manuska
23.02.09,19:50
Mozno trivialna otazocka, ale ja s tym mam problem...
Doma robim zatial JU par zivnostnikom a chcela by som pribrat dalsich, tak som si dala par inzeratov, ale pri dnesnej konkurencii je to dost tazke...
Neviete mi poradit ako na to ??? :)
Zoltán Kovács
23.02.09,20:07
Mozno trivialna otazocka, ale ja s tym mam problem...
Doma robim zatial JU par zivnostnikom a chcela by som pribrat dalsich, tak som si dala par inzeratov, ale pri dnesnej konkurencii je to dost tazke...
Neviete mi poradit ako na to ??? :)

Viac ako inzeráty ti pomôžu referencie tvojich klientov. Zrejme majú známych, priateľov podnikateľov. Ak robíš svoju prácu kvalitne tak medzi rečou (hlavne teraz, ked DP je aktuálna téma) ťa spomenú svojim priateľom. A ak ťa pochvália, tak niektorí z nich možno si vypýta kontakt na teba.

Ja som takto získal 90% momentálnej klientely. Inzerát nepomáhal, zbytočne vyhodené peniaze. Je pravda, že to ide pomalšie, ale presa...
Robina
23.02.09,20:19
Mne sa na inzeráty ozvali len špekulanti a preto si už nedávam a postupujem ako v predchádzajúcom príspevku. Každý má nejakého známeho a pod. a z roka na rok je to viac a viac - len treba trpezlivosť. Stane sa, že aj odídu /tzv. najmúdrejší/, ale prídu ďalší. Aspoň sa vyselektuje normálna klientela.
manuska
24.02.09,05:41
Dakujem za prispevky, par klientov na odporucania som tak ziskala, ale asi naozaj treba trpezlivost :)