maad
24.02.09,09:08
Prosím Vás nevie niekto ako sa prepláca nevyčerpaná dovolenka keď firmu zlikvidovali v decembri akým priemerom sa prepočíta teraz priemerom z minimálnej mzdy?
Chobot
24.02.09,09:05
Prosím Vás nevie niekto ako sa prepláca nevyčerpaná dovolenka keď firmu zlikvidovali v decembri akým priemerom sa prepočíta teraz priemerom z minimálnej mzdy?

Prečo z minimálnej mzdy? Veď hádam len nemali všetci zamestnanci minimálnu mzdu - každému treba vypočítať priemer za posledný kvartál a z toho mu vypočítať náhradu, na ktorú má nárok.
Pru
07.04.09,20:15
Pracovníčka končí PP 30.4., má zostatok dovolenky 37 dní=25 tento rok a 12 z minulého roka. Takže by som jej mala preplatiť 12 dní priemerom na I.Q. a keďže končí v apríli, tak nárok na tento rok má 25/12*4=2,08 dovolenky na mesiac, čo je asi 8,33 na 4 mesiace, mám jej preplatiť 8,33x priemer za I.Q.09, číže vlastne spolu 20,33 alebo nie?
mzdarka renca
07.04.09,20:22
Pracovníčka končí PP 30.4., má zostatok dovolenky 37 dní=25 tento rok a 12 z minulého roka. Takže by som jej mala preplatiť 12 dní priemerom na I.Q. a keďže končí v apríli, tak nárok na tento rok má 25/12*4=2,08 dovolenky na mesiac, čo je asi 8,33 na 4 mesiace, mám jej preplatiť 8,33x priemer za I.Q.09, číže vlastne spolu 20,33 alebo nie?

Keďže končí jej PP v apríli, tak jej dovolenku starú aj novú preplatíš jedným priemerom a to vypočítaného z 1.štvrťroku 2009.
Stará 12 dni
Nová 8,5 dňa
Pru
08.04.09,07:34
Takže 8,5 dňa a nie 8,33? To som potrebovala vedieť.
A odhlasujem ju zo SP 30.4, zo zdravotnej tiež, nemala som ešte ukončenie PP, tak sa možno hlúpo pýtam, dík.
VERONIKA6
08.04.09,07:42
Takže 8,5 dňa a nie 8,33? To som potrebovala vedieť.
A odhlasujem ju zo SP 30.4, zo zdravotnej tiež, nemala som ešte ukončenie PP, tak sa možno hlúpo pýtam, dík.
Áno odhlásiš ju k 30.4. zo sociálnej a zdravotnej poisť.
nuta
09.04.09,17:43
Dobrý deň Poraďáci,ň
som v dosť "zúfalej" situácii tak vás chcem veľmi pekne poprosiť aby ste mi poradili.
30.3./09 mi zamestnávateľ zrušil pracovné miesto, 31.3./09 mi dal výpoveď (organizačné zmeny).
Tzn. plynie mi výpovedná doba a pracovný pomer končí 31.5./09.
Dnes 9.4./09 mi zamestnávateľ doručil písomné nariadenie čerpania dovolenky. Mám ju čerpať od 23.4./09 do 31.5./09 tzn. 25 dní.
Ja mám ale iba 8 dní starej (2008) a 10,5 dňa novej (2009) dovolenky keďže do 31.5./09 mám nárok iba na pomernú časť.
Takže logicky nemôžem čerpať 25 dní dovolenky!
Poraďte mi čo prosím vás čo mám v takejto situácii robiť?

Ďakujem za všetky dobré rady. Už som skutočne zúfalá čo so mnou robia...
Tweety
09.04.09,18:02
Dobrý deň Poraďáci,ň
som v dosť "zúfalej" situácii tak vás chcem veľmi pekne poprosiť aby ste mi poradili.
30.3./09 mi zamestnávateľ zrušil pracovné miesto, 31.3./09 mi dal výpoveď (organizačné zmeny).
Tzn. plynie mi výpovedná doba a pracovný pomer končí 31.5./09.
Dnes 9.4./09 mi zamestnávateľ doručil písomné nariadenie čerpania dovolenky. Mám ju čerpať od 23.4./09 do 31.5./09 tzn. 25 dní.
Ja mám ale iba 8 dní starej (2008) a 10,5 dňa novej (2009) dovolenky keďže do 31.5./09 mám nárok iba na pomernú časť.
Takže logicky nemôžem čerpať 25 dní dovolenky!
Poraďte mi čo prosím vás čo mám v takejto situácii robiť?

Ďakujem za všetky dobré rady. Už som skutočne zúfalá čo so mnou robia...
Áno, nemôžeš čerpať dovolenku v dlžke 25 dní, pretože ti na ne do skončenia PP nevznikne nárok. Informuj o tom zamestnávateľa, určite ten tvoj nárok iba zle vyrátal.
Chobot
09.04.09,20:32
Dobrý deň Poraďáci,ň
som v dosť "zúfalej" situácii tak vás chcem veľmi pekne poprosiť aby ste mi poradili.
30.3./09 mi zamestnávateľ zrušil pracovné miesto, 31.3./09 mi dal výpoveď (organizačné zmeny).
Tzn. plynie mi výpovedná doba a pracovný pomer končí 31.5./09.
Dnes 9.4./09 mi zamestnávateľ doručil písomné nariadenie čerpania dovolenky. Mám ju čerpať od 23.4./09 do 31.5./09 tzn. 25 dní.
Ja mám ale iba 8 dní starej (2008) a 10,5 dňa novej (2009) dovolenky keďže do 31.5./09 mám nárok iba na pomernú časť.
Takže logicky nemôžem čerpať 25 dní dovolenky!
Poraďte mi čo prosím vás čo mám v takejto situácii robiť?

Ďakujem za všetky dobré rady. Už som skutočne zúfalá čo so mnou robia...

Tweety má síce pravdu, že dovolenku nemôžeš čerpať toľko dní, lebo do konca PP nebudeš mať na to nárok, ale možno to zamestnávateľ myslel tak, že si vyčerpáš toľko dní, na koľko máš nárok a zvyšné dni, pretože pre teba nemajú prácu, tak ťa zamestnávateľ nechá doma z dôvodu prekážok v práce na strane zamestnávateľa, za čo ti bude prináležať náhrada mzdy vo výške priemerného zárobku - teda budeš to mať zaplatené rovnako ako dovolenku. Je to v zmysle § 142 ods. 3:

(1) Ak zamestnanec nemôže vykonávať prácu pre prechodný nedostatok spôsobený poruchou na strojovom zariadení, v dodávke surovín alebo pohonnej sily, chybnými pracovnými podkladmi alebo inými podobnými prevádzkovými príčinami (prestoj) a nebol po dohode preradený na inú prácu, patrí mu náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(2) Ak zamestnanec nemohol vykonávať prácu pre nepriaznivé poveternostné vplyvy, poskytne mu zamestnávateľ náhradu mzdy najmenej 50 % jeho priemerného zárobku.

(3) Ak nemohol zamestnanec vykonávať prácu pre iné prekážky na strane zamestnávateľa, ako sú uvedené v odsekoch 1 a 2, zamestnávateľ mu poskytne náhradu mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

Treba si to vyjasniť so zamestnávateľom.
janka.mo
14.04.09,10:38
dobry den,
chcela by som vas poprosit o radu....
zamestnankyna skoncila pp dohodou k 31.3.2009. Nemala este cerpanu dovolenku z tohto roka, na ktoru ma narok. ide o 4,5 dni a este z minuleho roka jej zostal 1 den. Musi jej to zamestnavatel preplatit v poslednej vyplate? dohodu so zamestnavatelom uzavrela 31.3.2009
dakujem
drobeceva
14.04.09,10:40
dobry den,
chcela by som vas poprosit o radu....
zamestnankyna skoncila pp dohodou k 31.3.2009. Nemala este cerpanu dovolenku z tohto roka, na ktoru ma narok. ide o 4,5 dni a este z minuleho roka jej zostal 1 den. Musi jej to zamestnavatel preplatit v poslednej vyplate? dohodu so zamestnavatelom uzavrela 31.3.2009
dakujem
V poslednej výplate je potrebné preplatiť všetky nároky.
Tweety
14.04.09,10:40
dobry den,
chcela by som vas poprosit o radu....
zamestnankyna skoncila pp dohodou k 31.3.2009. Nemala este cerpanu dovolenku z tohto roka, na ktoru ma narok. ide o 4,5 dni a este z minuleho roka jej zostal 1 den. Musi jej to zamestnavatel preplatit v poslednej vyplate? dohodu so zamestnavatelom uzavrela 31.3.2009
dakujem
Áno, pri skončení PP jej nevyčerpanú dovolenku musí podľa ZP preplatiť.
mzdarka renca
14.04.09,10:45
dobry den,
chcela by som vas poprosit o radu....
zamestnankyna skoncila pp dohodou k 31.3.2009. Nemala este cerpanu dovolenku z tohto roka, na ktoru ma narok. ide o 4,5 dni a este z minuleho roka jej zostal 1 den. Musi jej to zamestnavatel preplatit v poslednej vyplate? dohodu so zamestnavatelom uzavrela 31.3.2009
dakujem

Áno, zamestnávateľ je povinný preplatiť zostatok dovolenky pri ukončení PP z akéhokoľvek dôvodu. V tvojom prípade dovolenku preplatíš priemerom vypočítaného zo 4.štvrťroku 2008.
janka.mo
14.04.09,10:46
Áno, zamestnávateľ je povinný preplatiť zostatok dovolenky pri ukončení PP z akéhokoľvek dôvodu. V tvojom prípade dovolenku preplatíš priemerom vypočítaného zo 4.štvrťroku 2008.
ahoj Reni...... dakujem, potrebovala som sa uistit....
susann2
15.06.09,07:47
Riaditeľ ZŠ si v minulom roku nevyčerpal dovolenku, z dôvodu prípravy na nové vzdelávacie programy. Tento rok budeme rekonštruovať cez prádzniny školu a už mi avizoval, že ani tento rok nebude čerpať dovolenku a chce ju preplatiť. Preštudovala som zákonník práce a neviem o ktorý § by som sa mohla oprieť, aby som mu ju mohla preplatiť. § 116 hovorí len o čiastočnej úhrade, pri základnej výmere 4 týždne. Pedagóvia ale majú narok na 8 týždňov základnej výmery + 1 týždeň podľa KZ. Poradíte mi niekto čo s tým má robiť ? Je to riaditeľ a čerpať dovolenku ho ja nijako nedonútim. Ešte podotýkam, že čerpanie dovolenky mu podpisuje zástupca, na ktorého delegoval svoje určité právomoci starosta.
ivka70
15.06.09,07:56
Riaditeľ ZŠ si v minulom roku nevyčerpal dovolenku, z dôvodu prípravy na nové vzdelávacie programy. Tento rok budeme rekonštruovať cez prádzniny školu a už mi avizoval, že ani tento rok nebude čerpať dovolenku a chce ju preplatiť. Preštudovala som zákonník práce a neviem o ktorý § by som sa mohla oprieť, aby som mu ju mohla preplatiť. § 116 hovorí len o čiastočnej úhrade, pri základnej výmere 4 týždne. Pedagóvia ale majú narok na 8 týždňov základnej výmery + 1 týždeň podľa KZ. Poradíte mi niekto čo s tým má robiť ? Je to riaditeľ a čerpať dovolenku ho ja nijako nedonútim. Ešte podotýkam, že čerpanie dovolenky mu podpisuje zástupca, na ktorého delegoval svoje určité právomoci starosta.

Dovolenku mu nanutit nemozes ale podla zakona mu ju nemozes ani preplatit.
Preplatit celu nevycerpanu dovolenku mozes jedine pri ukonceni pracovneho pomeru.

Ak si vlanajsiu dovolenku do konca tohto roka nevycerpa, prepadne mu.
Upozorni ho na to.
KEJKA
15.06.09,07:56
8+1 = 9, preplatiť môžeš nevyčerpanie nad rámec 4 týždňov, teda by som mu preplatila 5 týždňov. na viac podľa mňa nemá nárok, aj ked je riaditeľ.
ivka70
15.06.09,08:33
8+1 = 9, preplatiť môžeš nevyčerpanie nad rámec 4 týždňov, teda by som mu preplatila 5 týždňov. na viac podľa mňa nemá nárok, aj ked je riaditeľ.

Ide o riaditela skoly, v skolstve je dovolenka 45 dni, nie je /aspon pokial viem/ nic nad ramec zakonom danej dovolenky.
Sabadka
15.06.09,08:55
8+1 = 9, preplatiť môžeš nevyčerpanie nad rámec 4 týždňov, teda by som mu preplatila 5 týždňov. na viac podľa mňa nemá nárok, aj ked je riaditeľ.


Riaditeľovi školy zo zákona vyplýva 8 týždňov dovolenky t. j. 40 dní, plus 5 dní podľa KZ
Sabadka
15.06.09,08:56
Ide o riaditela skoly, v skolstve je dovolenka 45 dni, nie je /aspon pokial viem/ nic nad ramec zakonom danej dovolenky.

Vieš dobre, 40 dní zo zákona + 5 dní podľa vyššej KZ, tj. 45 dní
Sabadka
15.06.09,09:01
Riaditeľ ZŠ si v minulom roku nevyčerpal dovolenku, z dôvodu prípravy na nové vzdelávacie programy. Tento rok budeme rekonštruovať cez prádzniny školu a už mi avizoval, že ani tento rok nebude čerpať dovolenku a chce ju preplatiť. Preštudovala som zákonník práce a neviem o ktorý § by som sa mohla oprieť, aby som mu ju mohla preplatiť. § 116 hovorí len o čiastočnej úhrade, pri základnej výmere 4 týždne. Pedagóvia ale majú narok na 8 týždňov základnej výmery + 1 týždeň podľa KZ. Poradíte mi niekto čo s tým má robiť ? Je to riaditeľ a čerpať dovolenku ho ja nijako nedonútim. Ešte podotýkam, že čerpanie dovolenky mu podpisuje zástupca, na ktorého delegoval svoje určité právomoci starosta. zástupca koho? Starostu, alebo zástupca riaditeľa, pretože dovolenku mu musí schvaľovať zriaďovateľ, a ak zriaďovateľ súhlasí s preplatením dovolenky, tak hlavou múr neprerazíš.
KEJKA
15.06.09,11:17
8+1 = 9, preplatiť môžeš nevyčerpanie nad rámec 4 týždňov, teda by som mu preplatila 5 týždňov. na viac podľa mňa nemá nárok, aj ked je riaditeľ.


Dovolenku mu nanutit nemozes ale podla zakona mu ju nemozes ani preplatit. prečo?
Preplatit celu nevycerpanu dovolenku mozes jedine pri ukonceni pracovneho pomeru.
Ak si vlanajsiu dovolenku do konca tohto roka nevycerpa, prepadne mu.
Upozorni ho na to. nesúhlasím


[/COLOR][/B] zástupca koho? Starostu, alebo zástupca riaditeľa, pretože dovolenku mu musí schvaľovať zriaďovateľ, a ak zriaďovateľ súhlasí s preplatením dovolenky, tak hlavou múr neprerazíš.
citujem ZP
116
(1) Zamestnancovi patrí za vyčerpanú dovolenku náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru.
======================
kde je výnimka pre školstvo?
5 týždňov by som mu preplatila, 4 týždne mu môže NARIADIŤ zriaďovateľ.
Resp. to môže pochopiť a radšej si vyčerpá, čo by mu aj tak prepadlo.....upozorni ho na to.
ivka70
15.06.09,11:26
nesúhlasím


citujem ZP
116
(1) Zamestnancovi patrí za vyčerpanú dovolenku náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
(3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru.
======================
kde je výnimka pre školstvo?
5 týždňov by som mu preplatila, 4 týždne mu môže NARIADIŤ zriaďovateľ.
Resp. to môže pochopiť a radšej si vyčerpá, čo by mu aj tak prepadlo.....upozorni ho na to.

Vynimka pre skolstvo je tu:

§ 103
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Základná výmera dovolenky je najmenej štyri týždne.

(2) Dovolenka vo výmere najmenej piatich týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši aspoň 15 rokov pracovného pomeru po 18. roku veku.

(3) Dovolenka učiteľov vrátane riaditeľov škôl a ich zástupcov, učiteľov materských škôl vrátane riaditeľov týchto škôl a ich zástupcov asistentov učiteľov, majstrov odbornej výchovy a vychovávateľov je najmenej osem týždňov v kalendárnom roku.
Chobot
15.06.09,11:46
Vynimka pre skolstvo je tu:

§ 103
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Základná výmera dovolenky je najmenej štyri týždne.

(2) Dovolenka vo výmere najmenej piatich týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši aspoň 15 rokov pracovného pomeru po 18. roku veku.

(3) Dovolenka učiteľov vrátane riaditeľov škôl a ich zástupcov, učiteľov materských škôl vrátane riaditeľov týchto škôl a ich zástupcov asistentov učiteľov, majstrov odbornej výchovy a vychovávateľov je najmenej osem týždňov v kalendárnom roku.


Áno, ale to je ohľadne nároku na dovolenku, ale nie ohľadne preplatenia. takže v školstve majú nárok na 8 týždňov, ale na preplatenie majú nárok len na tú časť, ktorá presiahne 4 týždne. Takže súhlasím s KEjkou - 5 týždňov vyplatiť a 4 týždne mali nariadiť, ak nevyčerpal - prepadajú.
Jewels
04.06.11,21:30
Dobrý deň
Chcel by som vas poprosiť o radu.
Manželka pracovala v zdravotníckej s.r.o.-čke. Najprv im chceli dať výpoveď z dôvodu zrušenia.Teraz sa mestská s.r.o. transformovala na jednotlivé súkromné ambulancie. Manželka nedostala ani výpoveď od predchádzajúceho zamestnávateľa, ani jej nepreplatili starú dovolenku, ani pomernú časť dovolenky z tohto roka. Musí resp má jej to pôvodný zamestnávateľ preplatiť k poslednej výplate.Do 31.5.11 pracovala v s.r.o. mesta a od 1.6.11 začala na sukromnej amb.
Ďakujem
veronikasad
05.06.11,06:11
Dobrý deň
Chcel by som vas poprosiť o radu.
Manželka pracovala v zdravotníckej s.r.o.-čke. Najprv im chceli dať výpoveď z dôvodu zrušenia.Teraz sa mestská s.r.o. transformovala na jednotlivé súkromné ambulancie. Manželka nedostala ani výpoveď od predchádzajúceho zamestnávateľa, ani jej nepreplatili starú dovolenku, ani pomernú časť dovolenky z tohto roka. Musí resp má jej to pôvodný zamestnávateľ preplatiť k poslednej výplate.Do 31.5.11 pracovala v s.r.o. mesta a od 1.6.11 začala na sukromnej amb.
Ďakujem
Nešlo náhodou u tvojej manželky o postúpenie práv ? Má novú pracovnú zmluvu ?
Ak nie, nevyčerpanú dovolenku by mala mať preplatenú vo výplate za mesiac máj. Ako vieš, že jej ju nepreplatili, už mali výplatu za máj ?
Jewels
15.06.11,06:30
Preplatenú dovolenku nemala a ani ostatní zamestnanci, dokonca ani lekári, ktorí si museli založiť svoje súkromné ambulancie. Dokonca ešte nedostali ani výpoveď, keďže sa ruší s.r.o. mesta. Vraj majú dať výpoveď sami.
Môžu to právne obísť, aby nemuseli platiť odstupné zamestnancom?:mad:
SPECTRUM
04.10.11,06:46
Fyzická osoba má v evidencii zamestnankyňu na rodičovskej dovolenke. Chce dať výpoveď dohodou. Má ešte 13 dní dovolenky. Aký bude postup pri ukončení pracovného pomeru?
Na sociálnej aj zdravotnej poisťovni figuruje, že je poberateľ rodičovskej príspevku. Ak chce skončiť 31.10.2011, ako sa jej uvedú vymeriavacie základy z preplatenej dovolenky na výkazy?
Treba ukončiť 30.10. poberanie rodičovského na zdravotnej a sociálnej poisťovni a 31.10.2011 jej bude figurovať na páske príjem z preplatenej dovolenky ? Potrebujem poradiť čo týka postupu v zdrav.a soc.poistovni. Vďaka