mandy29
20.02.09,16:56
Mám menštruáciu od 2.februára, t.j. 18 dní.Nie je silná, len slabé špinenie, pri tlaku je silnejšia jasná krv. Bola som u lekára, odobral mi krv na hormonálny profil, idem ešte na hematológiu kvôli hormonálnej antikoncepcii. Povedal mi že to bude zrejme o hormónoch, že žiaden zápal tam nie je, ale kŕče v podbrušku mi neustávajú aj kríže ma občas pobolievajú a nohy mám neskutočné studené...mám strach aby to nebolo niečo vážne...nestalo sa niektorej z vás niečo podobné?
Tweety
20.02.09,15:59
Mám menštruáciu od 2.februára, t.j. 18 dní.Nie je silná, len slabé špinenie, pri tlaku je silnejšia jasná krv. Bola som u lekára, odobral mi krv na hormonálny profil, idem ešte na hematológiu kvôli hormonálnej antikoncepcii. Povedal mi že to bude zrejme o hormónoch, že žiaden zápal tam nie je, ale kŕče v podbrušku mi neustávajú aj kríže ma občas pobolievajú a nohy mám neskutočné studené...mám strach aby to nebolo niečo vážne...nestalo sa niektorej z vás niečo podobné?
Počkaj na výsledky z hormónov, tie vedia poriadne šarapatiť, podľa ich výsledkov lekár nariadi ďalšiu liečbu. A zatiaľ na zastavenie nepredpísal nič? :)
mandy29
21.02.09,19:52
dal mi ascorutin a ešte nejaké dvoje tabletky, jedni mám brať od 11.dňa od začiatku menštruácie do 25.dňa cyklu. Zatiaľ nezaberajú, od stredy ich beriem, ale stále je to rovnaké...
janulka307
24.02.09,13:35
ahoj.aj sa som mala problem z predlzenou menstruaciou.na ultrazvuku mi zistili myom na maternici.poslali ma do nemocnice na vycistenie aby som prestala krvacat ale lekarka mi povedala ze maternica bude musiet ist von.este cakam za vysledkami z hystologie.dufam ze budu dobre ale maternicu budem musiet dat vyoperovat tak ci tak.
bobiku
24.02.09,16:59
:oTo môže byť kľudne z tej hormonálnej antikoncepcie, to sa niekey stáva a nie je to nič vážne. Treba počkať na výsleky hormonov. Budte kľudná.
pasuliatko
24.02.09,20:23
ja som mala niečo podobné,že som mala vyše týždna.potom to samo prešlo inak to nemávam thake dlhe, neni si prechladnutá alebo v strese?berieš antikoncepciu nejakú?