ZuzulkaB
22.06.05,09:49
Zdravim Vas! Nevedel by mi niekto z Vas poradit poistovnu s najvyhodnejsou havarijnou poistkou? :-( Dakujem...
Sany
22.06.05,07:51
Zdravim Vas! Nevedel by mi niekto z Vas poradit poistovnu s najvyhodnejsou havarijnou poistkou? :-( Dakujem...Ja tiež práve pátram a zatiaľ mi vychádza Česká poisťovňa - poskytuje vstupný bonus 20%
ZuzulkaB
22.06.05,08:03
Odporucate poistovat auto na obstaravaciu cenu alebo na cenu obhliadkovu? Dakujem
bea
22.06.05,08:06
Ja mám skúsenosti s Allianz. Treba si individuálne dohodnúť poistku a dajú sa dosiahnuť rôzne bonusy. V každom prípade mne pri uzatvorení novej zmluvy (doteraz som mala ešte uzatvorenú v Sl. poisťovni) priznali zníženie, pravdu povediac neviem z čoho vychádzali, ale viac ako 50 %. (Ročná poistka by bola cca 21 000,-- a platím necelých 10 000,-). Ale človek nesmie hneď pristúpiť na podmienky, ja som sa viackrát vrátila, vyjednávala (inak berú do úvahy aj to, koľko máte u nich uzatvorených poistiek - napr. povinné poistenie auta,poistenie domácnosti, poistenie detí a pod.) Ale neviem ako je to, ak sa jedná o firmu.
Denda
22.06.05,08:08
Aj mi sme si robili prieskum na auto u rôznych poisťovniach a vyšla nám najlacnejšie Kooperatíva. Rozdiel bol okolo 10000 - 15000 na poistke.
Ale má to jeden háčik. Robia trošku problémy pri plneniach vo výške náhrad. To čo vlastne ušetríš pri úhrade za poistné sa môže vrátiť pri plneniach, ale pri takomto rozdiele sme sa rozhodli šetriť už pri havarijnom poistení.
ZuzulkaB
22.06.05,08:11
Hm.... Najst do najvyhodnejsie poistenie je dost narocne...