Corleone
25.02.09,21:24
Mam problém.
kúpil som si router Belkin N wireless a mám doma internet od antiku (pre KE to je asi jasné), je to cez kabel, takze by nemal byt ziaden problém. Lenze net mi vobec nejde.
antik povoľuje vytvoriť si vlastnú sieť s tým, že keď zapojím router tak sa mi na stolovom PC objaví okno s nepovolenou MAC adresou. Potom by som mal zavolať do ANtiku, kde by mi to mali povoliť (tú novú MAC) a všetko by išli. Mne sa však žiadne podobné okno neobjavilo, stále len "stránka sa nedá zobraziť".
Ani keď zadám do prehliadača 192.168.2.1, kde by som mal nastaviť ten router, tak sa mi nič nezobrazí.
už som skúšal asi všetko čo som mohol vedieť s mojími vedomosťami..tak skúste mi niečo poradiť.

VĎAKA
mecky
25.02.09,22:09
mac adresa toho routra by mohla byt napisana aj na nom na nejakom stitku: 12 miestne cislo v hexa tvare zacinajuce s 00, ak tam budu dve, pre WAN a LAN tak nahlasit muisis to pre WAN
aby si sa dostal do nastavnia routru tak na sietovej karte musis nastavit adresu z rovnakeho rozsahu ako je adresa routra, teda v tvojom pripade 192.168.2.x pricom x moze byt hocijake cislo od 1 po 254
s konfiguraciou by ti mohol pomoct poskytovatel..
Fero11
26.02.09,03:56
Ked pojdes podla manualu toho routera, tak sa ti to musi podarit (to ze sa nemozes dostat ani do routera, tak to nieje chyba antiku....).
Resetnul by som router, zistil by som default IP adresu do administracie (zistit, ci je v default mode zapnuty DHCP, ak ano v PC nastavit na karte DHCP, ak nie, tak nastavit IP v rozsahu a malo by to fungovat)
karol31
05.05.12,12:30
Stači zavolať do Antiku a im zobrazí novu mac adresu:) ak si predtým už nemal hoci len pc povolené. Inak routre maju funkciu clone mac adres.
arizona
05.05.12,14:33
ak vies poradit,rad v aktualnych temach,nie starych niekolko rokov.