Majka
22.06.05,10:36
Prosim o radu, na DU v BAII mi spravca nevedel povedat ci kalkulacka sankcii je spravna na ich stranke.

prosim viete mi poradit ci je mozne sa spolahnut na jej vypocet?
podavam dodatocne dan.priz. k DPH za 2/05 rozdiel dph platim 24.6.05 a potrebujem si vypocitat sankcie.
Majka
22.06.05,09:19
prosim nikto sa nespoliehate,nepouzili tuto kalkulacku?
bea
22.06.05,09:35
prosim nikto sa nespoliehate,nepouzili tuto kalkulacku?Asi je O.K. podľa toho, čo sa píše na tomto linku:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=10298&highlight=kalkula%E8ka
Majka
22.06.05,10:01
dakujem moc krat.

robim dodatocne dan.priznanie mali by sme mat vyssiu dan.povinnost cca o 2000.- tak je to ok.

co ma trapi, tak mam tam este jednu chybu, nemala som zauctovanu dph na doslej fakture z CR je to vstup a aj vystup ta ista suma cize danova povinnost sa nemeni ked so to douctovala, avsak neviem ci budem mat z toho penale alebo nie? vie mi niekto poradit? moj spravda dane mi povedal ze ona nevie a poslu vymer ked podam dodatocne dan.priznanie.....
je to dost vysoka suma 45 000.-DPH kt. som nemala zauctovanu.
Zuzka11
22.06.05,11:42
Nemala som taký prípad, ale logicky ti nemajú vyrúbiť aké penále, keďže dopad na DP bol nulový. S tým by som sa netrápila, podala si dodatočne DP a tým by to malo byť vysporiadané.....okrem tých 2000 Sk, o ktoré máš vyššiu daň.povonnosť.:-(
Majka
22.06.05,11:51
tak som o nieco kludnejsia. no uvidime aky vymer mi posle moja skvela poradk. z DU kt. ma na starosti nasu firmu.


dakujem a prajem prijemny den.
sway
22.06.05,12:41
penále nebudú, len msíš podať dodatočné DPH priznanie aj s tou faktúrou, penále by Ti mohli dať, keby si tak nespravila a kontrola by na to prišla...
bea
22.06.05,12:48
Asi nie opravné, ale dodatočné. Ja si tiež myslím, že penále by nemali byť, keď sa daň nezmení.
Majka
22.06.05,12:52
dodatocne podavam koli tej jednej fakture, rozdiel dane zaplatim, no vsak okrem toho je ta dosla fa z CR +dopocitana dan tam sa nic nemeni.

no nic ine mi nezostava len pockat co bude.... a potom poviem, budeme mudrejsi.
dakujem vam.
sway
22.06.05,12:56
Asi nie opravné, ale dodatočné. Ja si tiež myslím, že penále by nemali byť, keď sa daň nezmení.
sorry, jasne, že dodatočné, už som to opravila aj v pôvodnom príspevku..., dík