Jaro Ch
23.06.05,08:42
Zdravím,

chcel by som Vás poprosiť o radu. Majiteľ s.r.o. sa rozhodol prenajať firemnú dodávku živnostníkovi na obdobie 1 roka. Obidvaja sú plátcovia DPH. Dohodli sa na výške mesačného nájmu 500,- Sk s tým, že sa bude fakturovať 2 x do roka /polročne 3000,- + 19% dph =3 570/.Po skončení prenájmu chce s.r.o. odpredať túto dodávku nájomcovi. Nemáte niekto vzor zmluvy, prípadne poradíte mi na čo si musím dať pozor pri vypracovaní tejto zmluvy?

Ďakujem
Johanka
23.06.05,09:24
Prenájom dopravného prostriedku upravuje § 630 - 637 Obchodného zákonníka.Doporučujem preštudovať.