ale sú to dohody vykonávané mimo pracovného pomeru. Teda skutočne je asi najlepšie hrať sa na mŕtveho chrobáka. Ale však ak platí nejaká zmluva, už je jedno aká, tak pokiaľ sa účastníci dobrovoľne dohodnú, že končí, tak končí.
magnum
23.06.05,06:06
mam podobny problem ked som v utorok jedneho dohodara prijal a dnes ho uz mam prepustit hoci sme sa dohodli ze plot a budu natrie pocas 300 hodin az do konca roka ale za tie dva dni sa pohol asi o meter na plote a rozlial 4x viac farby ako natrel...
teda som nuteny nejak s nim ukoncit zmluvny vztah len mi nie je jasne ci sa tu pise vypoved alebo len nejaka dohoda o skonceni dohody ;)

THNX
Luba2
23.06.05,08:53
Ja by som na Tvojom mieste skúsila od dohody odstúpiť § 226/3 a zdôvodnila by som to snáď nekvalitnou a pomalou prácou, ale nič sa nestane, ak sa DOVP ukončí dohodou /ale nie podľa § 60 ZP - to je pracovný pomer/ analogicky z občianskeho zákonníka.

Čiže jedna a druhá strana sa dohodli, že DOVP bude ku dňu skončená, zároveň poznámku o vysporiadaní doteraz vykonanej práce a to je všetko.
Janka6685
24.06.05,04:23
Ja by som na Tvojom mieste skúsila od dohody odstúpiť § 226/3 a zdôvodnila by som to snáď nekvalitnou a pomalou prácou, ale nič sa nestane, ak sa DOVP ukončí dohodou /ale nie podľa § 60 ZP - to je pracovný pomer/ analogicky z občianskeho zákonníka.

Čiže jedna a druhá strana sa dohodli, že DOVP bude ku dňu skončená, zároveň poznámku o vysporiadaní doteraz vykonanej práce a to je všetko.
A je to chyba, ak som na dohody o skončení dohody o vykonávaní práce uviedla odvolávku na § 60?
Jara
24.06.05,08:19
myslím, že ide o to, aké podmienky boli stanovené v DOVP ak sa neplnia, tak jednoducho by som dala na papieri ukončenie platnosti DOVP z dôvodu neplnenia dohodnutých podmienok a ukončila to k dátumu... ihneď. Ja to v dohode uvádzam že ktorákoľvek strana môže od dohody odstúpiť v prípade neplnenia dohodnutých podmienok, takže:" neni co řešit..."
Luba2
24.06.05,08:53
A je to chyba, ak som na dohody o skončení dohody o vykonávaní práce uviedla odvolávku na § 60?
Ak je tá dohoda podpísaná Vami obidvomi, teda súhlasí s ňou bez problémov aj dohodár, tak s tým nič nerob, nechaj to tak. Ak by nesúhlasil, tak to musíš prerobiť tak ako som Ti písala vyššie.
Janka6685
24.06.05,12:03
Ak je tá dohoda podpísaná Vami obidvomi, teda súhlasí s ňou bez problémov aj dohodár, tak s tým nič nerob, nechaj to tak. Ak by nesúhlasil, tak to musíš prerobiť tak ako som Ti písala vyššie.
Len dúfam, že tým paragrafom mi nevzniknú ďalšie podmienky/záväzky a že ak som napísala dohodu o skončení dohody a obe strany to podpísali, tak to tým končí.
Luba2
27.06.05,08:43
Nie nič Ti nevznikne, dohoda skončí. Veď koniec koncov dotyčný už nebude vykonávať prácu, takže si ani nemôže uplatniť nijaké nároky.
Janka6685
28.06.05,10:06
Ďakujem .
VERONIKA6
30.06.05,08:53
Spôsob zániku pracovnoprávneho vzťahu na základe dohody:
- splnením záväzku, resp. realizáciou úlohy a na druhej strane vyplatením dohodnutej
odmeny,
- dohodou medzi zmluvnými stranami,
- odstúpením od dohody,
- smrťou zamestnanca,
- z dôvodov dohodnutých v zmluve
Janka6685
30.06.05,09:01
Spôsob zániku pracovnoprávneho vzťahu na základe dohody:
- splnením záväzku, resp. realizáciou úlohy a na druhej strane vyplatením dohodnutej
odmeny,
- dohodou medzi zmluvnými stranami,
- odstúpením od dohody,
- smrťou zamestnanca,
- z dôvodov dohodnutých v zmluve
Ak je dohoda medzi zmluvnými stranami, je tam potrebná nejaká výpovedná lehota?
VERONIKA6
30.06.05,09:02
Spôsob zániku pracovnoprávneho vzťahu na základe dohody:
- splenním záväzku, resp. realizáciou úlohy a na druhej strane vyplatením dohodnutej
odmeny,
- dohodou medzi zmluvnými stranami,
- odstúpením od dohody,
- smrťou zamestnanca,
- z dôvodov dohodnutých v zmluve
Ja by som písomne oznámila skončenie a k uvedenému dňu odhlásila pracovníka zo Sociálnej poisťovne.
Janka6685
30.06.05,09:10
Spôsob zániku pracovnoprávneho vzťahu na základe dohody:
- splenním záväzku, resp. realizáciou úlohy a na druhej strane vyplatením dohodnutej
odmeny,
- dohodou medzi zmluvnými stranami,
- odstúpením od dohody,
- smrťou zamestnanca,
- z dôvodov dohodnutých v zmluve
Ja by som písomne oznámila skončenie a k uvedenému dňu odhlásila pracovníka zo Sociálnej poisťovne.
Ďakujem, takže v takomto prípade nie je povinná výpovedná doba.
Klimentová Viera
24.03.09,09:50
Mám jednu otázku, dotýkajúcu sa odstúpenia od DoVP.V ZP sa ani v jednom prípade nehovorí o odstúpení z dôvodu zrušenia prevádzky. Teda nevzťahuje sa ani jeden dôvod na odstúpenie (splnenie,či nesplnenie úlohy) Na aký § sa mám odvolať pri odstúpení od DoVP v tomto prípade zo strany zamestnávateľa - len 226 ?
Klimentová Viera
26.03.09,07:15
Ešte raz chcem poprosiť o radu. Jednostranná výpoveď DoVP zo strany zamestnávateľa je obsiahnutá v § 226 ods.3)ZP, ale ten neobsahuje výpoveď z dôvodu zrušenia prevádzky. Ide mi čisto o formálnu záležitosť, čo uviesť ako dôvod výpovede pri odvolaní sa na § ZP. Nemôžem predsa uviesť uvedený §, keď ten hovorí o splnení, alebo nesplnení úlohy. Možno by bolo správne uviesť všeobecne § 63 ods.1 písm a) ???
gabriela2579
26.03.09,07:48
Ešte raz chcem poprosiť o radu. Jednostranná výpoveď DoVP zo strany zamestnávateľa je obsiahnutá v § 226 ods.3)ZP, ale ten neobsahuje výpoveď z dôvodu zrušenia prevádzky. Ide mi čisto o formálnu záležitosť, čo uviesť ako dôvod výpovede pri odvolaní sa na § ZP. Nemôžem predsa uviesť uvedený §, keď ten hovorí o splnení, alebo nesplnení úlohy. Možno by bolo správne uviesť všeobecne § 63 ods.1 písm a) ???

A neviete sa s nimi dohodnúť na skončení pracovného pomeru podľa § 60 ZP?
Klimentová Viera
26.03.09,07:54
Ďakujem, aj to je riešenie. A myslím si, že najschodnejšie. Len aby súhlasili.
Ďakujem.