Katie5
23.02.09,19:05
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko peňazí treba na založenie svadobného salónu a ako na to. Dakujem
andreaS
23.02.09,18:10
tiez som nad tym uvazovala v case vlastnych svadobnych priprav ale po debate s kockou, kt. ma zabehnuty svoj salon som od toho upustila... vstupne naklady sa pohybuju v milionoch... ona hovorila o 3,5mil Sk... plus 2x do roka treba mat novu kolekciu... pretoze kocky chcu vzdy to najnovsie a tie saty nie su lacnou zalezitostou...

ak mas takyto vstupny kapital, plus napad ako sa odlisit od inych salonov, mas dobre miesto a hlavne vela vela sil a pevne nervy, tak drzim palce, aby si si svoj sen splnila :)
ladore
24.02.09,11:00
Ahoj Kattie, ja sa práve spracúvam zámer na salón. Je pravda, že investície sú dosť veľké, ale ak sa vieš šikovne obracať dokážeš mať exkluzívny tovar aj za podstatne menj peňazí, ja som na dodávateľoch makala 2 mesiace každý deň aj po 4 - 5 hodín, ale výsledok je super. Ale ja som do toho šla s jasnou predstavou čo chcem a čo nie a tak to šlo lepšie. Ale tá prvotná investícia je určite cez 1.000 000,- s tým rátaj