businessman
23.02.09,15:55
Dobry den, vsetci,

precital som si niekolko prispevkov na porada.sk a usudil som, ze nebude odveci sa prihlasit a precitat, pripadne okomentovat ich viac. Velmi sa mi zatial paci rozlozenie portalu a jednotlivych tem, nakolko som uz prebrazdil toho dost.

Ak sa Vam chce este kus pocitat, tak sa blizsie opisem.
Ja a moj sucasny kolega sme sa rozhodli zacat podnikat, ja mam za sebou uz 3 roky ekonomickej (nic k veci ma tam nenaucili) a on studuje jazyky. Obaja mame pomerne vysoke ambicie a medzinarodne skusenosti. Zacali sme sa pohravat s myslienkou zalozenia vlastnej firmy asi pred mesiacom a teraz sa aktivne vrtame v roznych casopisoch, strankach a citame nazory inych.

Stale vsak sa musim priznat, ze je tam ista davka respektu a nezodpovedanych otazok. Preto budem velmi rad, ak odpovede na ne najdem na tychto strankach.

Vsetkym prajem prijemny zvysok dna,

a budem rad, ak sa s niektorymi zblizim viac, pripadne este viac. Jeden nikdy nevie, kontaktov nikdy nie je dost.

Businessman :)
Zoltán Kovács
23.02.09,14:57
Tak vítaj medzi nami. A dúfam, že tu nájdeš odpovede na svoje otázky.
pepsikova
23.02.09,20:18
..máš ty veru pravdu a bude z teba fajn závislák, ako z nás všetkých tu..vitaj ..a cíť sa ako doma..
businessman
24.02.09,08:50
Tak vítaj medzi nami. A dúfam, že tu nájdeš odpovede na svoje otázky.
..dakujem, aj ja dufam, ze tu najdem vela uzitocnych informacii. kedy mi skonci to polhodinove obmedzenie? btw.
businessman
24.02.09,09:30
..máš ty veru pravdu a bude z teba fajn závislák, ako z nás všetkých tu..vitaj ..a cíť sa ako doma..
...dakujem velmi pekne za mile privitanie, ja sa tu uz citim ako doma :) velmi chytlavy portal. no velmi ma obtazuje to, ze neviem robit vsetko ako full member. mam nieco spravit, aby to pominulo? :))
Zoltán Kovács
24.02.09,09:39
...dakujem velmi pekne za mile privitanie, ja sa tu uz citim ako doma :) velmi chytlavy portal. no velmi ma obtazuje to, ze neviem robit vsetko ako full member. mam nieco spravit, aby to pominulo? :))

Sú to opatrenia kvôli spammerom a podobným živlom, ktorí zneužívali portál na zahltenie s nezmyslami.
Na full používanie je potrebný určitý počet príspevkov, a presne neviem aká doba členstva (pár dni).
Melnick
24.02.09,09:43
A z názvu tej témy usudzujem, že kontakty určite nadviažeš - no nebude to so 17-tkami.... tých je tu totiž najviac :D:D:D:D.
businessman
24.02.09,10:04
A z názvu tej témy usudzujem, že kontakty určite nadviažeš - no nebude to so 17-tkami.... tých je tu totiž najviac :D:D:D:D.
..hm, temu som volil preto taku, aby nebola tuctova a nezapadla prachom :) dnes sokujes, zajtra uspejes.

kontakty so 17-tkami ma nejak nezaujimaju, ja som sa skor pytal, co tento portal "da" a co "vezme" :))

no ked uz sa bavime o veku, tak prezrad aka je demograficka struktura navstevnikov/navstevnicok?

pekny zvysok dna prajem ;-)
Melnick
24.02.09,10:39
..hm, temu som volil preto taku, aby nebola tuctova a nezapadla prachom :) súhlasím dnes sokujes, zajtra uspejes.

kontakty so 17-tkami ma nejak nezaujimaju, ja som sa skor pytal, co tento portal "da" a co "vezme" :)) Dá veľa a nechce za to nič, alebo neskôr sa tiež zaradiť medzi "radiacich" ;)

no ked uz sa bavime o veku, tak prezrad aka je demograficka struktura navstevnikov/navstevnicok? Však Ti hovorím, že nestarnúce sedemnástky.:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale máme tu aj nestarnúcich fešákov.
pekny zvysok dna prajem ;-)Aj Tebe pekný deň a spokojnosť, že si náš našiel.

................................:)
businessman
24.02.09,11:08
................................:)
..hou hou hou, tak ja by som radil ostosedem, no stale mi to dovoli len jeden prispevok za 30minut, co je dost odveci.

..no a co sa tyka tych nestarnucich pohlavi, tak to som vedel vzdy, ze zeny maju vecne 17:) tak ma doma ucili.

..mal by som si dat foto do profilu, mne starnutie jednoznacne pristane. nechcite vidiet moj obciansky. postarky na poste sa rehocu a na hraniciach som mal este pred sengenom problemy prejst:)
businessman
25.02.09,10:53
tak od dnes som oficialnym clenom a moje obmedzenia boli zdrusene po 6tich prispevkoch. prijimam gratulacie v audiencnej sieni...
DanielaSL
27.02.09,17:32
Gratulujem....a keby sa ti chcelo debatovať častejšie...tak máme tu na to aj pokec nazvaný šuťák...ale neviem či tam v tomto období niekoho na kecanie nájdeš.;):)
businessman
01.03.09,10:48
Gratulujem....a keby sa ti chcelo debatovať častejšie...tak máme tu na to aj pokec nazvaný šuťák...ale neviem či tam v tomto období niekoho na kecanie nájdeš.;):)
dakujem krasne :)) uz sa tu zacinam udomacnovat, i ked nie do kazdej temy sa je lahke zapojit. no radim sa pravidlom, comu nerozumiem, aspon sa priucim :)) ten "šuťák" je co? a co si myslela tym, ze tam nenajdem nikoho teraz? inak pekny zvysok nedele prajem Danielka ;-)

papa,peto
alla66
01.03.09,11:07
Zaujímavý názov témy,(priestor pre predstavivosť):D vtipné odpovede , inšpiruj sa novými vedomosťami a priateľmi.....Uvidíme, či budeš stále vzrušený nováčik....ahoj...
businessman
01.03.09,11:38
Zaujímavý názov témy,(priestor pre predstavivosť):D vtipné odpovede , inšpiruj sa novými vedomosťami a priateľmi.....Uvidíme, či budeš stále vzrušený nováčik....ahoj...

mam rad ludi s predstavivostou, ta je totiz zaklad pre kreativitu a kreativita nas posuva vzdy o kusok dopredu :) nemyslis? btw. co si si predstavila pri precitani temy ty? :o ci neslusne slova a eroticky podton sa sem nehodi (prip. je zakazany?) :cool:

dufam, ze budem mat tu cest si s tebou popisat este niekedy. aj online :D

pa,peto
alla66
01.03.09,12:20
Nedráždi....preposielam, študuj, aby si sa nenudil...... http://www.porada.sk/t2886-p32-etiketa-porady.html.....
businessman
01.03.09,12:29
Nedráždi....preposielam, študuj, aby si sa nenudil...... http://www.porada.sk/t2886-p32-etiketa-porady.html.....

dakujem, no cakal som, ze odpoved bude zaujimavejsia :confused:
DanielaSL
01.03.09,12:46
dakujem krasne :)) uz sa tu zacinam udomacnovat, i ked nie do kazdej temy sa je lahke zapojit. no radim sa pravidlom, comu nerozumiem, aspon sa priucim :)) ten "šuťák" je co? a co si myslela tym, ze tam nenajdem nikoho teraz? inak pekny zvysok nedele prajem Danielka ;-)

papa,peto


Keď sa pozrieš do oddychových tém...tak tam objavíš aj Šuťák. A je to taký poraďácky pokec. Boli časy , keď to tam fičalo tak, že sa nestíhalo ani čítať a bolo tam veselo , že sme mali až monitor oprskaný. :) Tam bol zákaz pracovných otázok a debát. No a teraz už aj tí skalní...čo aspoň nakukli a pozdravili - tam nie sú, lebo každý má toho veľa okolo daňových priznaní a kecať...na to teraz nie je čas.:confused:

Ale - snáď sa tie zašlé časy niekedy ešte vrátia.....;)