lija2na
23.02.09,18:28
Dobry den prajem,chcela by som vas poprosit o radu,,,mohol by mi niekto pomoct s vypracovanim podnik.zameru nechtoveho dizajnu??Je to premna velmi dolezite a nechcem pohoriet na urade prace vzhladom na to ze mi ponukli dotaciu na zaklade tohoto vypracovania prosiiim pomozte mi..vopred dakujem za pochopenie a pomoc :)
r_d_h
23.02.09,20:33
posli mi ako sukromnu spravu a mozme to spolu vytvorit
lija2na
19.08.09,10:14
r_d_h neviem sa dostat na vasu sukromnu stranku mozete mi napisat na moj meil...dakujeem:)
lija2na
19.08.09,10:15
..poprosim napiste mi na moj meil
gedi
19.08.09,13:30
Aj ja prosím niekoho aby sa mi ozval, kto má vypracovaný podnikateľský zámer pre stavebnú činnosť pre poskytnutie štátnej dotácie pre nezamestnaných pre začetie podnikania. Ďakujem Gedi.
deezee
21.08.09,06:40
mimotemykaždý z Vás, čo žiadate o príspevok na začatie SZČO dostanete manuál, čo podnikateľský zámer má obsahovať. Nerozumiem ako a hlavne prečo Vám má s tým niekto pomáhať, nakoľko nikto nepozná presne Vaše ciele zámeru a hlavne kalkuláciu, čo je podstata celého zámeru.

Keď už chcete príspevok tak sa snažte aj preto sami niečo urobiť lebo Vami nevypracovaný zámer sa Vám pri obhajobe môže vypomstiť tým, že neprejdete.

:confused: a tu na Porade je už aj tak veľa vzorov, tak sa naučte ich aspoň vyhladať:)