maja stoica
22.02.09,06:23
ahojte. mam presmerovany gmail na windovs mail - vista- a spravy prechadzaju ale nie vsetky. obcas prejdu obcas nie. neviete v com moze byt problem? vdaka. Maja
domenico.office
22.02.09,07:05
Ako vlastne zistíš, že maily A, B, C, D, F ti prišli na gmail a klient stiahne len A, C, F? Uvádzaš nedostatočné informácie, skús to rozpísať....
maja stoica
23.02.09,08:59
ahoj. dik za odpoved.. zistim to tak ze ked sa nalogujem o den dva na gmail tak tam mam postu ktora sa mi nestiahla.. vidim nove maili "zo vcera" napr. a ked ich dam stiahnut "teraz a vsetky" tak sa bezproblemov stiahnu do wmailu...
domenico.office
23.02.09,17:42
Skús si skontrolovať nastavenie podľa obrázku, dostaneš sa tam: Nástroje... Možnosti...zaklikni podľa obrázku, časový limit si vyber podľa podľa uznania, napríklad podľa dôležitosti, ako si praješ mať maily "doma".
maja stoica
24.02.09,06:36
toto mam nastavene.. v tom to nie je... :mee:
domenico.office
24.02.09,07:40
Ak ti to funguje pri manuálnom "odoslať a prijať" , predpokladám, že si správne nastavila mailový účet pre príjem správ z gmailu. Iné nastavenie automatického sťahovania mailov v konfigurácii mailového účtu neexistuje, len aké som ti poslal, je to v podstate jednoduchá záležitosť.
maja stoica
24.02.09,08:00
to ma mrzi.. nejaky hacik tam musi byt neviem aky... hej obcas to funguje.. vrrrrrrr...