Aňa
22.02.09,16:39
Neviem prečo, ale už druhý deň sa trápim s odpismi v Money S3 v JU. Nechce mi to brať do peňažného denníka. Pomôže niekto? Diky.
Aňa
22.02.09,16:29
Nevie nikto poradiť z toľkých ľudí na porade?
Zita5
22.02.09,16:33
Nevie nikto poradiť z toľkých ľudí na porade?
Treba byť trošku trpezlivá .Predpokladáte , že všetci účtujú v Money S3?:rolleyes:
Aňa
22.02.09,16:55
Som trpezlivá, viem že nie všetci účtujú v tomto programe, preto sa mi nepáči Vaša reakcia.
Zita5
23.02.09,12:56
posúvam
Alexa.k
23.02.09,23:57
Neviem prečo, ale už druhý deň sa trápim s odpismi v Money S3 v JU. Nechce mi to brať do peňažného denníka. Pomôže niekto? Diky.

Ak si išla cez funkciu uzavierkové úpravy - tak to máš dobre.

Do peňažného denníka ti to nejde lebo v peňažnom denníku sú len príjmy a výdaje ktoré boli nejakým sposobom uhradené.

Uzávierkové úpravy si vytlač a skontroluj v zostave prehľad príjmov, výdajov majetku a závazkov.
Ak spočítaš koncové súčty peňažného denníka a uzávierkových úprav sa = výdaje celkom.

Alexa
Aňa
24.02.09,10:12
Ďakujem za odpoveď, už to mám spravené, bol tam nejaký iný
problém. Včera som sa konečne dovolala k cíglerovcom, musela sa pracovníčka napojiť na môj počítač a tak sme to spravili. Ten problém spočíval v tom, že keď som vytvorila kartu majetku a odpisy to bolo v poriadku, ale keď som to dala zaúčtovať tak mi do uzávierkových účtov hodilo celú sumu. Ale už to mám vyriešené a veľmi pekne ďakujem za reakciu. Prajem pekný deň.