Galius
22.02.09,10:31
Prosím Vás o objasnenie tejto diagnózy, ktorú diagnostikovali môjmu kamarátovi z rakúska. Jeho manželka ma o to požiadala, lebo on nechce o tom s nikým hovoriť ani s ňou. Ona sa veľmi trápi, nevie čo sa deje, len v poslednom čase badá (čo som aj ja videl a bol svedkom zmeny) lebo niekedy je veľmi zmenený, akoby depresívny z toho všetkého a potom je despota, nadáva ich dieťaťu ju častuje vulgárnými nadávkami. Annamarí si myslí, že je to následok tejto Dgn a zisťuje, že odvtedy, čo mu toto zistili sa z neho stáva (čo doteraz nebol) psychický tyran. Dokonca ich obe ak sa hneď neria
dia podľa jeho želaní a príkazov ich vyhadzuje z domu. Jej a ich dcéry mi je veľmi ľuto,jeho ako dobrému kámoša si vážim a obávam sa o jeho duševné zdravie. Ani mne-starému kámmošovi sa o tom nemieni ani zdôveriť hneď je na vetvách, tak preto chcem aj ja vedieť, či tá choroba može byť príčinou zmien jeho nálad.
Otázkou je : čo to znamená-tá dgn?, aké sú sprievodné znaky a poruchy?, môže dôjsť zlepšeniu stavu, alebo čo sa dá očakávať?.
Teraz berie injekcie "SUSTANON" - aké sú sprievodné znaky, indikácie poprípade negatíva. Ďakujem
Zitulda
01.03.09,17:25
Posúvam
marjankaj
01.03.09,17:41
asi ide o "normogonadotropný hypogonadizmus"

http://www.zdrava-rodina.cz/med/med1198/med1198_26.html
Marína
01.03.09,22:34
Zitulda
02.03.09,07:23
Marína a marjankaj ďakujem Vám za informácie.