KATA50
23.02.09,22:00
asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým . :)
Stanislav 1975
23.02.09,21:06
asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým . :)
Ahojky, tak ťa tu pekne vítam (e) a nech ti tu je s nami dobre...:)
Stanislav 1975
23.02.09,21:08
asi tak 2 týždne. Opatrne sa preklikávam a našla som aj toto miesto. Srdečne zdravím všetkých ochotných poraďákov, ktorí si nenechajú dobrú radu iba pre seba. Mojou srdcovou záležitosťou je školstvo, varenie-pečenie, práca s pedigom. Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým . :)
Len prečo si si dala také meno, že KATA? To je také škaredé, mala si si dať radšej katka alebo katuška, alebo katarínka :o
pepsikova
24.02.09,06:11
..vitaj a cíť sa ako doma...to už bude jedno, ako sa voláš, keď tu budeš 5x denne a aj v noci..
KATA50
24.02.09,12:50
Ďakujem za privítanie. Ako pekne ste ma nazvali. Kata je len skratka Kataríny. No čo už narobím. Prajem pekný deň všetkým.
martina0203
24.02.09,16:29
Vitaj, vitaj, vitaj,...
mishelinka
07.03.09,12:07
ahojte,aj ja som tu nova,a som rada ze tu mozem najst pomoc vo vasich odpovediach
Zitulda
07.03.09,18:05
Pripájam sa aj ja k uvítaniu : Vítaj medzi nami a želám Ti, aby si našiel (a) veľa dobrých rád na svoje dotazy.
Preto som vyššieuvedené zvýraznila , lebo nick máš síce ženské meno KATA, ale citovaná veta z Tvojho predstavovania ma trochu zarazila:rolleyes::eek::D
Rad si prečítam vaše názory a ak viem pridám sa k vám. Príjemný deň všetkým . :)
Zitulda
07.03.09,18:11
ahojte,aj ja som tu nova,a som rada ze tu mozem najst pomoc vo vasich odpovediach
Michelinka moja na Teba by sme skoro zabudli, tak prepáč a tiež vítaj na najlepšej stránke, kde Ti poradia, pomôžu, ukludnia a aj rozosmejú. Len pozor!!!zo mňa je už závisláčka.;):D:D
KATA50
07.03.09,20:03
Chybička se vloudila.....Má tam byť "Rada". Ale ďalej píšem, že som Katarína - všakže ;)
mishelinka
08.03.09,10:25
dakujem za privitanie,ved uz som sa zlakla ze si ma nik nevsimne ;)
no ved ja tu chodim len par dni,zcoho vyplyva ze sa nejak neviem dostat ku archivu a potrebovala by som tam nieco najst.:rolleyes:a zda sa i ze ma to nejako chyta aj po veceroch :---
liba2
08.03.09,10:43
zadaním kľúčového slova do vyhľadávača sa dostaneš aj veciam v archíve.
Zitulda
08.03.09,20:13
Chybička se vloudila.....Má tam byť "Rada". Ale ďalej píšem, že som Katarína - všakže ;)
:):):) Fajn a tak k MDŽ prijmi hoci od babičky prianie veľa šťastia v živote.;)
KATA50
15.03.09,15:15
Ďakujem, ďakujeeeeeeeeem, to poteší. Podobne aj tebe, veľa pekných, pohodových dní želám.:):):)
dari59
16.03.09,14:48
Ahojte, aj som tu nová až teraz som natrafila na túto stránku , som veselá a hravá no nie som už najmladšia, ale necítim sa ani stará. Bývam na dedine , mám rada ľudí , moje záluby sú čítanie, moja krásna záhradka, varenie, ale v prvom rade sa najradšej starám o moju rodinu. Som nedobrovolne, dobrovolne nezamestnaná. Bývali sme v Bratislave ale už 5 rokov bývame na dedine, kde je oveľa lepšie. Porada sa mi veľmi páči a ani neviem, že ako som sa sem dostala, ale dôležité je že som tu :):):)
Lianka
16.03.09,14:59
Ahoj a vitaj. :)
ekonella
16.03.09,15:07
Vitaj medzi nami! Mám podobné záľuby /+ práca účtovníčky/. Tiež sme sa na "staré kolená" presťahovali na dedinku a už by som sa do mesta nechcela vrátiť, aj keď každý deň dochádzam
do kancelárie. Máme tam super relax po práci.
dari59
18.03.09,17:27
ďakujem za privítania :):):)
gomanek
19.03.09,12:21
Taktéž Vítám nově příchozí členy a současně se přidávám taktéž s hellou pro mně :-) Taktéž jsem tu nový a jsem jeden z vašich sousedů, tak snad to nebude vadit a budeme si i tak rozumět :-)