stanislav25
21.02.09,11:10
Dobry den chcel by som sa spytat ci mi ako zinostnikovy ponukne stat nejaku nenavratnu pozicku. a ako je to s timy autami co som pocul ze pri odovzdani stareho mi daju vyraznu zlavu na nove je to pravda? DAKUJEM.
padro
21.02.09,10:29
omg:eek:
Faipe
21.02.09,10:43
ak si uz zivnostnik, tak jedine ti poskytne stat nenavratnu financnu pozicku zo strukturalnych fondov ak urobis projekt a schvalia ti ho. ak si nezamestnany(viac ako 3mesiace tusim) a chces sa stat zivnostnikom, tak taky prispevok ti poskytne UPSVaR.
A o tych autach, to by som aj ja rad vediet:) len neviem kde by si ich chcel odovzdavat... :)
dusanpetras
21.02.09,20:22
Ohľadom odovzdávania áut - je to jedno z opatrení vlád západoeurópskych krajín proti poklesu záujmu o kúpu nových automobilov. Ak odovdzáte staré, dostanete výraznú zľavu pri kúpe nového. Na Slovensku sa takéto opatrenie nepripravuje, vláda SR ide inou cestou - odpustenia DPH pri kúpe nového automobilu, aj to však len automobilu do istej sumy. Takže žiadne odovzdávanie u nás nehrozí.
dusanpetras
05.03.09,19:28
Ohľadom odovzdávania áut - je to jedno z opatrení vlád západoeurópskych krajín proti poklesu záujmu o kúpu nových automobilov. Ak odovdzáte staré, dostanete výraznú zľavu pri kúpe nového. Na Slovensku sa takéto opatrenie nepripravuje, vláda SR ide inou cestou - odpustenia DPH pri kúpe nového automobilu, aj to však len automobilu do istej sumy. Takže žiadne odovzdávanie u nás nehrozí.
No vidim, ze odvtedy sa toho dost zmenilo :-)))
Lianka
06.03.09,08:34