majkl.
24.02.09,18:01
Hladam niekoho kto ma nenarocny plan na podnikanie,popri VŠ nieco
predsa musi existovat, zivnost mam aj ekonomku, uz len nieco podniknut.
ozvite sa Miso
rastikus
25.02.09,08:31
Hladam niekoho kto ma nenarocny plan na podnikanie,popri VŠ nieco
predsa musi existovat, zivnost mam aj ekonomku, uz len nieco podniknut.
ozvite sa Miso

A ja hladam spolocnicku na travenie volnych chvil. Byt mam, uz len nieco podniknut. ozvite sa

Myslis, ze niekoho najdes?
Kuuulmen
18.06.09,08:30
a financne si to do akej sumy predstavujes ?
Aankaa
18.06.09,09:29
Hladam niekoho kto ma nenarocny plan na podnikanie,popri VŠ nieco
predsa musi existovat, zivnost mam aj ekonomku, uz len nieco podniknut.
ozvite sa Miso
Môžeš mi posielať klientov- turistov ;).V rámci cestovného ruchu môžeme niečo spoločné podniknúť. Odkiaľ si?
rmozolik
23.06.09,20:47
Hladam niekoho kto ma nenarocny plan na podnikanie,popri VŠ nieco
predsa musi existovat, zivnost mam aj ekonomku, uz len nieco podniknut.
ozvite sa Miso
Ahoj, no ja uz dlhsie riesim, s kym sa dat do podnikania, viac menej nejake napady na podnikanie mam, navyse v spolupraci so zahranicnou spolocnostou, len hladam dalsieho cloveka, ktory ma chut ist do toho. Tych oblasti mam viac, tykaju sa predaja softverov az po technicke cinnosti. Posli mi na seba email na moju adresu: mozolik@korimo.sk, a aj mobil, spojime sa, a podebatime. Riso
marton55
24.06.09,16:39
V akej oblasti, to vieš?
BLINDSIDE
24.06.09,17:02
Zdruzovanie ma svoj opodstatneny vyznam, kedze uz to pochopili aj nadnarodne konzorcia vid. saudska arabia a ich new hotelierstva. V realnom biznise je fajn ked sa investicia rozlozi v pomere spolocnikov, nasledne aj riziko a to je hlavnym dovodom nadnarodnych spolupraci. Ale kedze predpokladam, ze planujes posobit na SK trhu, tak takuto myslienku uplne vylucujem. Ty zacinas a hladas partnera. Ale aj pripadny zaujemca je uz zbehnuty a vyuzije Tvojho vstupneho kapitalu. Ty sa stanes konatelom on spolocnikom a zodpovednost mas na svojich ramenach. Mam zato, ze zalozenie firmy s druhymi stranami na SK je docasne, pokial sa protistrana dostatocne financne "nezahoji" Tebe zostane firma padajuca na kolena. Pripadne Ta odrbe.

DAS IST ALLES ;)