pipiskova81
24.02.09,08:16
Dobrý deň. Minulý mesiac som tu nniekde našla taký rýchly vzorec pre výpočet la. Bolo to super a aj dosť dobré rady tam k tomu boli... Ale teraz ho nemôžem nájsť a potrebovala by som to. Neviete mi ho niekto znovu nahodiť.... Viem, že som len na to klikla a do koloniek dala údaje a ono to samé vypočítalo...ďakujem veľmi pekne....
veronikasad
24.02.09,08:23
Dobrý deň. Minulý mesiac som tu nniekde našla taký rýchly vzorec pre výpočet la. Bolo to super a aj dosť dobré rady tam k tomu boli... Ale teraz ho nemôžem nájsť a potrebovala by som to. Neviete mi ho niekto znovu nahodiť.... Viem, že som len na to klikla a do koloniek dala údaje a ono to samé vypočítalo...ďakujem veľmi pekne....
ak nenájdeš v tejto téme, daj si do vyhladávania Hlásenie o liehu


http://www.porada.sk/t38281-hlasenie-o-prijme-a-vydaji-liehu.html?highlight=hl%E1senie+liehu
Muška
24.02.09,08:31
pipiskova81
24.02.09,11:36
Ďakujem veľmi krásne ...... Mám ešte jednu takú rýchlovečku..... =Ako vypočítať výdaj.... Napríklad nám kasa vyhadzuje len: 122 x 0,04 dcl fernet stock 40% .. ked to prrátam je to 4,88litra... len neviem kde som to čítala, že sa to má vraj rátať len na predané celé fľaše..... Takže by som v tomto prípade mala vypočítať len la z 4litrov fernetu??? (kedže sa kupujú litrové fľaše)je to tak...?? Alebo to normálne vypočítam so skutočného predaného množstva teda tých 4,88litra.... Ďakujem