martin35710
23.02.09,07:54
Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť :)
bobino38
23.02.09,08:32
VirtualDub
Fero11
23.02.09,09:09
Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť :)
Nechapem, pises chcem natočiť video z filmu, to stojis s kamerou pred TV, alebo ako ?
Pokial sa nevyjadris konkretne, tak ti sotva niekto pomoze
Chobot
23.02.09,09:39
Ahoj chcel by som sa spýtať či by sa nenašiel program na nahrávanie videí ale nie fraps-(Napr.chcem natočiť video z filmu ale zapnem film dám nahrať a my to sekne a keď potom dám ukončiť program celý počítač my zamrzne a musím ho reštartovať )potreboval by som taký program ktorí je dobrý používa ho veľa ľudí a žeby som na nom vedel robiť :)

Upresni, odkiaľ natáčaš to video. Z akého zariadenia, cez aký vstup na PC to chceš a čo chceš aby bolo výstupom takejto činnosti. Upresni!
martin35710
23.02.09,11:54
Chcem natočiť film z PC ...
bobino38
23.02.09,12:01
..to čo je za somarina? natočiť film z PC?...to sa ako dá? hadam niečo len vystrihnuť z filmu, nie?...či pospajať uložené videa do jedneho? alebo pospájať nejaké obrazky do videosúboru?
Chobot
23.02.09,12:18
Chcem natočiť film z PC ...

Ak chceš relevantnú odpoveď či radu, musíš sa vyjadriť v otázke zrozumiteľne a jasne a čo najpresnejšie popísať svoj problém. Pod pojmom "natočiť film z PC" si neviem nič predstaviť. Keby si napísal "natočiť film v PC" tak by som si domyslel, že chceš vytvoriť napr. animovaný film v PC. Ale to asi nechceš, lebo by si sa nepýtal.

Chceš v PC zaznamenať (zdigitalizovať) nejaký film? Odkiaľ? Z kamery, TV, videa,...?

Alebo chceš nejaký videosúbor nahrať na videorekordéri? Vôbec nemám ani tušenia, čo chceš.:confused::confused:
martin35710
23.02.09,19:55
Chcem taký program ktorí nahráva videá z hier .:o
Chobot
23.02.09,22:41
Chcem taký program ktorí nahráva videá z hier .:o

Najviac odkazov som našiel práve na ten Fraps. Ale ak ho nechceš, existujú aj iné, stačí len zagúgliť:

http://www.softplatz.com/software/game-video-recording/
puk001
12.02.11,18:34
CAWTE

chcel by som sa opytata ci mi nepomozete
Mam adobe photoshop cs5 a chcel by som dat volake vydea na youtube.com ale neviem cez aky program mam nahravat.....neviete????

za odpovede dakujem :D
arizona
12.02.11,18:46
CAWTE

chcel by som sa opytata ci mi nepomozete
Mam adobe photoshop cs5 a chcel by som dat volake vydea na youtube.com ale neviem cez aky program mam nahravat.....neviete????

za odpovede dakujem :D
Ked stlacis "odovzdat" a das si pridat z PC tak ti to nejde?

na yuotube mas aj pokyny ako na to, staci si precitat ;)
Dodkoo
13.02.11,12:17
Cez program XMedia Recode (http://www.xmedia-recode.de/download/XMediaRecode2304_setup.exe) si skonvertuješ video v PC do formátu a rozmerov vhodných pre YouTube, treba si vybrať profil YouTube. Program je aj v češtine.